Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

?Soru? Mont Korumalıkları Hakkında ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Merhaba arkadaşlar,

Forumu aradım taradım ama bu tür bir konu bulamadım. Eğer atlamışsam da beni affedin. Merak ettiğim husus şu;

Normalde piyasada mevcut olan çıkarılabilir korumalıklı montların sadece korumalıklarını bulabilmek mümkün mü? Yedek parça gibi mesela. Misal adam temizlemek için korumalıkları çıkardı ve bir tanesini kaybetti. Bu adam şimdi ne yapacak piyasada 400-500 € luk montlar var. Kişi yenisini mi almalı ? Bana pek mantıklı gelmedi bu iş.

Benim başıma böyle birşey gelmedi ama almış olduğum deri montun kol ve dirseklerinde sanki korumalıklar için yapılmış cebimsi bölgeler var. Bulabilirsem buralara koymayı düşünüyorum.

Bilgisi olan beni bilgilendirirse sevinirim.

Herkese kazasız sürüşler.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arinrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 250 Evo
    Benim tavsiyem önce internetten montunun markasının sitesine gir ve orda aksesuarları ara. Eğer orda bulursan markanın burdaki temsilcisine başvurabilirsin. Ama yoksa unut gitsin. Bende rev-it var tam sırtlık bolümünde bir bölüm var sanki bir parça oraya geliyormuş gibi ama aradım taradım bulamadım...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Anladım o zaman çıkarılabilen korumalıklara sahip montların sitelerine bakayım. Belki bulabilirim.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    arkadasım eminonundeki bisiklet parcasi satan dukkanların birinde rastlamıştım,dukkanın yeri; özenin arka sokagında olması lazım,kose başındaydı yanlış hatırlamıyorsam, ama cok kaliteli değildi korumalıklar bilgin olsun...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı arinrin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tavsiyem önce internetten montunun markasının sitesine gir ve orda aksesuarları ara. Eğer orda bulursan markanın burdaki temsilcisine başvurabilirsin. Ama yoksa unut gitsin. Bende rev-it var tam sırtlık bolümünde bir bölüm var sanki bir parça oraya geliyormuş gibi ama aradım taradım bulamadım...

kesinlikle mantıklı. honda veya yamaha satan yerle bak. daha da olmazsa iyi bir terziye git ve izalasyon malzemesi satan yerlerde mat tarzı (kalın slikon malzeme) birşeyler satın al. mat( yani met -af buyur açıklama yapıyorum. bilmeyenler var- eğer bilmiyorsan bir av malzemesi ya da piknik malzemesi satan yerlerde bulabilirsin ama pahalı gelir. izalasyon malzemesi hem daha kalın ve kaliteli, hem de ucuz. 1 metrekaresi 10ytl civarı ve normal mat'ler tek kişilik oluyor. izalasyon malzemesi ise 2 katı daha geniş. yani artan malzemeyi mat olarak kullanabilir, gerekli olan kısmıyla da kendine korumalık yapabilirsin. hatta plastik kovadan kesip de imalzemenin üstüne yapıştırabilir, dikebilirsin(burada yapıp da kullanalar var. onlardan gördüm) hem çok ama çok daha ucuza maledersin, hem de yapmayı öğrendikten sonra kaybolsa bile mağdur olmazsın. sadece biraz vakit ayırman gerekiyor. bol şans...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    extra olarak almak istersen yurtdışından posta yoluyla rahatlıkla getirtebilirsin.100 avroya kadar gümrük sorunu yaşamazsın.aşağıdaki linkte sana yardımcı olabilir.

www.louise.de

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler