Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2 zamanlı BW'S mi Yoksa 4 zamanlı kaliteli bir scootermı?

Motovento
    REKLAM ALANI

aranıza yeni katıldım ben 13 yaşından beri motor kullanıyorum şu an 18 yaşındayım araba ehliyetimi falan yeni aldım. Ama bu işlere erkenden başladık mobiletinden tutunda Honda CBR 600 cc ye kadar kullandım. Benim scooter lara ayrı bir merağım var nedense. Ama çinden gelen kalitesiz motorlar bu merağımı biraz azalttı. Ben Aslında Yamaha BW'S hastasıyım. Gerek motor gücü gerekse Hakimiyet Serilik.... 4 zamanlımı 2 zamanlımı derseniz benim tercihim 2 zamanlı yamaha BW'S her kez düşüncesini yazsın teşekkurler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Aramıza hoş geldin.... Bws de güzel makina....Tercihin olabilir...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

DELERİUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    MERHABA öncelikle ben bws 100 kullanıcısıyım yaklaşık 1.5 senelik 6000 km yaptım çok güzel bir motor 2 zamanlı olması bir avantaj ayrıca makinede çok güçlü bir motor var seri bir alet 10 ytl ye fln doluyo depo 5.7 litre 1.4 yağ deposu var ayrıca 2 zamanlı full sentetik yağ kullanınca çok iyi çalışıyor. siyah duman atmaması ve motorun tam performas çalışması için güzeldir. Yani alırsan verdiğin paranın hakkını verir. çok kısa sürede hızlanıyor ayrıca. pişman olmayacağın bir makine... Şu an sitede ilanım war satıyorum ilgilenenlere saygılar....

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bence kesinlikle 4 zamanlı bir motor al çünkü 2 zamanlıların ömrü maalesef 4 zamanlılara göre daha kısa 2 zamanlılar güçlü olduğu kadarda çok benzin yakıyorlar ve atık benzin egzosda biriktiği için pis bir koku yapıyor sentetik bir 2 zamanlı motor yağı kullanman dahi yeri geldimi iyi karışmamış benzinde aşınmaya yol açabilir veya ısınma yapar kaldıkı artık 2 zamanlı motorsikletlere artık eskisi gibde rağbet yok benim tavsiyem iyi bir 4 zamanlı motor almandır

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    uzun ömür istiyorsan 4 zamanlı
    2 zamanlı motorlar hızlı ve seridir
    benziciye gidip abi 10 milyon benzin 5 milyonda yağ koy . demeyi düşünüp bir kac sene sonra satarım diyosan 2 zamanlı al.
    keyif ve tercih senindir.
    bende kocaman bir scooter var 150cc kasaya göre motoru ufak kalıyor
    ama kalkısda gidişte bws yaklasamıyor yanıma

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    ne yapacan 2 zamanlı motoru iyidir kötü dür demiyorum ama ülkemize artık pek gelmiyor 1 kaç model dışında honda beat modeli var çok şirin ve sağlam onada bi bak

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    iki teker sevenler arasına bende yeni katıldım. Bws100 var, benim baslangıc motorum bu.. cok memnunum . ileride daha piacco almak istiyorum, bunuda satmayi düsünmüyorum. cok yakiyor ama hakkinida veriyor yani tavsiye ederim..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Zamanlı motorlar çabuk ölür demiş bir kaç arkadaş ..yok öle bişey bu gün hala aslanlar gibi giden 1991 model kinetix motorlar var ..benim diyen çinliyi sulu götürür susuz getirir ..öle kuru sıkı sallamayalım ..elbette 2 zamnalı motor km hesabıyla 4 zamanlıya oranla daha çabuk yıpranacaktır..ama basit yapısı nedeniyle tamiri çok daha ucuz ve kolay olacaktır..

BWS çok güzel bir scooterdir tek hendikapı yakıt tüketimidir..ama onuda performans olarak geri verir
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    valla ben bws ile 1000 km yaptım, bu 1000km yi kiralık motorlarla kuş adasında yaptım 4 farklı bws ile hiçbiri 95 km hızı gecemedi. ben motorun üzerinde aglıyacaktım. 70 km gitmeden tekrar benzinlige ugruyorsun üstelik. bu siteden önceleri okudugumda 120 rahat yapıyo 140 yapıyo 2 zamanlı hakkını veriyor falan dediler ama yalan. ful depo 4.5 5 litre alıyor bu benzinle 120 km anca gidiyor.cünki gaz kolunu bir yerden sonra on off gibi kullanıyosun. her yere tam gaz gidiosun. zaten 80 90 yapıyo. ama gelelim yol tutuşuna yüksek torkuna o başka. torku sayesinde en dik yokuşu yavaşlamadan tırmanıyor. ben olsam bws ucuz bir scooter degil onun yerine kymco agility 125 alırım hem daha ucuz hem de garantisi 100 bin km. hemde 2.5 3 litre yakar. yüzün güler. bws leri de peşine takarsın 120 130 allah ne verdiyse....

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    BWS al hem yollarda eglen hemde offroad olarak. Saglamlikta BWS senelerin motoru kendini ispatlamis. Sehir icinde kucuk canavar bile deriz ona.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

bu_rock69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150 i

beat

honda beatı düşün derim .....

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    şekil istersen arn 150

superkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat
    Bence paran varsa git honda beat al güzel motor yada activa

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl honda beat diyosunuz anlamıyorum ilk çıktığında aldım 1500 km kullandım sattım kütük gibi amortisörler 100 cc ve 4 zamanlı olmasından kaynaklanan kötü performans BWS ile kıyaslanacak motor değil ..herhangi bir çinli inanın bana beatten iyidir...atmıyorum dedimya benim beatim vardı ordan diyorum yani..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

kutluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bana sorarsan agility 125 al.. seriliğini heralde kimse tartışmaz burda.. max hız istersen 120-130 civarı görüyo.. 9 beygir.. ve çok az yakıyo.. ben ağustostan beri kullanıyorum çok çok memnunum kullananlara ve bayilere sor şikayet eden tek bir kişi yok agility yi.. türkiyede diil ama yurtdışında acayip satıyor.. ayrıca kymco markasını duyunca çin malı diye düşünenler var.. kymco taiwan malıdır ve yanılmıyosam 1963 te kuruldu.. yalan olmasın ama honda ve yamaha ya parça veriyo diye duymuştum.. ayrıca başka 100bin km garantisi veren yok.. kaliteli mal olmasa 100 bin km garanti vericek kadar enayilik yapmazlar heralde

sedatss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    Bende kymco 125 agility , bws 100 ve honda beat arasında kaldım. Honda beat'i bws 100 ile aynı fiyatlarda olmasından dolayı eledim.O parayı çıkarırsam kesin bws alırım.Yalnız kymco 125 agility hem ucuz hem kaliteli hem hızlı hem de yakıt tüketimiyle çok güzel bir motor gibi görünüyor.Ve iki hafta sonra 1 milyar peşin parayı sayıp alacağım gibi geliyor.Şeytan bu yönde dürtüyor.Siz nediyosunuz arkadaşlar??

hosgeldın

bak kardes bendede bws 100 var .iyi yanı sıkısık trafıkte cok cabuk araba sollarsın.kücük ama 3 kisi bin dağa tırman.makine cok saglam.kötü yönü benzin dayandıramazsın.parcasıda cok asırı pahalı.benim motorun arka basamahı kırıldı teki 50 liraya degisti.ona göre kardesinden tvsiye sana.

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    bu arada ufak bir düzeltme agility 9 degil 9.6hp hak gecmesin. agility diyorum hala bak pisman olmayacaksınız. bws falan güzeldegil abi madem 2 zamanlının eziyetine yakıtına yagına katlanıcan piaggio typhoon al bin. sonrada bana bws seri alet güçlü performanslı deme.

erol_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bende geçen hafta kymco agility aldım çok güzel bir motor hem az yakıyor hem hızlı ve seri 100bin km garantili tavsiye ederim harika bir scoter bence bende honda beat da var ondan memnun degilim...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı bugraozkalp_2004 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 13 yaşından beri motor kullanıyorum şu an 18 yaşındayım Ama bu işlere erkenden başladık mobiletinden tutunda Honda CBR 600 cc ye kadar kullandım. 4 zamanlımı 2 zamanlımı derseniz benim tercihim 2 zamanlı yamaha BW'S her kez düşüncesini yazsın teşekkurler...
    13 yaşından beri kullanıyorsun, 600 F kullandın şimdi de 18 yaşındasın ve BWS tutkunusun.Evet ilginç...Sana kolay gelsin,BWS den sonra bisiklete dönüş yaparsın artık...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler