Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ybr250 hakkında komplom......

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar uzun zamandır, 125-250 cc piyasasını takip ediyorum... usta motorcu arkadaşların, vede netin yardımıyla, şöyle bi komplo geliştirdim....

honda cbf150 yi sezon bitiminde çıkardı.... kalitesine göre fiyatını acaip uygun tuttu... ve net sohpetlerden anladığıma göre ybr 125 i öldürdü.....
    benim tahminim ybr125 , bundan sonra eski heybetli satışlarını göremez.....

ybr 250 de bence yamahanın bi karşı saldırısı...... cbf250 yi öldürmek için, kalitesini daha üstün yaptı, vede fiyatını oldukça düşük tutacak.....

bu benim komplom....siz değerli üyeler ne düşünüyorsunuz acaba bu konu hakkında??????

allah kaza bela vermesin motor camiasına .......
    avcılar/istanbul [COLOR="RoyalBlue"]0 rh (-)[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ybr 250 kesin gelecek mi?
    de ki cbf 250 den iyi fiyatla geldi, peki ya hyosung 250 gt ne olacak. tek rakip ekarte etmekle rekabet ortamında tutunulamaz bence...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

haklı olabilirsin yürekçe kardeş... ama zaten hyosung alanlar fiyatı uygun olduğu için alıyolardı.... ve kimse hyosung tan japon motorlarındaki avantajı beklemiyodu....
    böylece hyosung ta aradan çıkmış olacak

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    ybr250 kesin gelecek. benim düşüncem cbf 250 ile çok yakın bir fiyatta olacak ama altında olmayacak. 100-200 ytl üstünde olacak. hyosung konusuna tamamen katılıyorum. hyosungun hesaplı fiyatı ile rekabet edebileceğini sanmıyorum. kendimce bir kıyaslama yapacak olursam...:

ybr250 içlerinde en yakışıklısı, yeni teknoloji, enjeksiyon avantajı var.
    gt250 çok kaslı görüntüsü, arka disk fren avantajı var.
    cbf250 kendini ispatlamış, geçmişi olan bir motor.

benim sıralamam şu şekilde
    1.hyosung
    2.yamaha
    3.honda

sebebi ise kısa bir süre sonra değiştirmek isteyeceğim için 250cc bir makinaya fazladan okadar para vermek istemiyorum.

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Ankara'daki Yamaha Bayisi ile konuştum.

Ybr 250 nin Mart ayı gibi geleceğini ve fiyatının kesin olmamakla beraber 7.500-8500 aralığında olmasını beklediklerini solyledi... (bana sorarsanız 9.000 den aşağı olmaz )

2007 model Hyosunglarında fiyatlarının artacağı bilgisini Hyosung Bayisinden öğrendim.

Sonuçta fiyatlar 3 aşağı - 5 yukarı aynı olacak gibi görünüyor. İşte o zaman karar için; diğer özellikler (görünüş - teknik özellikler - yedek parça servis)ağır basacak gibi...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Daha öncede konu açmıştım...YBR250 gelmeyecek...Yut dışında fzr250ie adı altında piyasaya çıktı....

Yamaha türkiye ye gladyatör150 yi sokma niyetinde....Resimleri açtığım topicte var....Hem neden 3200 ytl olan cbf150 rakip olarak 7000 ytl civarında makina getirsinki?

Gladyatör ün fiyatı hakkında bilgim yok ama duyumum var...4000 ytl civarı...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha öncede konu açmıştım...YBR250 gelmeyecek...Yut dışında fzr250ie adı altında piyasaya çıktı....

Yamaha türkiye ye gladyatör150 yi sokma niyetinde....Resimleri açtığım topicte var....Hem neden 3200 ytl olan cbf150 rakip olarak 7000 ytl civarında makina getirsinki?

Gladyatör ün fiyatı hakkında bilgim yok ama duyumum var...4000 ytl civarı...
    arkadaşım bir yamaha sitesine gir bak www.beldeyama.com.tr orda sağda linkte görürsün ybr 250 linkini
    Ride your way

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....hem neden 3200 ytl olan cbf150 rakip olarak 7000 ytl civarında makina getirsinki?....
    cbf 250'ye rakip olarak getirilecek bu motor. cbf 250 şuan 8.000 ytl eğer ybr 250 7000'e gelirse o zaman iyi bir rakip olur işte...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bir yamaha sitesine gir bak www.beldeyama.com.tr orda sağda linkte görürsün ybr 250 linkini

Modelinin olmadığını söylemedim....Ama piyasada cbf250 yok satmıyor....Sezonun açılmasıyla cbf 150 satışları artıcak...Buna alternatif
    olarak gladyatörü getirticekler....

Verdiğin link te benim yaptığım tahminden farklı bir şey yok....Sadece yeni modeli tanıtmışlar..Satışa sunuldu veya sunulacak diye haber göremedim..

Yamahanın orjinal sitesine girersen orda gladyatör ile ilgili bilgiler var...Türkiye de ki kullanıcıların gelir seviyelerine en fazla hitab eden model olur düşüncesindeyim..

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 250'ye rakip olarak getirilecek bu motor. cbf 250 şuan 8.000 ytl eğer ybr 250 7000'e gelirse o zaman iyi bir rakip olur işte...

Eğer bu görüntüyle gelirse rakip olamaz bence...Eski 125 kasasının sadece motoru büyültülmüş....Cbf daha şık duruyor, bence....

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    gladyatör için link verebilir misiniz?
    ben formu taratıyorum çıkmıyor.
    merak ettim bu makinayı ve aslında hondadan çok ama çok fazla soğumaya başladım AÇIKÇASI
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ybr 250 2007 de türkiyede.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    YBR 250, Hyo GT250 fiyatına gelirse, Hyosung da Honda da rekabette geriye düşer. Eğer Hyo ile Honda arasında bir fiyatta gelirse, Honda fiyat indiir. Eğer Honda'dan pahalı gelirse eski tas eski hamam olur.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    google a yamaha gladyatör yazın çıkıyor...Tam hatırlamıyorum site ismini.....

sevgili alp_tunay arkadaşım, sen bi distributor olsan reklamını yaptığın modelin mi yoksa yapmadığınınkini mi sürersin piyasaya..... çok uzun zamandır ybr250 nin beldeyama sitesinde reklamı yapılıyo..... ama gladiator ile alakalı hiç bir şey yok..... ben beldeyamaya mail atıp "gladiator gelecek mi?" diye sormuştum 2 hafta önce.... ama yanıt bile vermediler.... istersen sende bir mail at ve durumu yetkilisinden öğren....ve bizimle paylaş.....

kazasız günler dilerim.....

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı foodengineer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili alp_tunay arkadaşım, sen bi distributor olsan reklamını yaptığın modelin mi yoksa yapmadığınınkini mi sürersin piyasaya..... çok uzun zamandır ybr250 nin beldeyama sitesinde reklamı yapılıyo..... ama gladiator ile alakalı hiç bir şey yok..... ben beldeyamaya mail atıp "gladiator gelecek mi?" diye sormuştum 2 hafta önce.... ama yanıt bile vermediler.... istersen sende bir mail at ve durumu yetkilisinden öğren....ve bizimle paylaş.....

kazasız günler dilerim.....
    Sana 250 ybr satmak varken adamlar evet 150 si de gelicek dermi...7000 nerde 4000 nerde....250 den daha fazla kazanıcaktır belki....Peki ybr 250 hakkında ne zaman geliceğini söyledilermi? Tam bi tarih verdilermi??

Tipik bir pazarlama örneği sergiliyorlar...Danışıklı dövüş gibi....
    Eğer dediğin olursa yani ybr250 piyasaya girerse Hondanın yapacağı şu...
    Falcon u çinlilere yaptırıp (ama cbf parçaları kullanarak) 6000 ytl civarından piyasaya sürecektir...

Ybr satışları kesilecektir.....

Sen ben burda konuştuğumuzla kalırız..Derler ya zenginin malı züğürdün çenesini yorar....Bizimkide o hesap...

tuareg7878 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125
    evet arkadaslar bı son dakıka kara haberını vermek ısterım.2007 nısan ayında piyasaya gırecek olan ybr 250 nın satıs fiyatını Erdemli Yamaha bayisi (bugunku fiyatla=kurla) yaklaşık 9.000 ytl olacağını fakat kesin rakamın 2007 nisanda belilerneceğini söyledi...
    topicin acıldıgı gıbı hondayı degıl kendını vurdu

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    O motora kimse 9000 ytl vermez...İkinci el ne motorlar alırım ben o paraya....
    Fiyatını nisan sonunda açıklaması hazirandan önce piyasaya girmeyeceğinin işareti...Önce nabız yoklama yaparlar tutmayınca daha aşağı çekerler....

Alıntı tuareg7878 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar bı son dakıka kara haberını vermek ısterım.2007 nısan ayında piyasaya gırecek olan ybr 250 nın satıs fiyatını Erdemli Yamaha bayisi (bugunku fiyatla=kurla) yaklaşık 9.000 ytl olacağını fakat kesin rakamın 2007 nisanda belilerneceğini söyledi...
    topicin acıldıgı gıbı hondayı degıl kendını vurdu
    ......

verdiğin yararlı bilgi için çok teşekkür ederim..... ama 9000 ytl civarı olursa kimse almaz gerçekten.... ellerinde patlar bence......

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    ybr250 ilkbahar 2007 de geliyor ama 9 milyar olursa satılmaz.o fiyata 2.el güzel bir süpersport alınır.

Evet olabilir.Rekabet ortamında firmalar ürününü satmak için cazip fiyatlar belirliyorlar.İşte kapitalist ekonomi gibi olan karma ekonominin faydaları rekabet ortamı yaratıyor buda bize yarıyor.

nakede ne 9000 vercem giderim bi hyosung alırım yada bi cbr

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler