Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

su soğutmalı motor?

Motovento
    REKLAM ALANI

3 milyara su soğutmalı motor bulabilirmiyim?
    bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Regel raptor veya cbr 125....Tabi ikinci ellerini bulabilirsin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

motoblackman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONGESHEN 200cc
    ya yani su sogutmalı aramanın nedeni nedir onu aciklasan belki daha fazla yardimci olabiliriz yada fikrini tartısırz diye düsünorm....
    B-L-A-C-K-M-A-N ikitekerli koca dünya

sizlerden duyduğum kadarıyla su soğutmalı motorlar uzun yolda daha kullanışlıymış ve motor ömrü daha uzunmuş.
    bende motoru uzun yol için alacağım için tabiki su soğutmalı motoru tercih edeceğim.ama elimdeki para da sınırlı.
    bulamazsam mecburen hava soğutmalı alacağım.
    cevaplarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    ZONGESHEN 200cc
    valla avantarımda gördüğün motor istanbuldan yola cikip ege üzerinden fethiye günlüklü cadir orman kampina ordan antalya ordan alanya ordan gaziantep ve sabah saat 04.00 da gaziantepten cikip aksam saat 10.00 civarı istanul ümraniyedeydi... 200cc hava sogutmali ve gayette taş su anda 15000 de... ve hala catır catır gidiyo önemli olan motoru kullanman su an bu motorların sifirları 2.850 ytl.. cross senhirler arası fazla randuman vermesede iç disliyi büyütüp arka disliyi kücültünce kadran 120kmh iken rahat 150kmh ye cikabiliyosun hem sehir içi içinde gayet kullanıslı trafikte ince aralardan yada kaldırımlardan kaçabiliyosn... ha uzun yol dur benim işim dersen sana coper tarzlarını öneririm bu paraya 2. el dahi olsa su sogutmalı bulman zor bulsanda baya bi eski olur yedekparca ve arıza sorunları yasarsın yeni cikan 250 lik coper ler tem senin istegine cevap verir uzun yollarda motoru fazla yormadan kullanman hava veya su sogutmalı farkettirmez... bu arada hatırlatim bu bahsetmis oldugum yolculugu bu yaz babam yaptı kendisi 90 kilo motoruda sayarsak 125 kilo artı havanın sıcagı artı asfaltın sıcagi ve yükler gerisini hesap et iş motoru kullanmanda bitiyo....

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    arkadaşım bu su soğutma olayını kim senin kafana sokmuşsa o arkadaşta pek motordan anlamyor sanırım.

hergün sokaklarda kurye arkadaşların altındaki motorlara dikkat edetsen hiçbirininde su soğutması yoktur. ve o motorlar. 100.000-200000 km. yol katederler. ve tüm gün boyunca hiç durmadan çalışırlar.

yani illaki su soğutmalı olsun diye birşey yok. he olursa fenamı oluyor dersen bi sakıncası yoktur. ancak su soğutma olunca bi arıza çıkartırsa baya masraf edersin bunu bilmiş ol.

Kazasız sürüşler dilerim.

teşekkür ederim arkadaşlar
    hele şu dişli fikrini veren arkadaştan allah razı olsun.
    benim aklımdan da cross geçmeye başladı zaten
    asya nın crosunu alacağım herhalde zaten bu paraya da ancak bu cross alabilirim

Motosikleti
    ZONGESHEN 200cc
    asyaya baktımda görüntü itibariyle cok biçimsiz özellikle ön çamurluk ve tekerlekler beni hiç sarmadı genede zevk meselsi ama cros dedgin tırnak teker olmalı... benimki öyle bu konuda hiçbir zorlukta yasamadım hatta ve hatta karda yola ciktim maksat gezinti olsun diye catır catırda gidiyodu hem senin alacagin motorun agirligi daha fazla net agirlik 135 kg zongeshen 125 kg. inceleek istersen http://www.mototurka.com/?pid=motosiklet&mid=ZS200GY-A bu motoru tavsiye ederim kırmızısı özellikle

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    bak sonunda mantıklı karar verdin ama asyanın yedek parça stoğunu araştır bir kere alıcaksın elinde patlamasın ve keyif vererek kullan biliyorsun bazı firmalar iflas etti servisleri ayakta tutmaya çalışıyor.Kal sağlıcakla sakın scooter alma parana yazık adana motor paszarında zibil gibi var 900 ytl den başlıyor fiatları ama cross bir yada iki tane var oda sıkıştığı için satıyorlar
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

bir şey söylemek istiyorum.
    bu asya motor 200cc ye göre biraz güçsüz gibi duruyor bence.belki yanılıyor olabilirim.ama bana göre öyle.
    zongsenin 200cc crosunun gücünü ve fiyatını bilen var mı acaba.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    merhaba MOTOR kardeşim,bende ADANA'lıyım.iznin olursa sana birşey sormak istiyorum.ben şimdiye kadar hiç motor pazarına gitmedim ama sanıyorum senin bilgin vardır.bende ARORA KS-150 RACİNG var. (kırmızı/siyah,satılık ilanlarında resmi var--resim koymayı beceremiyorum da--.henüz 3 aylık ve 1500 km.de.ben,motorumu satmak istiyorum.aslında genel olarak motorumdan memnunum ama kafayı yamaha ybr-125 e takmış bulunuyorum.sence benim motor u kaça satabilirim.vereceğin bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    dostum açık söyliyeyim pazarda çin mallarına pek rağbet yok yarı fiatına gider üzülürsün,bende satıyorum 250 cclik jinlunu 3000 diyorum kimse yüzüne bakmıyor 2000 veren var yenisi 4150 ytl.Sıkışık değilsen satma derim bu pazar da gideceğim hava iyi olursa araba pazarının yanında gel orda laflarız hemde piyasasını gör benim motorun plakası 01 TD 331 siyah jinlun genelde çay ocaklarının önüne duruyorum beklerim
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    kawasaki er5

siz gelin çinden vazgeçin

arkadaşlar bende adanadayım,size diyecegim çin malı ne olursa olsun vazgeçin.yarınbirgün adana resmen çin malı çöplügüne dönecek.benim çevremde kim varsa pişman aldıgına.hepsi satıyor müşteri yok.yada bisiklet parasına gidiyor.inanın mz onlara saglamlıktada konfordada 1000 basar.motor alacak arkadaşımda iyy düşünsün pişman olmayacagı bir makina alsın derim
    ...SIKIYSA YAKALA...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    motor kardeşim,öncelikle teşekkür ederim.pazar günü saat kaç gibi orada olmam gerekir.

pazar yeri

arkadaşlar izmirde motor pazarı nerede kuruluyor ve saat kaç gibi pazar dagılıyorbu hafta nasip olursa gidip bir dolaşayım diyorum tşklr arkadaşlar
    [B][COLOR="Red"]HAYALETLER GÖRÜNMEZ AMA ÇOK YAKINDA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Küçük silindir hacimli(125cc_250cc) bir motosiklet düşünüyorsan illede su soğutmalı olması gerekmezki..düşük hacimli motorlara uzun yolda hiç gerekmiyor..tek sıkıntı yaz sıcağında ve uzun yokuş çıkarken yaşayabilirsin.. uygun vites ve devir esprisini kavradığında hava soğutması buradada yeterli gelecektir..Büyük ve ortasiklet motorlara hiç girmeyeceğim;çünkü aradığın fiyata temizini bulamazsın.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    istanbulda kuruluyormu acaba bilen varmı arkadaşalr

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba MOTOR kardeşim,bende ADANA'lıyım.iznin olursa sana birşey sormak istiyorum.ben şimdiye kadar hiç motor pazarına gitmedim ama sanıyorum senin bilgin vardır.bende ARORA KS-150 RACİNG var. (kırmızı/siyah,satılık ilanlarında resmi var--resim koymayı beceremiyorum da--.henüz 3 aylık ve 1500 km.de.ben,motorumu satmak istiyorum.aslında genel olarak motorumdan memnunum ama kafayı yamaha ybr-125 e takmış bulunuyorum.sence benim motor u kaça satabilirim.vereceğin bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum açık söyliyeyim pazarda çin mallarına pek rağbet yok yarı fiatına gider üzülürsün,bende satıyorum 250 cclik jinlunu 3000 diyorum kimse yüzüne bakmıyor 2000 veren var yenisi 4150 ytl.Sıkışık değilsen satma derim bu pazar da gideceğim hava iyi olursa araba pazarının yanında gel orda laflarız hemde piyasasını gör benim motorun plakası 01 TD 331 siyah jinlun genelde çay ocaklarının önüne duruyorum beklerim
    Alıntı gurselim70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende adanadayım,size diyecegim çin malı ne olursa olsun vazgeçin.yarınbirgün adana resmen çin malı çöplügüne dönecek.benim çevremde kim varsa pişman aldıgına.hepsi satıyor müşteri yok.yada bisiklet parasına gidiyor.inanın mz onlara saglamlıktada konfordada 1000 basar.motor alacak arkadaşımda iyy düşünsün pişman olmayacagı bir makina alsın derim
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor kardeşim,öncelikle teşekkür ederim.pazar günü saat kaç gibi orada olmam gerekir.
    vay beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    muhabbete bak, daha kimse kimseyi tanımazken
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler