Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Efsane Jawa Yollarin Kabadayisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu ne uzun site aga DaHa kısası yok mu ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Kardeş site seninde biraz ayar çek bence..
    Çok uzun ve yana doğru çok geniş site sıkıcı bir görünümde..
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    bu beceriyi göstermek çok büyük bir başarı. siteniz hayırlı olsun. hiç bir işe yaramıyacak derecede eski bir motoru toplamak büyük bir haz verse gerek.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    emeğinize sağlıkkk eski motorlarla uğraşmak hem çok güzel bi zevkin eseri hemde sabır işi helal olsunnn
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Efsane JAWA

Klasik Motosikletler Burada

Klasik ingiliz alman cekoslovak motorsikletleri sitemizde görebilirsiniz.elinizde varsa kendinize ait gönderebilirsiniz. jawabsa.sitemynet.com/1 ve slovakyali350.sitemynet.com/1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Efsane JAWA

Klasik Motosikletler Burada

Klasik motorsiklet resimlerini görmek isteyenler sitemi ziyaret edebilirler..Kendi motorsikletlerimizdir...1936 yılından 1970 yılına kadar var....
    jawabsa.sitemynet.com/1 slovakyali350.sitemynet.com/1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Efsane JAWA

Jawa ile Mz'e Egzos Dumanı Yutturdum

Jawa 350 cc ile Mz kapıştık.Yol düz hava yarışa müsait olunca Tarsus Adana Otobanında Genç Mz 301 li arkadaşla 2 km mesafede yarış için anlaştık..Kalkışta MZ 1 Direk Fark attı Bana Yarışın sonunda kendisine 8 Direk Egos dumanı yutturdum...Mz kalkışta var sonra yok..hiç jawaya kafa tutabilirmi.jawa ile ilgili herşey... slovakyali350.sitemynet.com/1
    jawabsa.sitemynet.com/1 web sitemiz.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Aynı amaçla açılan birden çok başlık birleştirilmiştir. Lütfen buradan devam ediniz
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Jawa350cc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jawa 350 cc ile Mz kapıştık.Yol düz hava yarışa müsait olunca Tarsus Adana Otobanında Genç Mz 301 li arkadaşla 2 km mesafede yarış için anlaştık..Kalkışta MZ 1 Direk Fark attı Bana Yarışın sonunda kendisine 8 Direk Egos dumanı yutturdum...Mz kalkışta var sonra yok..hiç jawaya kafa tutabilirmi.jawa ile ilgili herşey... slovakyali350.sitemynet.com/1
    Mz ci arkadaş işi bilmiyormuş demek.... Bırak 301 i 251 i geç helal olsun diyim....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    Bu arkadaşın japonlarla arası bayağı güzel galiba baksanıza bir japondan girmiş diğer japondan çıkmış büyük harflerleçok şükür ne jawası nede japonu ben kendi motoruma bakarım
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Hiiii Anam anam canım nasıl yarış çekti şimdi
    Gecenin bu saatinde nerden bulsak yaw
    Varmı titana kafa tutan
    Hadi iyi geceler....
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Efsane JAWA
    ALP-TUNAY güzel espiri yapmışsın alp kardaş.Mz ci İşi bilmiyormuş hahaha... senin mz inede Egsoz dumanı yuttururum istersen..Yarış yapmak isteyenle herzaman yaparım..Yeterki zaman müsait olsun karşılaştıkmı orda
    bırakırız makinaları...26 yarışta bileğim bükülmedi..
    internette kabadayılıkta yapmıyoruz...
    motoruma güvenmesemde burdan çıkıp koca nette atıp tutmam heralde değilmi..varsanız görüşelim..bir gün bir yerlerde

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mz ci arkadaş işi bilmiyormuş demek.... Bırak 301 i 251 i geç helal olsun diyim....
    2 Zamanlıda janacek wanderer Yani Jawa Güzel kardeşim...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    jawa nın yeni modelleri eskileri kadar sağlammı acaba???güzel modelleri var çünkü.japon yerine bir seçenek olabilir
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

heyyt beee jawa gibisi varmı ben ne jawalar gördüm...özellikle ege bölgesinde yörük javası diye tabir ettikleri kırmızı dedem yaşındaki makinaya römork takanmı ararsın zeytin zamanı yük sarıp dağ bayır tırmandıranmı...motor tık demiyo yani...jawa jawa jawa
    Baharın, denizin, toprağın kokusu içime dolsun
    Yanımda bana sıkı sıkıya sarılan ve bana güvenen biri olsun.***
    Her daim aracım motorsiklet olsun..!.!. (AMİİİİN)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Artık jawaya kimse bakmıyor...Adını bile bilmeyenler var..Görmeyenlerde.....Zaten jawa adıyla da anılmıyor........MOTOR diye bahsediliyor..Bence en güzeli de bu en azından motor denilmesi...

Yüzüne bakıpda motor denemiycek o kadar çok çinli model varki.......
    ben alırım...
    bakarımda....ah ahhhh keske sımdı yanımda olsaydıda ona baksaydım.....

Jawanız varsa Bana resim yollayabilirisiniz.isim ve resimlerinizi memleketinizi yazarak yollayın ben gönderdiğiniz resimleri sitemde yayınlayayım.Jawa severler beklerim. sitem aşağıdaki sitedir.
    slovakyali350.sitemynet.com/1
    abı ben resım gönderıyım mıı.....

Shot at 2007-07-20

Shot at 2007-07-20

Shot at 2007-07-20

Shot at 2007-07-20

Shot at 2007-07-20

Shot at 2007-07-20

Shot at 2007-07-20

Shot at 2007-07-20
    al sana resiim....

boşversen abı sen onu...
    ben ılk gara cavamla 251 ı gecıodum....o arkadas benden tecrubelıydı yanı....

daha gönderıyım mı abıı....

ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hehehhe mzci arkadaş işi bilmiyormuşşşş mz in tek avantajı hafif olması bnce jawa hertürlü yer... jawa jawa jawa jawa

Motosikleti
    Jawa Ceylan
    ben motorculukla yeni tanışan biriyim yaklaşık bir buçuk sene. ilk ve tek motorum jawa ceylan. dayıoğlum sağolsun o verdi. o motora küçüklüğümden beri gıpta eder ve merak ederdim. en sonunda fethiye yollarında motora olan ihtiyacım ve o motoru da artık pek kullanmamaları dolayısıyla bana vermiş oldular. ilk ifadem neden daha önce bu motoru kullanmadım ki oldu kendime çok acıdım. neyseki yazları da olsa artık küçüklüğümden beri sevdiğim motoruma kavuşmuştum. o benim için bir efsane oldu. elbette çok yakıyordu elbette çok bakım istiyordu. ama olsun önceki arkadal demiş ya ruh diye o benim ruhumun motoruydu. başka motorlara da bindim özellikle yeni çin motorlarına hiçbiri jawa ceylanımın güzelliğini taşımıyordu. o gerçekten başka. 3 kişi bile istediğin yere gidersin. şöyle bindinmi motora kendini hissettirir. gerçekten. çin japon motorları gibi oyuncak gibi gelmez insana. yola girdimi mubarek o bulur kendi istikametini. kısaca jawa ceylanımı hiç bir motora değişmem.
    tabi işin bu boyutu zevk ve anlayış meselesi. eğer iş veya özel bir amaç için konuşulsa elbette başka bir motor daha alır onunla işimi görürüm.
    ama gezmek jawayla başka beni hiç yolda bırakmadı sağolsun. üç kişi fethiyeden elmalıya gittik geldik harika bir tur olmuştu meseal

bu iş hakikaten bir zevk ve ruh meselesidir. yeni motorcular bunu anlayamaz
    anlatılmaz yaşanır kısaca

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    len şu jawa'lar 4 zamanlı oluverseymiş hem az yakcaktı hem istediğim yere giderdim. ( bazılarına kafa tutardım hatta ekerdim onları )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gsx-R Suzuki 1100 Ve Bmw 1952 R-52 Alman Horex 350cc 1962 Model
    slm.Siteni inceledim Güzeller hepside.

Motosikleti
    jawa 1967
    arkadaşlar bu mesajı başka bi sayfada da yazdım burayada kopyalıyorum umarım ayıp etmiş olmam ,
    Öncelikle herkese merhaba , ben Özgür yeni üyeyim
    bir tane 67 model classic jawa motorsiklet aldım ve bazı sorunlarım var (ucuza aldım biraz ama aldığımın 5 katı masrafı olacak gibi )
    Motorun hız göstergesi yok bunu nereden temin edenilirim ,sahibinden.com da bi yedek parça satan vardı aradım 110 tl fiyat biçti pahalımı yoksa uygunmu ? sıfır ayarında dedi ama belli olmaz , güvenemediğimden alamadım.
    motoru öncelikle bakıma götürdüm tamirciye Adana'da eksikleri söyledi aldım ( 2 tane jant , far lambası , arka lamba , iki tane fren kolu , 75 lira tuttu )
    işçilik 4o lira aldı 15 lirada yağ değişimi tuttu 55 lira ödedik, dedikki fren ayarını yap fren kolunu takmış ayarını yapmamış boşta, jantları değiştirdi ama ön lastik çamurluğa sürtüyor.
    debraj ayarını yapacağım dedi 1. vitese atarken zırrt diye ses çıkarıyordu onuda yapmamış
    ne yapayım bizdeki acemilik
    neyse gecen akşam bi film seyredeyim dedim film almaya gittim aldım , ama dönüşte motor çalışmadıönce yavaş yavaş ışığı söndü snrada tamamen bitti , sordum birine akü bitmiş dedi napayım eve götürdüm sürüye sürüye
    sonra aküyü söktüm Adana'da adliyenin karşısında motorcular var akü fiyatlarına batım ama made in China and made in P.R.C olduğu için almadım.
    aküm mutluydu( 6 v 18 am ) bayisiine gittim üretmiyoruz dedi , hangisini alayım şimdi
    daha bitmedi ama şimdilik bu kadar yeter dseğerli yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum esen kalın
    sevgi , çiçek böcek vs...
    Özgür İşler
    sevgi , çiçek , böcek ...:rendeer:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler