Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Belediye Başkanının motosiklete bakış açısı sevindirici

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Bazı yöneticilerimiz motosikletin değerini anlamış.

Motosiklet.net'deki bazı üyeler İstanbul'daki olması beklenen depremde yetkilileri gerekli yerlere ardçı olarak ulaştırma hizmeti verebilir mi? Bu hizmet amatör (bedava) ya da profesyonel (bedeli karşılığında) anlamda yapılabilir. Tabii her iki tarafın da sözleşme gibi bir şey imzalaması gerekecektir.

Ayrıca sitenin sponsorları da belediyeye motosiklet satma veya kiralama olanaklarını incelemelidir.

İşte ilgili haber:
    http://www.milliyet.com.tr/2006/11/07/son/sontur52.asp

18:40 07 Kasım 2006 / Salı

Topbaş: Deprem hazırlığı olarak zodyak bot ve motosiklet alacağım

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kentte bugün başlayan deprem tatbikatına 1325 personel ve 400 araçla katıldıklarını bildirdi.
    AKOM’a gelerek, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mesut Pektaş’tan brifing alan Topbaş, daha sonra yaptığı açıklamada, İstanbul’da saat 11.00 itibariyle 7.2 büyüklüğünde ve 45 saniye süren deprem alarmı verildikten 6 dakika sonra İstanbul Valiliği İl Kriz Merkezine intikal ettiğini söyledi.
    İstanbul Valisi Muammer Güler’in yurt dışında olması nedeniyle Vali Yardımcısı Ergun Güngör başkanlığındaki koordinasyon kurulunun hemen çalışmalarına başladığını ve bu arada sürekli bilgi akışının sağlandığını belirten Topbaş, ilköğretim okullarındaki öğrencilerin tahliyelerinin başarıyla yapıldığını kaydetti.
    Topbaş, tatbikat kapsamında bir yük gemisinin Yenikapı önlerinde karaya oturduğunu ve ardından gemide yangın çıktığını dile getirerek, yangın sebebiyle çevre kirliliği oluştuğunu belirtti.
    Tatbikat gereği demiryolu kazası yaşandığını, bu kazada 4 kişinin öldüğünü ve 10 kişinin yaralandığını anlatan Topbaş, ayrıca depreme bağlı olarak 4 çökme olayı bildirildiğini kaydetti.
    Topbaş; Kartal, Bağcılar ve Bayrampaşa bölgelerinde tatbikat kapsamında çalışmaların çok olumlu geçtiğinin bildirildiğini dile getirerek, Kartal sahilinde çıkarma yapacak askeri kurtarma birliğinin intikalinin, hava muhalefeti nedeniyle havadan helikopterle sağlandığını anlattı.
    Topbaş, il dışından gelen kurtarma birliklerinin de öğleden sonra deniz yoluyla kente ulaştıklarını söyledi.
    Deprem alarmından 3 dakika sonra şehrin birçok noktasından görüntülerin merkeze gelmeye başladığını ve hangi noktada ne kadar hasar olduğunun görüldüğünü belirten Topbaş, personel ve araç-gerecin de bu bilgilere göre yönlendirildiğini anlattı.

MOTOSİKLET VE ZODYAK BOT ALACAK

Topbaş, bugün yeni bir karar aldığını dile getirerek, şöyle devam etti:
    "Bir yönetici olarak, bu kentin sorumlusu olarak her an kontrol merkezi veya kriz masasına ulaşabilmek için motosiklet almaya karar verdim. Yollar kapanırsa diye bir de zodyak tipi bot almayı düşünüyorum. Evim Florya’da, denize yakın. Birkaç kez motosiklet kullandım ama daha çalışmam lazım. Her an hizmet verebilmek için hem benim, hem İstanbul Valisi Muammer Güler’in konutunda birer motosiklet bulunması gerekir."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    çok güzel haber ben elimden gelen yardıma varım
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Arkadaşlar ; şu işe bi el atın da elemana ENDURO fln aldırın.
    Bir de bu siteye üye yapın.

Sonra artık gerisini düşünmeyin bile.

Walla şaka yapmıyorum. Başkan'a ulaşabilirseniz ne mutlu size...

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    gaziantepin yöneticileri yanlış hatırlamıyorsam şehrin merkezine motorsiklet sokmamak için karar almışlardı herhalde bu onlara en iyi cevap oldu tebrikler başkan

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bi oyal tebrikler
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

bedenenyanlış ruhendoğru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r (olacaaakkk az kaldı geri sayımdayım!)
    Allah bize deprem göstermesin de, şayet öle bişey olduunda herkesin her ne konuda olursa olsun yardıma koşacaını bilior ve inanıorum ki biz böle durumlarda karşılıksız yardımlaşan bi toplumuz.

tabi motosikletin konumunda ve insanların gözünde bir adım daha atması ayrıca sevindirici bi durum.
    ???

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Başkanla valinin şimdi ehliyetleri de yoktur !

İboooov, bi el at sen bu işe
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaziantepin yöneticileri yanlış hatırlamıyorsam şehrin merkezine motorsiklet sokmamak için karar almışlardı herhalde bu onlara en iyi cevap oldu tebrikler başkan
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Ben şimdi mailini bulur Kadir Topbaş'a bi mail atarım en güzelinden ibrahim abimizde onlara bi ehliyet verir süper olur işte ciddiyim bulup mail atıcam

Arkadaşlar Mail attım sitemizin adresinide verdim işallah gelirler benim elimden gelen budur

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Adam kendine alıyor beyler....Yardım amaçlı diiil....Depremden bir an önce kaçacak galiba...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Ne oldu? Başkan'a ulaşıldı mı??

evet arkadaşlar ben üniversiteyi gaziantepte okudum..... ve şehre giden ana yollarda motorsiklet kullanmak yasak.... böyle bir şey olabilir mi ya.... hatta şehir merkezinde bisiklet kullanmakta yasak.....
    avcılar/istanbul [COLOR="RoyalBlue"]0 rh (-)[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler