Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ybr250 hakkında komplom......

Motovento
    REKLAM ALANI
    kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    o motor 9000'den girmez arkadaşlar... sonuçta ybr nin 250lik modelini getirme ihtiyacı duyduklarına göre rakibi olan hyosung honda gibi markaların modelleriyle rekabet edebilecek bi fiyatla girmesi gerekir piyasaya... benim tahminin 7500 civarı bi fiyat..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    victor54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    söğlediğin kople teoresi biraz doğru ama yamaha cbf 150 karşı atak için getiriyor olabilir ama kaliteyi geliştirip fiyatı düşük tutmak biraz zor.

e zaten 8.500 900 ytl gibi bir fiyata kime satacak dersiniz bu motoru.keza honda bile 7.250 ile zorlanıyor.

üretim yeri eğer doğruysa yani CİN ise fiyat 5.500 6.500 aralığı olacaktır.

bekleyip görecez

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alp_tunay;
    250 lik ybr büyük ihtimalle gelecektir. Beldeyama, sitesinde ayrıntılı bir şekilde ve yeni model olarak tanıtmış. Getirmeyeceği bir modeli neden tanıtsın ki?
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    valla bu motor kendini 6500 ytl ye sattırırsa iş yapar yok biz milleti kazıklayacağız derlerse ikinci el 500 lüklere gün doğar bence örnek olarak cbx 250 patır patır satarken cbf 250 linin satış rakamları

catma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150 & YAMAHA MT 07
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbx 250 patır patır
    şu söze bayıldım.. patır paır
    PEUGEOT 103 SPORT>HONDA CBF 500>YAMAHA FAZER 600>HONDA CBF 1000>YAMAHA YBR125>SUZUKİ DL 650>HONDA VFR 800X>HONDA MSX125>YAMAHA MT07 & HONDA PCX 150

Forumdan Uzaklaştırıldı
    düşünen arkadaşlara müjde...beldeyama bu motosikleti 2007 nin ilk çeyreğinde getirecek

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    BAzı arkadaslar burada çok boş konuşmuş...ybr250nin cbf150 ile uzaktan yakından rekabeti söz konusu yok olamaz da zaten...Çünkü ayrı sınıftalar bir kere.Konuşurken biraz düşünelim lütfen.Beldeyamanın sitesinde ayrıntılı açıklaması yer alıyor 2007nisan ayı gibi gelmesi bekleniyor fiyatı da büyük ihtimalle kendi görüşüm honda ile kafa kafaya olur...gladyatörde arkadasın uydurması sadece...Yamahanın herhangi bir sitesinde gördüğü bizim ülke için uygun olacağını düşündüğü bir model sadece.Ama ısrar etmiş gladiator gelecek die.ybr250 nie getirsin vs...

Lütfen biraz daha özenli yazalım arkadaslar...
    AKIN FİDAN

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    ultraukala dogru diyorsun azıcık dikkat arkadaşlar lütfen tamam gladyatorde gelsin yeterki piyasada secenek bollaşsın hepimiz bunu isteriz,9000ytl bana pek inandırıcı gelmedi arkadaşlar piyasa ülkemizde belli zaten ama gelince görücez öğrenicez sonucta.
    Ride your way

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    ..............................

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAzı arkadaslar burada çok boş konuşmuş...ybr250nin cbf150 ile uzaktan yakından rekabeti söz konusu yok olamaz da zaten...Çünkü ayrı sınıftalar bir kere.Konuşurken biraz düşünelim lütfen.Beldeyamanın sitesinde ayrıntılı açıklaması yer alıyor 2007nisan ayı gibi gelmesi bekleniyor fiyatı da büyük ihtimalle kendi görüşüm honda ile kafa kafaya olur...gladyatörde arkadasın uydurması sadece...Yamahanın herhangi bir sitesinde gördüğü bizim ülke için uygun olacağını düşündüğü bir model sadece.Ama ısrar etmiş gladiator gelecek die.ybr250 nie getirsin vs...

Lütfen biraz daha özenli yazalım arkadaslar...

Lakabına yakışan bir cevap......Teşekkürler....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bu görüntüyle gelirse rakip olamaz bence...Eski 125 kasasının sadece motoru büyültülmüş....Cbf daha şık duruyor, bence....
    ben turkiye'de bir bayinin konsept motorlar disinda getirmeyecegi bir motorun resimlerini sitesine koydugunu henuz gormedim cbf250 de titan in buyugu gibi duruyor onu atladigini dusunuyorum
    Been here, done that before and survived

garacava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Twister'im var ama gönlüm sende GARACAVA'm...

Valla Alanya'daki Yamaha servisine gelen bi yetkili ile sohbete kulak misafiri oldum ve YBR 250 için 11.000 ytl fiyat verdiğini duyunca şok oldum.Bence bu kadar olmaz ama 9000 ytl'nin altında olacağınıda zannetmiyorum.Gladyatör ise Türkiye'ilk gelen YBR'lere acayip benziyor.Tel jant ve disk fren yok.Bu zamanda böyle demede tipli motora talep olacağını zannetmiyorum.Ama helal olsun Honda'ya CBF 150 ile salam patlattı bombayı.Daha önce YBR çıkınca Titan'nın piyasadan silinmişti.Şimdi aynı durum YBR için geçerli olacak galiba.Merak edenler içinde Yamaha Gladyatörün kısa bi videosu.Kalitesi düşük ama fikir edinilebilir belki tip olarak filan. http://blip.tv/file/41645 Bu adresten de resimlerine bakabilirsiniz. http://www.dancewithshadows.com/auto...-gladiator.asp

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    bas bas bağırıyorduk burda 250 kategorisi bomboş hiç seçenek yok diye. adamlar dikkate almış demekki. işler kızışmaya başladı bu kategoride. ilk çıktığında fiyatı çok yüksek bile olsa sonraki senelerde düşer haketttiği yeri bulur. önemli olan bu boşluğun doldurulmuş olması. bizler için daha fazla seçenek çıkması.

Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben turkiye'de bir bayinin konsept motorlar disinda getirmeyecegi bir motorun resimlerini sitesine koydugunu henuz gormedim cbf250 de titan in buyugu gibi duruyor onu atladigini dusunuyorum

Ya cbf yi görmedin ya da titan ı......Hiç alakası bile yok...Neresi benziyor honda yazısı dışında??? İyice incelemeni Titanın kasasının ne kadar küçük olduğunu görmeni isterim...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    peki komplo teorisine ben de bir katkıda bulunayıp, yamaha ybr250yi piyasa sürdüğünde honda da buna karşılık cbr 250'yi getirirse tam süper olacak

Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki komplo teorisine ben de bir katkıda bulunayıp, yamaha ybr250yi piyasa sürdüğünde honda da buna karşılık cbr 250'yi getirirse tam süper olacak

Böylece motor piyasası komple kapanacak....8 - 9000 ytl den aşağı olmaz....Dar gelirli biri bu motoru alamaz...Parası olanda zaten bu paraya daha büyüklerini alır biraz ekleyerek...Satamıyacağını bildiği için getirmiyorlar zaten...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bu aralar cbf250 nin satışları da düştü zaten. 7920ytl bu motora pahalı aslında. ybr250 bu civarlarda olursa yine çok satamaz.

ybr125 çok satıyordu ve cbf150 çıkınca satışları oldukça düştü ybr nin.
    fakat cbf250 çok satmıyor bu aralar.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Benimde bir teorim var motor fiyatları rekabetten dolayı düşer ve satışlar artarsa devlet bakıcak aa fiatlar düştü iyide satış var diyerekten yeniden bir vergi arttırımı yapabilir.
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı beto_977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde bir teorim var motor fiyatları rekabetten dolayı düşer ve satışlar artarsa devlet bakıcak aa fiatlar düştü iyide satış var diyerekten yeniden bir vergi arttırımı yapabilir.
    en olası teori bu bence.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    O TARİHTE HONDA KAÇ LİRA OLACAK ACABA?
    vergiler artıyor ve ekleniyor. ortalama aynı fiyatlarda olacaklar ve honda hep 1numaralı tercih olarak kalacak...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı ginger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf150
    Selamlar İyi Akşamlar;

YBR mi sattıktan sonra motor arayışına girdim.Bundan 1 ay önce Fazer 250 olarak gördüğüm şimdilerde YBR 250 ile tanıtılan motora hayran kaldım.Gerek 250 cc olmasının ekonomikliği gerek yakışıklılığı nedeniyle bu motoru aklıma koydum.Uzuncadır fiyat araştırması ve sohbeti yaparken sağ solla,Yamaha Daytondan 10 milyar olacağını duydum.Bugun merkezi aradığımda satıştan bir arkadaş fiyatının 4000Euro olacağı bu fiyatın net olmamakla birlikte %10 + yada %10 - olacağını ağzından kaçırdı? Saflık örneği gösterip ytl olarak ne kadar dedim yani biz kuru 2ytl den hesaplıyoruz 8 milyar civarlarında dedi.
    Kendi fikrimce bu motor 4000euro olmasa bile nerden bakarsanız bakın 7 küsür yani CBF 250 ile aynı fiyatlarda olur.Kusura bakmasınlar ama 7-8 milyar 250cc motora vereceğime 1 milyar daha koyar aslanlar gibi F650GS alırım ABS sinden elcik ısıtmasına kadar her türlü konforu var.

Özetle bu motoru beklemekten vazgeçtim.Araba fiyatlarına iki teker almam.Şu andan itibaren CBF150 yi aklıma koydum.

Daha önceki motorlarım : Keweey Superlite 150 - Honda NX 250 - Yamaha YBR 125

Yine 150 cc ye devam en azından benzin tasam yok alırken zorlanmıyorum satarken zorlanmıyorum.Tamam özgürlüğümüz biraz yavaş ama bütçemizin çapı ile doğru orantılı.

Saygılar Sevgiler...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler