Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorumu Otoparkta Devirmişler!!!:pale: :jocolor:

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ARN 125
    Hmmm bende 1 hafta önce arn 125 aldım ne zaman bi yere bırakmasam mutlaka bişey yapılmış oluo motora...örneğin bizim sitenin otoparkında yerini değiştirmişler bide dün B.köy de bi süpermarketin otoparkına koyup üzerine branda örtmüştüm...Adamlar brandayı çıkarmış kurcalamış yerini değiştirmiş ve ayaklığı açamadıklarından olsa gerek duvara yaslar vaziyette bırakmışlar..brandayıda yarım örtmüşler..kim bilir belki çalmaya filan kalktılar da alarm çalınca vazgeçtiler...Sahi eski motorcular hep böyle mi olucak bu iş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    GEÇMİŞ OLSUN
    İŞİMİZ GERÇEKTEN ZOR
    BİR YERE GİDECEĞİN ZAMAN 2 SAAT DÜŞÜNÜYORSUN
    LANET OLSUN
    HERKEZ VURDUM DUYMAZ
    YURT DIŞINDA BİR OTOPARKTA OLSUN DA GÖREYİM BÖYLE BİR OLAY
    HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    geçmş olsun benim gerçekten sinir olduğum konulardır başkalrından gelecek zararları engellemek için uzak tutarım çocuklardan ve başka herşeyden motorumu

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Geçmiş olsun

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun diyen herkese tekrar teşekkürler.
    Bakalım, otoparkçının dediğine göre kız masraf neyse ödeyeceğini söylemiş, o vermezse ben veririm diyor otoparkçı da. Şimdilik beklemedeyim, zaten motor da yeni geldiği için henüz yedek parçaların tümü servislerde mevcut değil. Honda Türkiye ile de irtibata geçtim. Parça gelince yeni bir ön panel taktıracağım. Hoş dikkatle bakmayan göz birşey olduğunu farketmez ama, düşmeden dolayı km saati biraz sıkışmış ve km sıfırlama sayacı zor çalışıyor. Sanırım ilk alanlardan biri olarak ilk yedek parça değişimi de ben yapacağım.
    Konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.

Alıntı zed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmş olsun benim gerçekten sinir olduğum konulardır başkalrından gelecek zararları engellemek için uzak tutarım çocuklardan ve başka herşeyden motorumu

Evet gerçekten işin asıl can sıkıcı yanı bu, hani kendin yapsan, dersin ki benim hatam, katlanırsın. Ama başkalarının dikkatsizliği ya da merakı yüzünden böyle şeyler yaşamak sinir bozucu.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

O an çok kötü bir an olsa gerek.Hani çok sevdğin birşeyi elinden düşürürsün sonra bakarsı bişey varmı diye ohh dersin bişeyciği yok ama sonradan farkedersin çok minnacık bir çizik bile yüreğinde bir acıya sebep olur.Bilmiyorum benim oyle oluyor eminimki clinte de oyle olmustur.Çok geçmiş olsun arkadasım umarım bu son olur.(Gerçi toplumda bu kadar vurdumduymaz insan varken bunu söylemek yanlıs olur ama adetdendir)

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Taziye dilekleri için herkese tekrar teşekkür ederim.
    Konunun neticesini merak edenler olabileceği düşüncesi ile yazıyorum.
    Bugün otoparkçı ile görüştüm hatun kişi masrafı kabul etmiş otoparkçı bana ödeyip ondan alacakmış. Ayrıca bir aylık otopark aidatını ödemeden kalacağım bu ay. Yani tatlıya bağlandı. Şimdi önümüzdeki ay yedek parça gelirse gidip henüz 2 aylık motorun kafa granajını değiştireceğim.
    En azından sonuç iyi oldu. İlgilenen arkadaşların hepsine tekrar teşekkürler.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

delidumur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    wallaha heyecanla takip ediyodum ne olacak diye.mutlu son.iyi ya güzel bağlanmış mevzu.motosikletini de hayırlamışlar bizden önce heheheee!!!kazasız belasız binmen dileğiyle.kolay gelsin.
    Arkadaşlar MSN de geçen rumuzum olduğundan "duyulmaz" nickini kullanıcam bundan sonra.Teşekkürler Ahmet Tataroğlu

jrking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni s250c
    geçmiş olsun

bende kanuni 250c almıştım yeni bi gün baktım millet üzerine çıkıp resim çektiriyo tabi çok kızdım onlara ondan sonra nereye bıraksam üstüne brandasını örtüp bırakıyorum bide nazar boncuğu taktım sorun kalmadı

tekrar geçmiş olsun...
    yüksek tork ve parıltı severim, sadece deri giyerim...

::tutkuy::

gokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni seyhan 250c
    geçmiş olsun arkadaşım. benim motora da otoparkta biri çarpıp sağ arka sinyalle plakayı yamultmuş ama araki bulasın, otoparkçıların zaten umurunda değil

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    geçmiş olsun arkadaşım hiçbir sonuç alamazsan otoparkçıdan 3 aylık bedava giriş talep et para işine yanaşmak istemezse hoş bizim otoparkçılar otoparkın içinden araba çaldırdılar 1 ay içinde parasının karşılığını adama verdiler...

dün başıma geldi hatun arabayla üstüme kırdı hafiften dokundu ayağıma vitese baskı yaptım o an ayağımı kurtarıyım die hala üzerime geliyo neyse durdu bişey oldu mu dedi eğer arabayı üzerimden çekersen bakıcam dedim ayağım arabanın altına girdi resmen bayaa bi morarttı ben motoru yan yatırmamak için afedersin ..tümden kan geldi kadın mal mal bakıyo bana anca geri çekti motorda bişi yok zannediyorum bide ne göriim vites ped'i ni kırmış kadın arkasına bile bakmadan kaçtı beklermisiniz lütfen dememe rağmen lanet ettim bu işten ama şunuda biliyorum hatalıyım çünkü sadece kendimi düşündüm kadının yanlış yapıcağını düşünmedim buda bana ders oldu...
    yellow storm

tuncy09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun oncelikle arkadasim...
    Benim de basıma geldi...araba kullanmayı bilmeyen, kullanmaktan tek anladigi kontagi açıp gaza basmak olan bir bayan sürücü jip kullanırsa dogal olarak cevresine zarar veriyo...
    Okul otoparkında, araba ile carpıp devirmenin bi hayli beceri isteyecegi bir noktaya biraktıgım motorumu devirdi...
    Ben gormedim...Motorumun yanına bi gittim devrik...Haber falan veren yok...Ben ogretim gorevlisiyim sabit telefonum var herkes tanir beni bi de yani okulda...Bütün güvenlik vs. Ve okula motorla gelen 3-4 kişiden biriyim...Tek XMAX benimki.
    Neyse ki güvenlik kameraları var...Buldum yapanı ertesi gün!!!
    KAdına dedim niye haber vermiyorsunuz? Onu gectim okul 1000 kişilik okul herkes yüzyüze bakıyor...insan cikarken güvenlige haber vermez mi? Sormaz mi bu motor kimin diyE? Ben mecbur muyum 2 saat kamera izlemeye?
    "Önemli bişey yoktur sandım" dedi...
    Yani allahtan kadın cikti...adam olsa hirsimi nasil alirdim bilemiyorum.
    Bi sekil zabit tutanak fln...Hallettik sayilir...Sigortanin bana odemesini bekliyorum hasari...
    Acaip sinir bozucu birsey...Tahmin edebiliyorum sinirini..
    Umarim bir an evvel halledersin...
    Dance first think later...It's the natural order...

geçmiş olsun kardeş . benimde başıma geldi ama motoru düşüren bendim bu sefer hemen motorun sahibi buldum adam izbandut gibi aynasını kırmıştım parasını ödedim iş tatlıya bağlandı inşallah senin işde bu şekilde tatlıya bağlanır
    Kask tak!

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR

senı cok ıyı anlıyorum

sevgili kardesım senı cok ıyı anlıyorum benımde motorum dun geldı yokus asgı gıderken hızlandı bende heyecanlandım ve bısıklet mantıgıyla on frene bı bastım aynı anda gaz vermısım motor yavasca kaydı altımdan vere yere yattık beraber neyse bende bısey yok motorda cızık bıle yok(koruma demiri sagolsun) şimdi kendi kendimi yiyip bitiriyorum nasıl yatırırım dıye o benım canım motorum tertemız kırmızı cbf150 bırısı ona zarar verecek olursa*************************senıde anlıyorum koruma demırı bence cok ıse yarıyor
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler