Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Abart Egzos Kullananlar Aman Dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu açıldı mı bilmiyorum. Varsa da oraya aktarılır mesajlar zaten. Dünden beri ilgili makamın trafik ekiplerine verdiği talimat ile tüm motosikletleri çeviriyorlar. Dünden beri 5 arkadaşımın motoru bağlandı. Biraz önce biz de iki kilometre arayla iki çevirmeye girdik. İkincisinde gruptan arkadaşların motorlarını bağlayacaklardı. Yarım saat dil döktük ve zar zor bağlatmadan ceza yazmaya ikna ettik. 154 lira ceza yazdılar motor başına. Gece gece neşemiz kaçtı. Aklınızda olsun. Susturucu olan performans egzosuna laf etmiyorlar. Plaka için de sıkıntı çıkıyor. Dikkat edin ve aman polisten kaçmayın. Uyanıklar olacaktır, adım başı ekipler var ve birbirlerine anlık ulaşıyorlar. Kazasız sürüşler
    barodi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orijinal ama azıcık oynanmış (delik falan açılmamış tabii ki) olanlara bir şey diyorlar mı?
    www.motorumla.net

Dostum, niye zorluyorsunuz hala anlamadim. Cok basit isterseniz handmade yapin ama susturucuyu ci-kar-ma-yin.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Susturucuyu cebimde taşıycam bundan sonra Ufak bişiy zaten.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    plaka için de sıkıntı çıkıyor. Ne demek?

Alıntı D-Rat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, niye zorluyorsunuz hala anlamadim. Cok basit isterseniz handmade yapin ama susturucuyu ci-kar-ma-yin.
    Bunu bana diyorsan, egzozda tüm susturucular duruyor zaten. Önceki sahibi biraz oynamış ne yaptıysa, ses diğerlerine göre daha tok çıkıyor.
    www.motorumla.net

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orijinal ama azıcık oynanmış (delik falan açılmamış tabii ki) olanlara bir şey diyorlar mı?
    Açıp dinliyor işte hoşuna gitmezse bağlıyor motoru.

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıp dinliyor işte hoşuna gitmezse bağlıyor motoru.
    oh oh o biraz zor arkadas, tabi sizin motorunuzu yada korumanizi bilememde, polisin davranisi herseye gore cok cok cok degisiyor... CBF 150'ye davranisiyla Duke 125'e lan davranisi cok farkli, nedense polislerimiz hala dis gorunuse bakiyor... Motor CBF'yse adam kurye, racingse serseri...

Desibel testi falan yapsalar bari.
    www.motorumla.net

Biz oradayken harley geldi. Ortalığı inletiyor. Min 100+ db sesi var. Ama fabrika çıkış öyle olduğundan gitti. Z1000 geldi susturuculu akrep vardı o da gitti. Bizim arkadaşta susturucu yoktu 154 lirayla yırttı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:01 ----------

oh oh o biraz zor arkadas, tabi sizin motorunuzu yada korumanizi bilememde, polisin davranisi herseye gore cok cok cok degisiyor... CBF 150'ye davranisiyla Duke 125'e lan davranisi cok farkli, nedense polislerimiz hala dis gorunuse bakiyor... Motor CBF'yse adam kurye, racingse serseri...
    Motora göre falan davranmıyorlar. Benim vizörüm kapalıydı polis kenara çek derken. Bana "BU" diye hitap etti. Ben de eşya mıyım ben diye karşılık verdim. Sustu kaldı. Dolayısıyla motora göre davranmıyorlar. GS ile gelen bir üst düzey yönetici de olabilirdi benim yerimde. O kişiye de hitap şekli yine "BU" olacaktı.

Demek istedigim o iste dostum, senin altinda harley olunca sana "bu!" diyemiyor yada senin altinda Mercedes olsun, Ferrari olsun sana "bu" diyemiyor... Tabiki yanlis birsey bu ama gorunuse gore yargi var. Ben Avcilar'da oturuyorum. Suana kadar gordugum cevirmelerin hepsinde neredeyse hep eski model araclar cevirildi yada standart.. Bu arada "istisnalar kaideyi bozmaz"

Demek istedigim o iste dostum, senin altinda harley olunca sana "bu!" diyemiyor yada senin altinda Mercedes olsun, Ferrari olsun sana "bu" diyemiyor... Tabiki yanlis birsey bu ama gorunuse gore yargi var. Ben Avcilar'da oturuyorum. Suana kadar gordugum cevirmelerin hepsinde neredeyse hep eski model araclar cevirildi yada standart.. Bu arada "istisnalar kaideyi bozmaz"
    Arkadaşım ben de 20 bin liralık motora biniyorum. Bana da öyle dedi diyorum. Hala diyemiyor diyorsun, e diyor işte
    sedat_57 ve Nicat bunu beğendiler.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Sadece susturucuda ikna etmeyebilir. egzozun uygunluk belgesinide(e3 tü sanırım) yanımızda taşımamız lazım.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    İyi iyi akşamları Bağdat Caddesi'nde kafamız şişiyordu, biraz adam olur apaçiler.
    barodi bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ses çıkmadan olmazki motor....
    eray_uluyazı, blow07 ve ogzcngdk bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ses çıkmadan olmazki motor....
    şimdi , ses var ,ses var.
    Biri tok sestir, seviyesi biraz yüksekte olsa rahatsız etmez.
    birde ses var, kulağı tırmalayan, çevreyi oldukça rahatsız eden, hatta motorcu da olsan arkasından gitmek istemediğin bir ses.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    hep şu trafikteki kuralsız motosikletçilerin vebalini bizler çekiyoruz. susturucuyu takayım da ne yapayım ben şimdi tıss tıss giden 4 silindiri .
    cihan54 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Uygulama güzelde,plakasız ve eksozu böğürsün diye türlü eklentiler yapan motosikletleri hiç bi polis yakalayamıyor.Adamlar profosyenel olmuş.Polis ne zaman kontrol yapsa bitanesi yok ortalıkta.Bir iki mal son zamanda polisi farkediyor ama yinede kaçmayı başarıyor.Anons yapamazsın plaka yokPeşinden kovalayan poliste hiç görmedim.Demekki bile bile polisin kucağına oturmayacaksınız.Varsa bi sıkıntınız polis olan yerden uzak kalacaksınız.
    K_R_A_L, pckopat001, orc91 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Susturucuyu Bulgaristan ve Yunanistan'da sıkıntı olmasın diye almıştım günlerce açık eksoz baara baara gezdim 3-4 defa çevirmeye girdim elin adamı birşey demedi.

rapcib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250R
    Burası Türkiye ..!! Her bir şey olur burda...
    Dikkat, Can Kurtarır . Sonra Kafanızı Çok Vurursunuz Duvarlara ..

B.RAGA

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)