Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çalınmışa benzer bir motosiklet buldum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    O motoru mustiye verdik bile...ooohooo....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    walla ne diyim hocam ilginc kim bilir kimin canini yakti serefiszler bece bikac hafta sonra tekrar bi trafik bilgilerini kontrol et eger calitysa sahibine iyade edin wallaha kimsenin cani yanmasin hirzirlik kotu bisey ya
    imzam yok parmak bassam olurmu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bilooo evladım saldır hemen...bak tam senlik...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

arkadşım bazı arkadaşlar yok motoru çalıştır yok kenarı çek yok kontrol et falan demişler ama sen bence herşeyden önce bu işleri yaparken eline bir eldiven geçir kesinlikle motorda parmak izin olmasın.insalık görevimizi yapmak çok güzel ama önlemlerimizi de almak lazım herkez çok iyi bilir ki bu memlekette insanlık yapayım diye günlerce saatlerce karakolda kalmış vatandaşlarımız var.sen bence arkadaşların söylediklerini yap kenarı çek bağla telefon yaz ama eldiven falan tak!!!

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Orta yerde duran motorun üzerinde parmak izin var diye polis sana birşey diyemez lütfen mantıklı olalım.. Araba veya motosiklet hırsızlığında parmak iziyle hareket edildiğini ne duydum nede gördüm. Mantığım da el vermiyor zaten. Senin bir arkadaşın senden sonra direksiyona dokunmuş olabilir vs. vs. gibi bir sürü sey sıralayabiliriz..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Polisin işgüzarlığı ;
    Plakadan araç sahibi ve sahibin kişisel bilgilerine ulaşılır.
    Telefonla araç sahibine haber verilir! İsterse glip alır , istemezse gelip almaz...

Arkadaşların dediği gibi ; sen o motoru en iyisi al , senden uzak biryere koy.
    Orada çalsınlar , parçalasınlar , götürsünler.
    Yoksa kapının önündeki araçtan ; doğal olarak sen sorumlu olursun!

Motosikleti
    Hiçbirşeyden sorumlu falan olmaz uydurmayın, sallamayın ya..

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    15 gün olmuş ama arkadaş fetvayı vermiş.Gönül rahatlığıyla binin caizmiş.Allah allah ya.Enteresan.Bulanındır yani öylemi?
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orta yerde duran motorun üzerinde parmak izin var diye polis sana birşey diyemez lütfen mantıklı olalım.. Araba veya motosiklet hırsızlığında parmak iziyle hareket edildiğini ne duydum nede gördüm. Mantığım da el vermiyor zaten. Senin bir arkadaşın senden sonra direksiyona dokunmuş olabilir vs. vs. gibi bir sürü sey sıralayabiliriz..
    sen herhalde biraz cahil kalmışsın ama ben sana öğreteyim...
    geçen sene çalınan arabamız bulunduğunda polisi bizi yani araç sahibini arabaya tam 2 saat el sürdütmedi 2 saat parmak izi aldı.buna ne diceksin çok merak ediyorum bilmeden konuşmuyoruz burda ayrıca diyelimki ben haksızım sonuç olarak arkadaşa yaptığım tavsiye onun kötülüğü için değil iyiliği için...
    sen biraz bence düşünerek konuş

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Yaw topik eski ama neymiş motorun hikayesi merak ettim şimdi
    gaza gelme;kaza gelmesin

Motosikleti
    Alıntı altunpul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene çalınan arabamız bulunduğunda polisi bizi yani araç sahibini arabaya tam 2 saat el sürdütmedi 2 saat parmak izi aldı.buna ne diceksin çok merak ediyorum bilmeden konuşmuyoruz burda ayrıca diyelimki ben haksızım sonuç olarak arkadaşa yaptığım tavsiye onun kötülüğü için değil iyiliği için...
    Hadi eywallah diyeyim sana. Ben biraz cahilim. Peki sokakta duran motorun üzerinde parmak izin var ve senin dükkanın önünde diye sana bir işlem uygulayabileceğini mi iddia ediyorsun yani ? Motosiklet bu, gayet "açık" bir alet.. Araba gibi içerisindeki kontak anahtarı, vites vs. gibi dışarıdan ulaşamayacağın yerleri ellediğinde laga luga edebilir belki ama sokağın ortasında apaçık duran motora dokundun diye seni zanlı mı ilan edecek.. Ayrıca verilen tavsiye çok komik yani.. Motoru al uzak bir yere götür.. O zaman işte suçlu durumuna düşersin. Sanane motorun yerinden demezler mi, sana mı düştü başka yere çekmek, amacın nedir, niye başka yere çekiyorsun, orada daha rahat mı parçalayacaksın demezler mi ? Nerede ise orada kalmalıdır motor. Onun yerini biri değiştirecek ise bu insanlar yetkili memurlar olmalıdır. Bilmem yanılıyor muyum ?

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    arkadaşlar bu motorun son durumu nedir çok merak ettim yaa.

delidumur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    ya siz şu adresi versenize bi bak öbür güne kalıyor mu yerinde.yaw motor almak ayrı dert,kapında var bi dene düz kontak o da bambaşka bir dert...bak sen şu allahın işine
    Arkadaşlar MSN de geçen rumuzum olduğundan "duyulmaz" nickini kullanıcam bundan sonra.Teşekkürler Ahmet Tataroğlu

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    Alıntı altunpul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polislerin oyle yapmasinin nedeni eger ki hirsizin parmak izi varsa o silinmesi diye...yoksa babanla senin parmak izin ciksa sizi mi tutklayacaklar...sacma
    Eğleniyor muyuz?

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    şu motorun adresini verin bakem bukadar zaman bir sahibi çıkmadı nasıl olsaa

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Butopic kitlenmedimi yaaa....Motor hurdaya çıkmıştır herhalde...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler