Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

SaHİBiNDeN CoM Da DiKKaTiMi ÇeKeN BiR İLaN

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Yazık olmuş diyorum allah kimseyi böle bir olayla karşılaştırmasın!
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kawa636

arkadaşlar. olayı bilip bilmeden konuşuyosunuz. herkez yorum yapmış araştırın biraz öle yorum yapın. motoru satın almaya gelen kişi çaldı bende ilanda düzeltme yapmaya zaman bulamadım.. sadece çalındığını belirttim çünkü hala arıyanlar oluyodu. çalan kişi birsürü yalan sölemiş. takas istedi. pazarlık yaptı. evin önüne kadar geldi tek başına. denemek için bir tur attı. durdu. debriyaj niye burda kavrıyo fln dedi 2. bir tur attı ve bastı gitti.ç arkasından arabayla kovaladım. marmarisin tek çıkışı var. polisler bekliyodu. motorumun geçmediğini sölediler. ilgilenin dedim. biz girişe bakıyoz çıkışa bakmıyoruz dediler. polis 155i aramamı söledi. aradım karakolu ara dediler. aradım. karakola çağırdılar. bu arada adam tahminimce 30 km yapmıştır. karakola gittim ifade fln. jandarmaya bildirdim. elimden gelen herşeyi yaptım fakat maalesef en ufak hatamızda ceza kesen bizi suçlayan polis hırsız konusunda koltuğundan kıpırdamıyor. myheard adlı üyeyi kınıyorum.
    plakası 48 p 2880 kawasaki yeşil zx636r

bu arada gültekin adlı üyede iyi tahmin etmiş tebrik ederim

bu arada bulanada ödül var.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı polenay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar. olayı bilip bilmeden konuşuyosunuz. herkez yorum yapmış araştırın biraz öle yorum yapın. motoru satın almaya gelen kişi çaldı bende ilanda düzeltme yapmaya zaman bulamadım.. sadece çalındığını belirttim çünkü hala arıyanlar oluyodu. çalan kişi birsürü yalan sölemiş. takas istedi. pazarlık yaptı. evin önüne kadar geldi tek başına. denemek için bir tur attı. durdu. debriyaj niye burda kavrıyo fln dedi 2. bir tur attı ve bastı gitti.ç arkasından arabayla kovaladım. marmarisin tek çıkışı var. polisler bekliyodu. motorumun geçmediğini sölediler. ilgilenin dedim. biz girişe bakıyoz çıkışa bakmıyoruz dediler. polis 155i aramamı söledi. aradım karakolu ara dediler. aradım. karakola çağırdılar. bu arada adam tahminimce 30 km yapmıştır. karakola gittim ifade fln. jandarmaya bildirdim. elimden gelen herşeyi yaptım fakat maalesef en ufak hatamızda ceza kesen bizi suçlayan polis hırsız konusunda koltuğundan kıpırdamıyor. myheard adlı üyeyi kınıyorum.
    plakası 48 p 2880 kawasaki yeşil zx636r

bu arada gültekin adlı üyede iyi tahmin etmiş tebrik ederim

bu arada bulanada ödül var.
    Geçmiş olsun hocam,umarım bulunur
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bulunsa bile kendin verdiğin için davacı olamıyorsun malesef....Adam denemek için alıyor ama zaman bildirmiyor.....Yarın yakalandığında deseki deniyordum kendisi verdi hak iddia edemiyorsun motorunu kurtardığına sevinmekten başka çaren yok.....
    Şimdi ne saçma bişey diyenleri duyuyorum....

Sorun avukatlardan......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

gülümse_R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok üzüLdümmm rengide ne tatLııı...çok hoşuma gitti...

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    ÇOK KÖTÜ BİR DURUM
    MOTORU SATMAK İSTİYORSUN
    DOĞAL OLARAK TA ALACAK KİŞİ DENEMEK İSTEYECEKTİR.
    NE YAPACAĞIZ BU DURUMDA
    ADAMIN ARKASINA ARTÇI OLARAK BİNECEĞİZ
    YADA ADAMDAN KİMLİK İSTEYECEĞİZ
    NE GÜNLERE KALDIK YAHU
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    üzüldüm admcağıza motoru işallah bulunur test sürüşüne gideyim diye alıp sonrada gelmiyor şerefsiz

sahibindende bi ilan görmüştüm. benim başıma gelenler başkasının başınada gelmiş. adamla telde görüştüm. test sürüşünde arkasına biniyor. adam o kadar deli kullanıyoki kardeşim indir beni diyor. indiği gibi motor yok. siyah 1000rr. aynı olay benimde başıma geldi umarım başkalarınında canı yanmaz bu veya başka şekilde

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    En iyisi ustasına götüreceksiniz..... ya tanıdığınız bir şahıs olacak yada adamın arabasını falan rehin alıcaksınız.....

Yoksa siz ağlarsınız....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler