Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motorunuzla En Çaresiz Kaldığınız An

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    1.Antalya ya 50 km uzaklıkta jandarma trafiğe yakalanma
    2.Antalya ya 50 km uzaklıkta bir pazar günü lastiğin patlaması
    3.Antalya ya 50 km uzaklıkta ışıkta duracakken çakılda tekerleğin kayması sonucu çimlerin üzerinde kendimi bulmam
    hepside Antalya-kemer gezsinde yollarda oldu
    Murat ERSEL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı alpergenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün başıma geldi.düzce'den dönüyordum.160 km/s hızla giderken 100 m ilerde dönmem gereken kavşağı gördüm ve birden gazı bıraktım.yerler ıslak tabiki.aman allahım o nasıl bi sallanmadır.gittim dedim o anda. allahtan motor ağır tuttu tekrar yolu.of diyorum.birşey daha öğrenmiş oldum.
    Seninki tam "motor" freni olmuş
    Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.Antalya ya 50 km uzaklıkta jandarma trafiğe yakalanma
    2.Antalya ya 50 km uzaklıkta bir pazar günü lastiğin patlaması
    3.Antalya ya 50 km uzaklıkta ışıkta duracakken çakılda tekerleğin kayması sonucu çimlerin üzerinde kendimi bulmam
    hepside Antalya-kemer gezsinde yollarda oldu

Hep aynı noktadamı oluyo......

Bence ordan geçerken motordan in yürüyerek geç , nolmaz molmaz.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    5 motorize arkadas beraber cıktıgımız samsun gezısınde, Motorumun arıza vermesı, arkadaslarımın artık canına tak etmesi (kesınlıkle kızmıyorum) benım motoru asfaltın yanında bos arazıye dogru atmam ve arkadasımın motoru düşmeden tutması (Aman yarabbim gökhan neden tuttun o motoru, gökan tutmasa oracıkta vuracaktım terbıyesız mondimi)
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

dj_umit151rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankaradayım iskitlere doğru gidiyorum biraz da hızlı gidiyorum 80 filan yolun ortasına birden el arabasıyla yaşlı bir amca çıktı yavaş yavaş koşmaya çalışıyor bir yandan da trafiğe eliyle yavaşlayın işareti yapıyordu.Paniğe kapılmıştım ne yapacağımı bilmiyordum ve çok az zamanım vardı.Motorun maks eğimini 40derece filan diye biliyordum yani benim motorun 151rs nin.50 derece filan sağa yattım kılpayıyla kurtuldum.Aman Allahım birde ne göreyim nerdeyse kaldırıma çıkacağım önümde park halinde duran bir jeep!Haydii geri sola yat 50 derece.Sonra önümde bir araba daha.Adam durumu anladıda Allah razı olsun kökledi gaza altına girmekten kurtuldum.Bir sağa bir solla sallandım sallandım ama yıkılmadım .Sonra müsait bir yerde durdum stop ettim.Etrafımdaki herkes bana bakıyordu çünkü dizlerim titriyordu.O telaşla büfeden su aldım bir pet şişe ve kafama döktüm ama bişey olmadı çünkü kafamda kask vardı öyle sersemlemişim ki kaskı çıkarmamışım.Orda beni korkutan kaza yapmak deildi.Bir adam vardı yaşlı ve dayanıksız ona bişiy olsaydı vicdan azabını nasıl verirdim o an kendimi çağresiz hissetmiştim ama Allah yardımcım oldu.İlginç ve komik bir anım

Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 motorize arkadas beraber cıktıgımız samsun gezısınde, Motorumun arıza vermesı, arkadaslarımın artık canına tak etmesi (kesınlıkle kızmıyorum) benım motoru asfaltın yanında bos arazıye dogru atmam ve arkadasımın motoru düşmeden tutması (Aman yarabbim gökhan neden tuttun o motoru, gökan tutmasa oracıkta vuracaktım terbıyesız mondimi)

Mete can duydun mu???????

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı dj_umit151rs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaradayım iskitlere doğru gidiyorum biraz da hızlı gidiyorum 80 filan yolun ortasına birden el arabasıyla yaşlı bir amca çıktı yavaş yavaş koşmaya çalışıyor bir yandan da trafiğe eliyle yavaşlayın işareti yapıyordu.Paniğe kapılmıştım ne yapacağımı bilmiyordum ve çok az zamanım vardı.Motorun maks eğimini 40derece filan diye biliyordum yani benim motorun 151rs nin.50 derece filan sağa yattım kılpayıyla kurtuldum.Aman Allahım birde ne göreyim nerdeyse kaldırıma çıkacağım önümde park halinde duran bir jeep!Haydii geri sola yat 50 derece.Sonra önümde bir araba daha.Adam durumu anladıda Allah razı olsun kökledi gaza altına girmekten kurtuldum.Bir sağa bir solla sallandım sallandım ama yıkılmadım .Sonra müsait bir yerde durdum stop ettim.Etrafımdaki herkes bana bakıyordu çünkü dizlerim titriyordu.O telaşla büfeden su aldım bir pet şişe ve kafama döktüm ama bişey olmadı çünkü kafamda kask vardı öyle sersemlemişim ki kaskı çıkarmamışım.Orda beni korkutan kaza yapmak deildi.Bir adam vardı yaşlı ve dayanıksız ona bişiy olsaydı vicdan azabını nasıl verirdim o an kendimi çağresiz hissetmiştim ama Allah yardımcım oldu.İlginç ve komik bir anım
    Abi koparttın beni ya. Şu kafanda kask varken kafana su dökmen bitirdi beni. Ama anlıyorum seni ilk kazamda bende böyle olmuştum. Bursada trafiğin ve insanların en yoğun olduğu bi caddede kafamda bir ton düşünceyle gidiyorum... Önümdeki dolmuş durdu Yerler hafif ıslak arkaya dokundum zaten CBR125 dokunsan kitliyor kitledi. Önde kitlemezmi ama hala durmuyor dümdüz gidiyorum dolmuşun bagajına doğru tam vurmama yakın gidon kırdı kendini bir tarafa kitlemenin etkisiyle artık düz duramadı ve ben önce bagaja motorun arka tekeri havada gördüm motor devrildi ve ben yanıbaşına... Meyersem kırmızı yanmış. Motoru kaldırdık bas allah bas çalışmıyor trafik dolu. insanlar bana bakıyor. Son anda farkettim motor viteste ve ayaklık açık ayaklığı kapattım gene çalışmıyor anladımki boğulmuş İşte o an benim en çaresiz anımdı
    Okan ACAR

Motosikleti
    cbf1000
    Birkeresinde de gemlik e gitmiştim. Dönüş yolunu iznikten gölün kenarından yapalım dedik...Nerden dedik pamukovaya indikten sonra adapazarına kadar sakarya nehri kenarından gidiyosun. yol 2 gidiş 2 geliş...Ama bir rüzgar var sen naparsan yap oynuyo senle. bir bakmışssın sol şeride geçmişssin....Yönetemiyosun motoru...Israrla devam etmeye çalıştım ama artık nehre doğru atmaya başlayınca rüzgarın geçmesini beklemek için çay molası verelim dedik...İşin ilginci çaycı burda rüzgar durmazki demesin mi???

Okadar çaresiz bakakaldımki...... Zorda olsa inatla adapazarından otobana nasıl geldiğimi hatırlamıyorum...Vites boştayken baya bi itekledi rüzgar beni...
    Sağolsun iyiliğide dokundu biraz...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi koparttın beni ya. Şu kafanda kask varken kafana su dökmen bitirdi beni. Ama anlıyorum seni ilk kazamda bende böyle olmuştum. Bursada trafiğin ve insanların en yoğun olduğu bi caddede kafamda bir ton düşünceyle gidiyorum... Önümdeki dolmuş durdu Yerler hafif ıslak arkaya dokundum zaten CBR125 dokunsan kitliyor kitledi. Önde kitlemezmi ama hala durmuyor dümdüz gidiyorum dolmuşun bagajına doğru tam vurmama yakın gidon kırdı kendini bir tarafa kitlemenin etkisiyle artık düz duramadı ve ben önce bagaja motorun arka tekeri havada gördüm motor devrildi ve ben yanıbaşına... Meyersem kırmızı yanmış. Motoru kaldırdık bas allah bas çalışmıyor trafik dolu. insanlar bana bakıyor. Son anda farkettim motor viteste ve ayaklık açık ayaklığı kapattım gene çalışmıyor anladımki boğulmuş İşte o an benim en çaresiz anımdı
    Bu anlattığın imzanda satışı bulunan motor mu?
    http://www.motosiklet.net/forum/show...674#post424674
    Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    bi keresinde arkadaşın asya motoruyla geziyoz.Sürücüsü bendenizkasaba içinde turluyoz.biraz düzlük var.ben de kendimi o düzlüğe kaptırıp kökledim gazı.sonra ileride bir adam...ANA!!!...Motosikletli trafik polisi...İşte şimdi s*çtık...Polis durdurdu bizi.Neden hızlı gidion dedi,ben korkudan altıma yapcaktım sesimi çıkarmadım...Hadi ehliyeti sormuycam,ruhsatı bari gösterin dedi...Gösterdik ruhsatı...Ondan sonra -ceza yazmak için bahane aradı herhalde- neden kaskınız yok dedi...Ben polisin motoruna baktım...Kask yok...Ve aynen şöyle dedim:Senin neden yokSonra polis iyi biri çıktı Allah'tan...Fazla hızlı gitmeyin,bi daha yakalarsam motoru bağlarımdedi...Yani zekam sayesinde kurtulmuş olduk
    Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler

xrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 s
    Geçen sene Ankara'dan Alanya ya geliyorum, eylül ayı.gsxr 600 almıştım.Seydişehir'e 15 km kala gece saat 1, zifir karanlık bir yol ve şanzıman iptal.5 km o karanlıkta itmek zorunda kaldım.(Uluyan köpekler, uzakta çakan şimşekler, 2 metre den az bir görüş mesafesi)Sonra da geceyi bir benzincide 1000 sivrisinekli bir oda da geçirdikten sonra sabah otobüsle Alanya ya döndüm.Meğer sivri zekalı bir arkadaş şanzımanı kapatırken fazla conta sıkmış ve yağ kanallarını tıkamış.Sonuç malum.

Hebele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 ES
    Merhaba arkadaşlar anlatıcağım olayda bazılarınız beni ayıplayabilir ama hoş görmenizi rica edicem.
    Bundan yaklaşık 3 sene önce iki arkadaş mz301 ile kartaldan dönerken otobanın sol şeridinde giderken(motoru ben kullanıyorum) ben gidonun oraya oturdum arkadaşta ayağa kalktı(koltuğun üstünde)o şekilde qiderken motor yağsız kalmasında dolayı kitledi arka teker dömüyor o ayaktaki arkadaş nasıl oturdu aynı anda nasıl depriyaja sarıldık bi yusuf bi yusuf sormayın qitsin.Böyle qereksiz atraksiyonlara qerek olmasın ki hayatta kalalım!! motoru baya bi ittiğimiz hatırlıyorum şaftım kaymıştı tam km veremicem :D

Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı aydınlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi keresinde arkadaşın asya motoruyla geziyoz.Sürücüsü bendenizkasaba içinde turluyoz.biraz düzlük var.ben de kendimi o düzlüğe kaptırıp kökledim gazı.sonra ileride bir adam...ANA!!!...Motosikletli trafik polisi...İşte şimdi s*çtık...Polis durdurdu bizi.Neden hızlı gidion dedi,ben korkudan altıma yapcaktım sesimi çıkarmadım...Hadi ehliyeti sormuycam,ruhsatı bari gösterin dedi...Gösterdik ruhsatı...Ondan sonra -ceza yazmak için bahane aradı herhalde- neden kaskınız yok dedi...Ben polisin motoruna baktım...Kask yok...Ve aynen şöyle dedim:Senin neden yokSonra polis iyi biri çıktı Allah'tan...Fazla hızlı gitmeyin,bi daha yakalarsam motoru bağlarımdedi...Yani zekam sayesinde kurtulmuş olduk
    Buda iyiymiş ha....İyiki polis daha gıcık olmamış size karşı...

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Cross yaparken küçük bir çamur kitlesi sandığım zeminden geçerken belime kadar bataklığa saplandığım an...
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    ben geçen sene aldığımız transalp ile işlerimi halletmek üzere yola koyulmuştum. ardından dükkana geri dönmem gerektiğinde rampa aşağı motoru park etmiştim daha sonra motorun yanına geri döndüğümde ne göreyim, motoru öndeki araca haddinden fazla yanaştırmışım ve aparatlarıyla 180-190 kg civarında olan motoru geri çıkaramıyordum. Benim için çok çaresiz bir andı o,
    resmen kilitlenmiştim. Neyseki taksici bir amca durumumu fark edip imdadıma yetişti. Ona bir kez daha teşekkür ediyorum.

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    benim olay daha ilginç

a2 ehliyetin direksiyon sınavına gircem hocayla daha önce konuştum sınav günü göstereceini ondan sonra da sınava gireceimi söledi neyse zaman gelio ama hoca ortada yok neyse sınav başladı sıra bana geldi ben hala motor kullanmayı bilmiyorum dedim bişi olmaz şimdi öğrenirsin dedi hoca 1,98 boy altımda daha düzgün bilmediim bws 100 karizma sıfır...
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    cuma günü yaşadm şirketimizin bayan genel müdürü arkamda ( resmen 6 ayda motosikleti sevdirdim) marşa bastım o arada da elim ön frende bi baktım ön fren elimde kaldı(döküm olan bu parça kökünden kırıldı yani tel falan kopmadı) o an kendimi çok çaresiz hissettim ve belkide 45 inden sonra motorsevdalısı olabilecek birinin gözünde ilk tecrübesi hayalkırıklığıyla sonuçlandı.. :(
    yellow storm

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    kiraladğım motor ile gaz teli kopardım ve yollda kaldım

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benzinin bitmesine alıştıqım motorum yine bi qece, 1 sularında beni utandırmadı ve pıt dedi yolun ortasında durdu..yemio tabi marşı.. dedim yol qözüktü olum itele..tabi iteledim dikimevine kadar..artık ne kadar cekıo bilmiom yoldaki benzinlikleri es qeçiom nie? çünkü para sıfır cepte..kontör de yok ark.a haber verim.3 kntr varken aradm ben yolda kaldım qeliom die..tabi 3 qbi qidince o da uyumuş mu qitcek başka yer de yok mu hadi hiçbiri beni o kadar dumur etmedi de beni hırsız die ihbar eden konu komşunun polis qelince balkona çıkması ve burda burda die baqırması..

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Motorun gaz teli kopmuştu bende napsak diye düşünürken arka frenin pedalı aklıma geldi benim ki biraz yüksektedir fren yapmadan evel ışık yansın diye neyse oraya bağlayım dedim teli güzelde oldu araba gibi mübarek sonra biraz alışayım diye bi tur atayım dedim 5 6 arkadaşda beni izliyo trafikde değilim zaten kurumun içindeyiz neyse vitesi 4 atmıs geri dönüyorum ama biraz hızlıca dönüyormusum e frende yok mecbur ön frene asılmıştım ve sorası malum yerdeyim (((: ama düşerken bile gülüyomusum öle diyolardı daha sonrasında arkamdaki artcıya verdim teli çek bırak diye diye servise gitmiştik

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler