Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GSX-R 1000 K7 fena geliyor!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Bir evvelki modelinde de olan debriyaj kaydırma(arka lastik kilitlenmesini engelleme)
    3 kademeli güç kullanımı (BMW M5'in bir tuşla 400 beygirden 507 beygire ulaşması gibi olan bir sistem)
    Veeeeeee!!! Elektronik Direksiyon Amortsiörü (1000RR'daki ile aynı prensipte mi çalışıyor orasını bilmiyorum.)
    Motor gücü biraz daha artırılmış. kaynagı hatırlamıyorum ama ram-air ile kranktan ölçülen güç 200 beygir diye aklımda kaldı (bu bilgi kesin degil yanlış olabilir)
    Tip,dizayn,görüntü olarak bence bir evvelki kasa daha güzel. çift egzosu ben pek begenmedim ama piyasaya çıkınca begenir miyim bilemem; hele bir çıksın piyasaya.

http://www.youtube.com/watch?v=AUCY9e_QWeA

@ boy,
    şasi problemi giderildiyse Hondaları bunlarla değiştirmek lazım biraz kafanı karıştırayım senin
    suuuuuuzuuuuuuukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!! !!!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    1000 cc kategorisinde 1. olmaya aday. Hondadan çok çok üstün olduğu kesinde sen bunu hondacılara anlatamazsın abicim. Onlar olaya at gözlüklerinle bakıyor gene birşey uydururlar . Yok tipsiz yok yedek parçası yok gibi

Bu arada motor gerçekten mükemmel . 1000 kategorisinde en sevdiğim motorlardan biri zaten suzuki . bir de yamaha var ama yeni suzuki hepsinden üstün gibi

Bu motorsikletin özellikleri için :

Suzuki GSX-R 1000 K7

Engine : Liquid cooled, four stroke, transverse four cylinder, DOHC, 4 valves per cylinder, TSCC
    Bore x Stroke : 73.4 x 59 mm
    Front Brakes : 2x 310mm discs
    Rear Brakes : Single 220mm disc
    Front Tyre : 120/70 ZR17
    Rear Tyre : 190/50 R17
    Seat Height : 810 mm
    Dry-Weight : 172 kg
    Fuel Capacity : 18 Litres
    Hp : 178

Honda bakalım ne yapacak bu durum karşısında muahahahhahahaha
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondadan çok çok üstün olduğu kesinde sen bunu hondacılara anlatamazsın abicim. Onlar olaya at gözlüklerinle bakıyor gene birşey uydururlar . Yok tipsiz yok yedek parçası yok gibi
    ben de honda kullanıyorum. her hondacıyı aynı kefeye koyma ama ben racingde hem hondacıyım hem suzukiciyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler