Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet modifiyesi!!!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    PİLAVÜSTÜ_KURU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    allah nasip ederse r6 olacak abisiiii :)
    Arkadaşlar motosikleti alıyosunuz.iyi güselde hiç kişiselleştirmeyi düşündünüzmü?yurt dışında motosiklet modifiyesi hakkında çok dökuman buluosunuzda türkiyede bu konuda bilgi yok denecek kadar az eğer sizinde bu konular hakkında bilginiz varsa birbirimizle paylasalım.Ben bir racing hastası olarak motosiklet alırsam modifiye etmeyi düşünüyorum.Bildiğiniz motosiklet modifiyesi hakkında siteler,modifiyeli motosiklet resimleri varsa forumda yer verelim.
    RiDe-FoR-LiBeRtY
    [no for another things]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    2 tür modifiye var.
    1.dış görünüm modifiyesi
    2.motor modifiyesi (güç artırımı9

resimler içinde http://www.bikepics.com/ buraya bakabilirsin.özellikle Filipinlilerin,endonozyalıların yaptıkları modifiyeler bakabilirsin.

honda,suzuki, cup larına bak

--
    türkiyede fazla modifiye parçaları bulunmuyor.

PİLAVÜSTÜ_KURU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    allah nasip ederse r6 olacak abisiiii :)
    Dogru galıba soyle foruma bakıyorumda fazla bu konuyla ılgılenen yok
    RiDe-FoR-LiBeRtY
    [no for another things]

motoblackman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONGESHEN 200cc

Moto-x

gecenki 2006 motohow motorsiklet fuarında bu konu hakkında arastırma yaptım gerek iç gerekte dış modifiye için tam adresi hatırlamıyorum ama sanırım atatürk organize sanayi sitesinde MOTO X diye bir yer yapıyo hatta bu konuda baya bi ileri dış modifiye içinse z.burnunda cooper depo ön camurluk arka camurluk gibi yerlerin airbrash ile boyama yapan bir mekan vardı... sanırım racnglerede yapılabilir... tam adreslerini arasırrm ilerleyen günlerde eklerim....

aslında benimde ihtacım var modifiye parcalara zongeshen 200cc cross var bendede bu motor için ön elcik koruma bide arka fren diski korma ariyorum ama pekte buldum sayılmaz...
    B-L-A-C-K-M-A-N ikitekerli koca dünya:cat:

spormotosiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

modifiye

valla türkiyed modifiye için biraz daha maddi güç gerek.. şimdilik ufak tefek modifiyeyle idare edin.. yakında...
    MOTOSİKLETTE DOĞUNUN YÜKSELEN SESİ:bounce:

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Motosiklet modifiyesi hakinda en iyi arac yine internet sahsi gorusum. Ben bile motorumun dis gorunus boya sitilini bir alman sitesinden bulmusutum. Teknik bilgiler konusunda en iyi tavsiyem alacagin motor ornegin R6 ise onun yurt disi Fun sitelerine girmek. Bir cok seyi daha detayli ogreniyorsun orda. Teknik bilgi ogrenmen ustalari kizdirmadan onlara bolca soru sormani tavsiye ederim. Yapacagin teknik modifiyeler ii olursa motorun zevki artar hic suphesiz. Bendeki tum siteler ornegin Gs500 modifiyesi hakinda sana yaramaz. Ama bana cok sey kazandirdi. Ornegin daha yoshimira egzoz taktirmadan nasil bir ses elde edecegimi interneteki kayitlardan buldum.

biraz internet arastirmaciligi sart ve biz burdayiz tabiki
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler