Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çalınmışa benzer bir motosiklet buldum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    Apartmanın önünde 24 saattir duran bir motosiklet var. Kontak kilitli olmasına rağmen direksiyon kilidi açık yani direksiyon kilidini kırmışlar sanki. Bir de plastik kısımlarda da sanki kablolara ulaşıp motoru çalıştırmak istemişler gibi kırıklar var. O yüzden aklıma motorun çalıntı olabileceği geldi. Acaba bu durumda ne yapmak lazım ? 155'i arayayım ?

Çalıntı değil de sadece bakımsız bir motorsa durduk yere hem polisle hem de motorun sahibiyle papaz olmak var.

Motorun markası keeway, Arn 125, plakası 34 DL 1020.

Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Sen hemen polise git arkadaş. O motor 100 de 100 çalıntı.. Ayak marşına bas eğer çalışıyosa tabi benzinini bitirmemişlerse...Çalıntıdır....Papaz falan olmassın vatandaşlık görevin o senin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    polısı ara sahıbıyle papaz olmassın adam bgıbı bırısıyse eger ılgın ıcın senı tebrık bıle eder

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    sen polisi ara ve gelip baksınlar. 24 saattir duran motor çalıntıdır zaten korkma kimseyle papaz olmazsın
    ...........KARAALİ.........كاراالط

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    dostum arac 01/09/2005 tarihinde sultanbeyli ilcesine kayitli keeway marka 2005 model.rengide siyah..olarak trafige kayitli. bugun itibari ile calinti ve kaza kaydi yoktur..bilgilerinize..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisi aradığını adam zaten anlayamaz.

hocam ilginizden dolayı sizi tebrik ederim.bencede polise haber vermelisiniz.duyarlılığınız yeter ,hiç kimsenin papaz olma hakkı yok

Motosikleti
    150 zat
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum arac 01/09/2005 tarihinde sultanbeyli ilcesine kayitli keeway marka 2005 model.rengide siyah..olarak trafige kayitli. bugun itibari ile calinti ve kaza kaydi yoktur..bilgilerinize..
    155'i aradım ve adres verdim. Polis geldi fakat merkeze plakayı sorduktan sonra "çalıntı kaydı yok bizim de bu durumda yapacak birşeyimiz yok " diyerek gitti.
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı deamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    155'i aradım ve adres verdim. Polis geldi fakat merkeze plakayı sorduktan sonra "çalıntı kaydı yok bizim de bu durumda yapacak birşeyimiz yok " diyerek gitti.
    bu polislerin hic birsey bildikleri yok goruyorsun dostum..onlarin merkeze sorarak falan soyledikleri seyi ben size 3 sn de soyleye bilirim..ya bu polisler valla hicbirseyden haberi yok ..ama olay sunu gosteriyor..bi adet keeway marka motorsikletin oldu dostum..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..

Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu polislerin hic birsey bildikleri yok goruyorsun dostum..onlarin merkeze sorarak falan soyledikleri seyi ben size 3 sn de soyleye bilirim..ya bu polisler valla hicbirseyden haberi yok ..ama olay sunu gosteriyor..bi adet keeway marka motorsikletin oldu dostum..

Çalıntı diilse sahibide çıkmıyosa çek kenara.......... Bak sana bayram hediyesi geldi..Noel baba erken başladı mesaiye..

Motosikleti
    150 zat
    Valla yapacak bir şey yok, birazdan dükkanı kapatıp eve gidicem ve sabah geldiğimde %99 motor burada olmayacak. Direksiyon kilidi kırık durumda kesin yürütüp götürür birileri.

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    motorun sahibi gitti motor zaten bulunmaz değip polise haber vermemiş olabilir. ki en kötü ihtimal motoru çalınan kişi her gün binmiyorsa farkında bile olmama ihtimali var... kötü bi durum...
    yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!!

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    bencede sen çek 1 kenara dostum sahibi var ise oo seniarasın yazık tır bence çalıntı gibime gelior

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana da calıntı gıbı geldı.

Gazman ın verdiği bilgiler 22.10.2006 tarıhıne goredir. yanı eger dun veya bugun calındıysa o web sıtesıne bırkac gun sonra anca ıslenır.. bence de calıntı. bir kilitle baglayıp uzerıne telefon numaranı yazıp bıraksaydın adam zaten sana ulaşırdı. bence bu bır ınsanlık gorevı.. hepımızın yapması gereken bırsey.

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    pos bıyıklı iri-yarı bi adam gelip sonra nabıyon lemm sen zırtapos demesi havalar bozuksa ist.binmemişdir belki adam
    hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..(FaRuK)

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    Mel-a-ku tamamen sana katılıyorum ama dükkanı kapatıp gitmiştir büyük ihtimalle

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorumun çalındıgını dusunemıyorum bile.... :( ne kadar mondial imden nefret etsem de , onu ne atabılıyor ne satabılıyor olsamda motorumun oldugunu dusunmek bıle bazen yetıyor. iyiki kapalı garajım var. ama olmayanlar ne yapsın?? :|

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı deamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla yapacak bir şey yok, birazdan dükkanı kapatıp eve gidicem ve sabah geldiğimde %99 motor burada olmayacak. Direksiyon kilidi kırık durumda kesin yürütüp götürür birileri.
    arkadaşım motor hala duruyorsa bana ver bari yahu bari sen sahip çık gelen vatandaşada ruhsat falan sorarsın öyle verirsin Yazık hırsızlara veriyorsun motoru göz göre göre
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    cbf1000
    Varmı motor isteyen???

Bencede çek içeri..Sahibi seni bulsun hırsızssa lan çalmışlar diyip polisemi gitcek?? Belki gerçek sahibinide bulursun...Ne mutluluk olur.....

Bak mustinin motorunu çalıntı diye elinden almışlar....Mustiye verelim ........

sahibi bu motoru zaten böyle bi hale getirmez çünkü belli bilerek kırılmış direksiyon kilidi hoca motoru kilitle ve 1 hafta sonra durursa bidaha polise haber ver ha yok gelen yok dersen parça olarak kullan hırsızlardansa senin kullanman daha helaldir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler