Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Motorunuzla En Çaresiz Kaldığınız An

Motovento
    REKLAM ALANI
    dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    En çaresiz kaldığım an bundan 6-7 yıl önce MİNKS 125cc lik motosikletimle yaşamıştım.Denize giderken ortalama 70 km civarı hafif frenleme yaparken arka frenim kampana bağlantısından koptu, arka fren kolu kendini salarak yere vurmaya başladı.Motosiklet üzerinde adeta rodeoya başladım durdurmak için vitesi aniden 4ten 2 ye sonrada 1 e attım içim gitti ama motor freni yapmaktan başka çarem yoktu biraz yavaşlayarak ön freninde yardımıyla durdum.Ben segman kaynamasından korkmuştum ama şanşıma bişey olmadı.Değişik bir tecrübeydi.
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    transelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp / SH300i /cb125e
    sanırım en çaresiz kaldığım an motorumu koyduğum yerde bulamadığım o andı...
    aman derim kardeşim alkol kötü bir artçıdır.....

Motosikleti
    HONDA 600RR
    Alıntı transelo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım en çaresiz kaldığım an motorumu koyduğum yerde bulamadığım o andı...

dostum en wahim durumda seninki heralde
    [CENTER][B][COLOR="Red"]*** THE WEBMASTER[/COLOR] BY_KANUNSUZ[COLOR="Red"] ***[/COLOR][/B]
    ::evil::[/CENTER]

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    2004 frikvadisinde düzenlenen festivale gitmiştim gelirken benzinim bitti gece yarısı olduğu için kimsede yoktu yardım isteyebileceğim tam 11 km benzinliğe kadar iktirdim akılsız başın cezasını ayaklar çeker diye boşuna dememişler

Alıntı dunpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çaresiz kaldığım an bundan 6-7 yıl önce MİNKS 125cc lik motosikletimle yaşamıştım.Denize giderken ortalama 70 km civarı hafif frenleme yaparken arka frenim kampana bağlantısından koptu, arka fren kolu kendini salarak yere vurmaya başladı.Motosiklet üzerinde adeta rodeoya başladım durdurmak için vitesi aniden 4ten 2 ye sonrada 1 e attım içim gitti ama motor freni yapmaktan başka çarem yoktu biraz yavaşlayarak ön freninde yardımıyla durdum.Ben segman kaynamasından korkmuştum ama şanşıma bişey olmadı.Değişik bir tecrübeydi.

Sakın beni yanlış anlama ama inan çok güldüm
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    saat gece 12 idi we ben kaybolmustum ıssız bır yerde we 5 km sora benzınım bıtmıstı we yolu bulana kadar motoruda ıtmek zorunda kalmıstım
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....[/b][/u][/i]
    [b]Denize ve Özgürlüğe[/b]

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Arkadaşın motosikleti ile babasının motosikletini almaya gittik ve ben babasının motosikletine bindim. motosiklet scooter herkes kullanaması kolay diyordu evet gerçekten kolaydı. yavaş yavaş gidiyoruz Süraatimi 35-40 arası az ilerimdeki araba yavaşlamaya başladı bende alışkanlık ya debriyaj ı sıkayımda motoru boşa düşüreyim dedim. Unutmuşum bu benim motosikletim değil Ve diğer arkadaşta hemen arkamdan geliyor.. Gerisini Siz Düşünün

Ve birgün Sabaha Kadar çalışmıştık sabah saatleri 05:00 civari. Birde felaket açlıkta var sarhoş gibiyim arkadaşa dedim yemeğe gidelim. çıktık sabahcı lokantaları dolaşmaya başladık birinci lokantada yemek bitmiş, ikincisindede yok üçüncünün önüne geldik motoru krikoya aldım nasıl olsa buradada yemek yokturdur diye krikomu geri kaldırdım. arkadaş lokantanın içinden bağırdı gel burada varmışşş. bende motoru olduğu gibi biraktim. Unuttuğum krikoyu kapatmıştım motorda bende asvalta yapıştık. çok gülünç bi durumdu.

Yine Birgün Motosikletimi yeni almışım bende acemiyim ve Bisikleti dahi kullanmamış bi arkadaşım beni gezdirsene diye israr etti. arkadaş kırılmıyo işte bin dedim. arkadaşı tarif ediyorum 100 ila 120 Kilo arası body çalışan sportmen olduğu kadarda kontrolsüz güç sahibidir. ben gezinti için hazırlık yapıp kaskımı felan takıyorum arkadaşım ayağını basamağa koyarak aniden asılınca Motorda bizimle birlikte yere ) ve yine çok gülünç duruma düşmüştük

Bu arada hepimize geçmiş olsun umarım böyle üzücü durumlar hiçbir motorsever arkadaşımızın başına gelmez

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havada dönerken ve yerde sürüklenirken tek düşünebildiğim kafamı yere çarpmamak oldu.

Tamamen durana kadar bunu başardım fakat stop ettiğim zaman kafamı daha fazla tutamadım ve asfalta çarptım.

Kafamda kask olmasaydı, bu gün yaşamıyor olacaktım..

Tecrübe tecrübe tecrübe....
    sen mi stop ettin yani?

gecmis olsun tabi ayrica
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

TEK TEKER AGİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa,zx10R
    ben izmitte tek tekerde giderken debrajı kesip motoru indiremedim ve valinin kızını öldürdümm en çaresiz kaldıgım olay buydu

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı TEK TEKER AGİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben izmitte tek tekerde giderken debrajı kesip motoru indiremedim ve valinin kızını öldürdümm en çaresiz kaldıgım olay buydu
    Valinin kızını mı öldürdünnn Abi içeri atmadılar mı seni pisikolojikmen nasıl rahatsızz olmadınnnn....

Forumdan Uzaklaştırıldı sir_karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÇamurMAN :D

bir gün 4 arkadaş arazide kopkop yapıyorduk ktm lerle ormanlık alanda faza sürat yapamazken birden karşımıza cıkan çayırlık alanı görüp gaza gelip kökledik gazı 4 ümüz tek sıra halinde giderken birden dünyam karradı ne olduğunu bile anlamadım dünyamı aydınlatan ve vizörümdeki balçığı temizleyen ve beni o balçık içinden çıkartan canım arkadaşlarıma cok teşekkür hızla giderken yoğun balçık katmanına denk gelen ben tepe taklak yapıştım kafa üstü çamura motorda aynı şekilde gıcı havada
    ve o motoru ordan cıkarmak 3 saatimizi aldı

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    kız arkadaşıyla tartışan bir wv golflu gencin yıldız bayırından sonraki düzlükte aniden ilk şeritten soldan en sag şeride aniden direksiyonu kırıp ( en sag şeritte 60 la gidiyordum) bian önümde durması milimetrik bir duruşla tamponuna 1 2 cm kalan durmam öldüm ölüyorum anıydı çaresiz bir şekilde kayarak aniden duran golfün dibinde durmuştum..motorumdan indim..ayaklarım titriyodu hiç unutmam ya.. camı indirdiginde ellerimi camdan içeri sokmak süretiyle kaskımı camdan içeri dogru itelerken yanında kız arkadaşının gözleri yaşlı halini görünce şahsiyeti sallayıp bir kaç nacizane sözden sonra yoluma titreyerek devam ettim...
    [B]All this pain is an illusion[/B]

burak..01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 chopper, bmw R69 & hero honda

sene geçen yaz..olay tam yukardaki resmin olduğu yerde geçiyor.bnm 69 model 250 cc çift pistonlu BMW'yi aldım indim çınar caddesine piyasa yapıyorum.gözde polis gözlüğü,deri ceket,ayağımda ise motorla tam uyumlu bir konvers...o an çok cix'im yani...bi msj geldi.arkadaşım tamer'di."senin hoşlandığın kız bizim cafe de çabuk gel".e tabi gazın dibini buldum.egzos zaten bn burdayım diyo.neyse geldim cafe nin önüne.motordan indim.motorda halen viteste.elim debriyajda.motor da tam kapının önünde.kızı gördüm orda.neyse ona bakarken sen dünyayı unut.debriyajı bırak.motor bir sıçradı ve çıktı kaldırıma.arkadan bn tutuyorum motoru ama nafile.beni de reklam panosunu da peşinden sürüklüyo.kaldırımdan cafenin masaları arasına bir daldı.ordan da bi adamın sırtına bir çıktı ki..bn gözlerimi kapattım artık.ne ise can havliyle debriyaja bi atlarsın.motor durdu ama adamın ayağı oldu kafam kadar.baktım çınar caddesi bana kilitlenmiş.bzm tüm kızlar cafe de.rezil rüsva olmuştum.allah kimsenin başına vermesin.insan yerin dibine giriyo...

:bounce:[B][I][COLOR="Navy"]Sür ya da öl ...[/COLOR][/I][/B]:cat:

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Bu olayda aklıma şimdi geldi. yine arkadaşın birisi benden motosikleti istedi. bende arkasında gidiyoruz. arkadaş motosiklete çok acami motoru kaldırmada çok zorlanıyor. ramazan günü iftar saati neyse siteden dişarıya çıkacağız siteden çıkarken 2 mt lik bi rampayı geçmen gerekiyor, tam rampanın ortasına geldik motoru stop ettirdi bende arkada oturuyorum dedim bu kaldıramaz motoru ineyimde iteyim, iterek tümseği çıkardım ark da motoru çalıştırdı bastı gaza gitti bende sap gibi ortada kaldım. Ve arkamda iftar saati için firin sirasında bekleyen kalabalık

benim en çaresiz kaldığım an şöyleydi:

normal bir şekilde viraja girdikten sonra ön lastiğin su birikintisine doğru gittiğini gördüğüm andı ve tabiki yatırdım motoru
    Kask tak!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    ankdan köye gitmiştim yozgat sorgun BAHADIN a 280 km.köye giderken 3 satte gittim.gelirken 5 saatte geldim.yozgattan benzin almıstım yarısı suymus millet 90-100 ile gidio ben 15-20 ile gidiyom üüüüüüüüüüüüüüüü

hangisinden bahsedeyim birsuru is geldi basima ama birtanesi var sormayin izmirden marmarise donmek icin otobana girdim akilya dalginligima geldi benzine bakmadim otobana girdim ve tam ortadaki benziligi bilirsiniz sanirim oraya 22km kala benzin bitti aksilik motorda iki tane canta birde sirtimda canta kafada kask mont tulum agustos sicaginda tam 22 km benzinlige kadar motor iktirdim. 4 saat canim cikti benzini aldiktan sonra hic durmadan marmarise

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    bu yaz köye gitmiştim.köyün yollarını güya asfalt ediyorlardı.(asfalt demeye bin şahit gerek) mütahit işi ne olur işte.yolları mucurla güya asfalt etmişler.süratim 50-60 arası giderken arka teker fazla dayanamadı ve patladı allahtan motoru devirmedim.neyse motoru yaklaşık 10 km ittikten sonra (gaziantebin kuru 40 dereceyi aşan sıcağında )lastikçi bulurum ümidiyle köye geldim.ama nerde traktörlerin birinden aldığım kaynak makinasıyla lastiği onardım.ama yolda yine patladı bu sefer 12 km motoru itmek zorunda kaldım.iç lastiği çıkardık baktım ne göreyim iç lastik yarıya kadar yırtılmış.iç lastik lastikçide yok 18 inçlik bir yamaha iç lastiğiyle şehre gelinceye kadar akla karayı seçtim.tabi hastanede nöbetim de var yetişmem lazım o durumda allah ne verdiyse bastım gaza allah korudu.işte en zor anım buydu.
    bütün motorculara kazasız belasız iyi günler diliyorum.allaha emanet olun

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Anahtarı kaybettiğim zaman ki halim....Aksekide dağın tepesinde öylece kara kara düşünmüştüm....

Anahtarı arka dolaba koymuşum meğer....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    2001 HONDA CR250R
    Enduroculuga yeni başladıgım yıllarda araziyi tanımadan arazide büyük süratler yapardım. Motosikletim ile çimlik engebeli bir arazide 110km civarında bir süratle giderken ön kaldırdım uzun bir süre öyle gittim ve devam ediyorum tam o sırada birden bir şeye çarptıgımı fark ettim ve kendimi havada ardındanda yerde buldum. 20mt civarı sürüklenmiştim korumalarım full oldugundan hiçbir yerimde bişey yok ufak teket çizikler vardı çarptıgım şeye bakıyım diye yanına gittigimde kocaman bir kaya ama etrafı çim oldugu için gözükmüyormus... Ondan sonra anladımki tanımadıgımız arazilerde sürat risklidir
    Motocross 4ever

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)
    motoru aldıgım ülk günün akşamı kız arkımı dersaneden almaya gittim...
    dersane kapısına kız arkım geldi motora bindik ve oda ne_?
    çalışmıyor
    40dk boyunca ugraştım ve ertesi gün sorunun aküde oldugunu anladık
    eee tabi o anda kıza hadi biraz iteklede motoru çalıştırim denmiyo
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler