Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bu Motordan Yapmak Istiyoruuummm

Motovento
    REKLAM ALANI
    the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Hyosung'a repsol yaptırmak şahin görünümlü doğan yaptırmak gibi birşey olsa gerek . zaten photoshop bu resim o da ayrı bir olay. Her motorun kendine özgü yapısı ve renkleri vardır bana kalırsa bunları yapmak saçmalık olur
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .
    repsol un sadece hondanın bi motosiklet türü olduğunu düşünen arkadaslar yanılıyor. repsol takımının hyosung ile ilgili çalışmaları var die biliyorum foto koymayı bilmiyorum anlatan olursa bi resimde benden
    rayhane özlemimtelafisiz gecikmelerdeyim telepatik şizofren ilgisizlik

ardaertugrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsr 600
    Ya şimdi o motorun fotoshop olması benim derdim değil...Çok da önemli de değil...Ben bu motoru bu şekle sokmak istiyorum...Yani insan evladının bilgisayarla çizdiği resmi başka insan evlatları gerçekleştiremiyomu...Güzel olup olmayacağına özentilik olup olmayacağına da ben karar veriyim isterseniz...Yani bence çok güzel olmuş ve eğer motoru böyle boyatmak özentilikse evet bu şeye özendim...Özenmek kötü bişey değildir arkadaşlar...Ben özümü bozmadım...Motorumu bozmadım..Sadece tek renk olduğu için biraz daha şekil katmak istiyorum...Ve cidden artık bilen yokmu bunu ya...airbrush nerde yapılır???

Ya da stickermıdır nerde yapılır satılırmı boyanırmı bunun bilgisini almak istiyorum ama bunlar haricinde her türlü bilgiye ulaştım...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Abi sen ne agresifsin ya Sakin abi sakin... Sinirlenmeye gelmez bu motor işi bak . Hem fena mı bir bilgiye ulaşırken birden fazla bilgi alıyorsun

Repsol bir yağ markasıdır. Adamlar seve seve sana reklam verirler. Firmanın Türkiye distribütörüne mail at sana sticker'ları versinler yapıştır sağına soluna. Beleş reklam imkanı adamlar için daha ne olsun
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Gsr 600
    .
    .
    .
    .
    .

arkadaşım msnin warsa ekle beni at bana resmi ben koyiyim... msn : arda_ertuğrul666@hotmail.com

Ya agresiflikten değil abi ben bian önce gidip bundan yaptırmak istiyorum da o yüzden Ama ben şimdi öle mail atsam bana sticker verseler bu resimdeki gibi olmazki...Yarısı boya zaten sanıyosam o resimdeki motorun üstü...Ya harbiden dalga geçmeyin de söleyin artık şu airbrushmıdır ne olduğunu bilmiyorum nerde yapılabilir ya da başka yapılabilicek bi yer varmıdır

Motosikleti
    Alıntı madre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    repsol un sadece hondanın bi motosiklet türü olduğunu düşünen arkadaslar yanılıyor. repsol takımının hyosung ile ilgili çalışmaları var die biliyorum foto koymayı bilmiyorum anlatan olursa bi resimde benden
    Olabilir ben bilmiyorum. Olsa bile Türkiyede yoktur büyük ihtimal, ya da ileriye dönüktür . Hiç repsol hyosung görmedim

Alıntı ardaertugrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya şimdi o motorun fotoshop olması benim derdim değil...Çok da önemli de değil...Ben bu motoru bu şekle sokmak istiyorum...Yani insan evladının bilgisayarla çizdiği resmi başka insan evlatları gerçekleştiremiyomu...Güzel olup olmayacağına özentilik olup olmayacağına da ben karar veriyim isterseniz...Yani bence çok güzel olmuş ve eğer motoru böyle boyatmak özentilikse evet bu şeye özendim...Özenmek kötü bişey değildir arkadaşlar...Ben özümü bozmadım...Motorumu bozmadım..Sadece tek renk olduğu için biraz daha şekil katmak istiyorum...Ve cidden artık bilen yokmu bunu ya...airbrush nerde yapılır???

Ya da stickermıdır nerde yapılır satılırmı boyanırmı bunun bilgisini almak istiyorum ama bunlar haricinde her türlü bilgiye ulaştım...

Tabi ki sen karar vereceksin. Ama motorlara başka şekiller de yapılabiliyor. Renk olarak sadece repsol değil yani. Castrol çok güzel oluyor mesela motorlara. Ya da kendine göre şekil yaptırabilirsin
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    Gsr 600
    YAAA AMA NERDE NERDEEEEEEEEEEEE.....FİKİR VERİYOSUNDA HEP NERDE YAPTIRABİLİRİM ONU SÖYLESENEEEEEEEEEEEEEEEEE
    Valla sinir yaptığım için böyle konuşmuyorum çok merak ediyorum o yüzden

Motosikleti
    YAAA AMA NERDE NERDEEEEEEEEEEEE.....FİKİR VERİYOSUNDA HEP NERDE YAPTIRABİLİRİM ONU SÖYLESENEEEEEEEEEEEEEEEEE
    Valla sinir yaptığım için böyle konuşmuyorum çok merak ediyorum o yüzden

Sticker için matbaa'lara falan git. Bazı reklam hazırlayan firmalarda da oluyor. Sanayi sitelerine bir bak orda çok sağlam ustalar oluyor. Ya da çok sağlam insanlara yolluyorlar

Motosikleti
    Gsr 600
    obaaaa şimdi çok değişik bişiler oldu...Demin prometheus arkadaşın yaptığı espri hoşuma gitti deniyim dedim...Ve REPSOL türkiye distribütörüne mail attım.Yıkama yağlama modelinden sonra bedava motoruma reklamınızı yapabilirim dedim .ehüeüheüh..Cevap 15 dakka sonra geldi...Motorun resmini bize de atabilirmisiniz dediler...Hemen attım bakalım nolucak=?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    hyosung yazısının yanında honda kanadı hiç de şık durmamış ve çok saçma olmuş kesinlikle başarısız ve de gereksiz

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    obaaaa şimdi çok değişik bişiler oldu...Demin prometheus arkadaşın yaptığı espri hoşuma gitti deniyim dedim...Ve REPSOL türkiye distribütörüne mail attım.Yıkama yağlama modelinden sonra bedava motoruma reklamınızı yapabilirim dedim .ehüeüheüh..Cevap 15 dakka sonra geldi...Motorun resmini bize de atabilirmisiniz dediler...Hemen attım bakalım nolucak=?
    gerçekten mi

sonucunu merakla bekliyorum

Motosikleti
    Gsr 600
    Gerçekten tabi...Bende merakla bekliyorum...Hatta bi mail daha atiyim resmi aldınızmı diye bi soriyim sanki onu öğrenmek istiyormuşcasına

maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    dostum, honda servisine götür, ordakilere 125 cc repsol boya atacaksınız de atarlar, ama öyle küçük bayilere gitme, ankaradaysan karfura giderken (batıkent) efe plaza mı ne var, oraya götür seninle ilgilenirler, boyayı onlar atsın, repsol stickerlarını sen yapıştırırsın

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Airbrush gözünün önünde ama bakmasını bileceksin. Forumun anasayfasındaki ilanlara bir göz at istersen .
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Gsr 600
    hala cevap yok.. bekliyorummmmmmmm

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Gecenin 23:00'ünde Repsol'den cevap mı bekliyorsun?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Zaten cevap vermiş arkadaşlar...Honda servisi bence boya atmayı kabul etmeyebilir... Airbrush alternatif bir çözüm olabilir... Bu arada resim photoshop ama baya başarılı bir çalışma , sol üstte zaten yapan elemanın nicki yazıyor redline mı neyse...

Honda kanatları bence de güzel olmamış ama diğer kısımlar hoş...

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    dolaşırken bikaç repsol hyosung daha görmüştüm bulabilirsem eklerim onlarıda kötü olmamış bnce repsolü silsen hiç yazmasan renk bütünlüğü çok güzel zaten repsol renklerinde yinede böyle bir makine güzel olurdu.
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti

Gecenin yarısı repsol mesaj atamaz bence yarını bekle. Hhahah güzel taktik

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecenin 23:00'ünde Repsol'den cevap mı bekliyorsun?

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    kesinlikle photoshop bu. işte kanıtı !!!

bu repsolü. yani fotoşoplusu

bu da orjinali

yemedim içmedim bu resmi buldum. değerinizi bilin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler