Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motorunuzla En Çaresiz Kaldığınız An

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Arkadaşlar motorunuzla yolculuk yaparken en çaresiz kaldığınız anı hatırlıyomusunuz????

Ben bir keresinde Antalyaya giderken konya yı biraz geçtikten sonra yağmura yakalandım... Yanımda yağmurluk yok. konya ovasında ağaç ne gezer? Ta cihanbeyliye kadar 90 km kadar yağmurun altında sırılsıklam bir halde gitmek zorunda kaldım...Diyceksinizki neden durmadın ??? Ne duracak yer ne bir ışık sabahın 3.5 uğu falandı ne bir geçen araba in yok cin yok korkutucu bir ortamdıda.....

Cihanbeylide benzinliğe sığındım......Yağmur dindikten soona yola devam ettim....Taki sideye geldiğimde her yerim yeni kurumuştu.......
    Ra_Messu bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    gözlerimin önünde arkadaşım tarafından duvar ve okul sıralarının arasına bodoslama daldığı an herşey 3 saniyede oldu bitti. bittiğinde kırık sinyal yamuk vites kolu çizik sağ grenaj sağ ön amortisör çatlak depo grenajı evdekilerin haberi bile yok. hala
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha yeni bir motor almıstım ilk motorumdu ve kullanmayı bile bilmiyordum...
    50cc bir kastinoydu ertesi gün yokuslarda bayılıyor die bws 100 ile takas yaptım istanbuldan aldıgım bu motorla orman yolundan tekirdaga dogru giderken yassı örenin girişinde motor birden bire durdu

benzin bittiğini sandım ve birkaç km ilerdeki benzinliğe ittim ama ne yazıkki benzin yoktu köy yeri oldugu için sadece motorin vardı neyse az ileride bir tane daha var dediler bende az ilerideki rampayıda hesaba katarak oraya kadar itiyim dedim geldigimde benzincini coktan iflas edip kapandıgını gördüm

yolda tenha oldugu için motoru bırakıp gitmek işime gelmiordu bende yalıköy sapagındaki benzinciye dogru itmeye basladım örcünlü rampasında yorgunluktan yere yattıgımda buji piposunun cıktıgını gördüm ve yerine taktıgımda calıstı boş yere 17 km motoru ittim

birdaha motor ne zaman dursa ilk bujıyı kontrol ediom
    jackonbir, eray_uluyazı, qsTah ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Valla benim en çaresiz kaldığım an polise yakalandığım andı....
    [B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

eveet arkadaslar hangini anlatayım ama en guzelini anlatayım bari. denizliden muglaya donuyorum motorumla hava kararmak uzere ve ben son gaz aksam arkadasımın dugunu icin gaza basıyorum. kale yi gectikten 20 km sonra dagın basında motor stop etti. ama bulundugum yeri size tarif edemem her taraf ormanlık ıssız ve tek bir arac gecmiyor bakdım ona buna bujiye falan yok benzin de full. dusundum birden herhalde yaşamım buraya kadarmış beni buralarda kurtlar kopekler yer. yarım saat bekledim. kimseler yok ve hava iyice karardı. neyse arabalar geciyo onlar da durmuyor. en sonunda allah razı olsun bi pazarlamacı durdu. ve ben kac kere allah razı olsun dedigimi hatırlamıyorum. sabaha karsi 2 de motorumun arızası bulundu ve giderildi.ve de sinir bozucu taraf motorun bobin soketlerinden birinin cıkmıs olmasıydı. yani ufacık arıza icin saatlerce bekledim bi ton para verdim. hepinize sevgiler..

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorla yolda kaldıgım her an benım ıcın en caresız kaldıgım andır..
    KÖROĞLU 07 bunu beğendi.

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    geçen yaz ybr ile tekirdağdan corluya giderken,ana yolda yaklaşık on metre ilerimde araba aniden durdu,fakat ben duramadım.frene basmamla lastiklerin kayması bir oldu,o anda hayatım filim şeriti gibi gözümün önünden geçti.hızım 80 km/h kadardı ama vurmadan durdu.tekirdağya geldiğimde ilk işim ybr yi isteyen yiğenime satmak oldu ve anladım ki ufak motor büyük motordan daha tehlikeli.
    ::tutkuy::

Motosikleti
    movistar
    X5 in sinyal vermeden ve beni görmeden sağa dönerek şeridi kapattığı an...
    sonrası asfaltla bütünleşme ve deriden sıyrılan dokunun verdiği korkunç yanma hissi.

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    mz150 ilk motorsikletimdi birgun istiranca ormanlarina arkadaslarla geziye gitmistik,donerken hava kararmisti.ben arkadan geliyordum..motor birden durdu.sebebini bile anliyamamistim..bizimkiler koptu gitti tabi o zamanlarda cep telefonu daha icat edilmemisti.. etrafa biraz bakindigimda sigortanin yandigini gordum..bi parca tel yoktu etrafta tamir etmek icin..arkadasim sigara iciyordu onun sigarasinin jelatinini aldim..icindeki kagidini temizleyip sigortayi sardim ve motorsikleti calistirdim...gecenin bi vakti..ormanda az kalsin mahsur kaliyordum..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

mad-max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 yil kadar once ortaokul lise yillarinda arkadasimi arkaya alip scooterla gezmeye cikmistik, dik bi yokusun basinda motoru kaldirirken arkadaki arkadasim motordan atlayinca motor biranda saha kalkti tabi bende acemilikle sag elimi gazdan cekmeyince elimnde motorla bikac tur attiktan sonra biraktigim motorin komsunun arabasina dogru hizla gidip carpmasini izlemistim

insan o anda hicbisey yapamio cagresizce izlemekten baska

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    anacaddede "U" dönüşü yapan arabaya çarpmadan önce sol çamurlukla aranızda 60cm kaldığında artık yapıcak bişey yokdur ve çaresizsindir
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 yıl kadar once mobilet le çevreyolundan kadıkoy e gidiodum,son gaz yokuş aşagı motor kilitlendi we orda kaldım.. we ewe motorla beraber yuruyerek dondum 1,5 saatte.....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Evet tiger bekliyoruz
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    Sene... bu sene. Bir keresinde yolda kalmıştım. Şile Yeşilvadi'ye giderken aldığım benzinle ertesi gün öğle tatilini fırsat bilerek arkadaşıma uğramayı düşündüm. Motorun benzin göstergesi yok ve benimde aklıma gelmemişti. Tam şile yoluna girdim ikea'nın önünde motor durdu. ordan çamlık durağına kadar motoru iterek götürmek zorunda kalmıştım (yaklaşık 8km). İşten 12:00 da çıkmıştım dönüşüm 16:00 civarlarıydı (eh gitmişken bir de kahve içtim canım o kadar yorulmuşuz)

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet tiger bekliyoruz

Valla otobüs geçmez burdan tiger otobüslemi gelecekkk

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla otobüs geçmez burdan tiger otobüslemi gelecekkk
    Sanırım bir süre öyle olacak.

Kendisine geçmiş olsun.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

alpergenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80 GS
    bugün başıma geldi.düzce'den dönüyordum.160 km/s hızla giderken 100 m ilerde dönmem gereken kavşağı gördüm ve birden gazı bıraktım.yerler ıslak tabiki.aman allahım o nasıl bi sallanmadır.gittim dedim o anda. allahtan motor ağır tuttu tekrar yolu.of diyorum.birşey daha öğrenmiş oldum.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bir süre öyle olacak.

Kendisine geçmiş olsun.

Hayrola kazamı yaptı..........

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    en çaresiz kaldığım an benzinimin bittiği andı. depo kapağını açarken birazcık anahtarı da kırmıştım. sonra telefon açtım eve: benzinim bitti beni kurtarın gelirken de yedek anahtarı getirin tabi önce bu denklemi çözemedi kimse
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eminönünde Motor yan yatmış(taze daha dumanı üzerinde) yanımdan geçen halk otobüsü şöförünün "Abeeeeey kolay gelsin hehehehhee" ve benim elimde kask öööle arkasından bakmam.
    jr. bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler