Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Rx 115 ve 135 'ciler Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım bende var birtane 2000 model daha motora anahtar değmedi kasasıda çok temiz.. İlgilenirsen msn : replicad@hotmail.com
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slm ben kocaelinden oğuzhan barrokas nerdensin motorun ne renk kaça satmayı düşünüyon arkadaşlar bende bir rx115 hastasıyım satılanlardan harim olmasını rica ediyorum.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    yav tüm gökhanlar 2 zamanl ıhastasımı oluo ya
    GKN MOTORS

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    hooop ben geldim.bilmeyenler için söliim öle pek hafife alınacak bi motor deil.

Motosikleti
    Mobilet 52cc
    hepinize selamlar benim rx 115 motor taş gibi satıyorum yok mu artıran bujiye kadar orjinal motor 1 kere bile acılmamış az biraz modifiyeyle 160 yapabildim okula gidip geliyorum tek karizmam onu satip jawa350 style alcam saygılar...
    [COLOR="Pink"]63AH057[/COLOR] [COLOR="Magenta"]Modifiye [/COLOR][COLOR="Plum"]Bizim [/COLOR][COLOR="Red"]İşimiz[/COLOR]

Ölüm makinası olur kendileri

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Ahanda ben geldim....
    Bende de 2zamanlı hastalığı var az biraz. 115 çok kullandım ve almayıda düşünüyorum. Daha önce Gilera MX-R 125 vardı. 135 king de kullandım fakat az kullandım. Yinede performansı harika motorlar. Bu başlığı ben açmayı düşünüyordum. Ama önce motoru alıyım dedim. Motoruda inşallah Şubat-Mart gibi alıcam tabii önce 2zamanlı scooterımı satmam lazım...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

slm arkadaşlar öncelikle emeklerineze sağlık ben siteye yeni katıldım bende 5 6 aydan bu yana 2004 rx 115 var motorumdan çok memnunum ama 1 hafta önce satmaya karar verdim ve sattım ama motordan vazgeçemediğim için dün geri aldım vazgeçilecek bi motor değil sınıflarının birincisi bence yaz geldiğindede 135 silindir piston attırmayı düşünüyorum bilgisi olanlar varsa ve bilgilendirirse beni memnun olurum ( k.maraşda tek diyebilirim )

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Aramıza hoşgeldin arkadaşım istersen tanışma balığına konu aç ben geldim diye
    Bu arada sana en iyi bilgiyi ExTRma ve GKN vere bilir sanıyorum. ben ne desem yalan olur.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    Alıntı RX115YAMAHA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar öncelikle emeklerineze sağlık ben siteye yeni katıldım bende 5 6 aydan bu yana 2004 rx 115 var motorumdan çok memnunum ama 1 hafta önce satmaya karar verdim ve sattım ama motordan vazgeçemediğim için dün geri aldım vazgeçilecek bi motor değil sınıflarının birincisi bence yaz geldiğindede 135 silindir piston attırmayı düşünüyorum bilgisi olanlar varsa ve bilgilendirirse beni memnun olurum ( k.maraşda tek diyebilirim )
    hoşgeldin arkadaşım,ama öncelikle şunu belirtmel isterim 2004 te yamaha rx serisi gelmedi yanlış bilgi vermeyelim lütfen en son 2003 tür sonrası türkiyede yoktur

135 piston işine gelince ise krankıda değiştirmen gerekli,çünkü bilyalar tutmuyor
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    bu yamaha namı ölüm makinası diye yayıldı. üretime sunulduktan 6 gün sonra durduruldu..ben bu mtorla 152 km kadar cıktım fakat korktum üstünden atar diye en fazla bu kadar.Çİft zamanlı oldugundan biraz fazla yakar.Yagını benzni koy gez saat gibi motor.......
    şirinler gay mı? onlar nasıl çoğaldı, aman tanrım hepsi şirineyemi kaydı yoksa şirine kaşarmı?

Alıntı tayfn45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yamaha namı ölüm makinası diye yayıldı. üretime sunulduktan 6 gün sonra durduruldu..ben bu mtorla 152 km kadar cıktım fakat korktum üstünden atar diye en fazla bu kadar.Çİft zamanlı oldugundan biraz fazla yakar.Yagını benzni koy gez saat gibi motor.......
    6 gün sonra durdurulmadı motorun üretimi
    1998 den 2004 e kadar üretildi ama türkiyeye 99 ve 2003 yılları arasında geldi
    Şuan rx-z veya rx125z diye üretimde
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 gün sonra durdurulmadı motorun üretimi
    1998 den 2004 e kadar üretildi ama türkiyeye 99 ve 2003 yılları arasında geldi
    Şuan rx-z veya rx125z diye üretimde
    Şuan aynı özelliklerde üretildigini zandetmiyorum..ama yanılıyo olabilirimm
    şirinler gay mı? onlar nasıl çoğaldı, aman tanrım hepsi şirineyemi kaydı yoksa şirine kaşarmı?

Alıntı tayfn45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan aynı özelliklerde üretildigini zandetmiyorum..ama yanılıyo olabilirimm
    Tabiki aynı değil teknoloji gelişiyor onlarda daha geliş olmalılar haliyle
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

arkadaşım bende rx115 var 2004 ve tamamen orjinal motoru görsen bana hakverirsin

Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin arkadaşım,ama öncelikle şunu belirtmel isterim 2004 te yamaha rx serisi gelmedi yanlış bilgi vermeyelim lütfen en son 2003 tür sonrası türkiyede yoktur

135 piston işine gelince ise krankıda değiştirmen gerekli,çünkü bilyalar tutmuyor
    arkadaşım motorum 3 sahibiyim ilk alan arkadaş motoru 2004 aldığı için bayiden aldığı için o dönemdede motor tanıtım kartımı diyolar nedir yoktu diyelimki motor 2000 yılında çıkmış olsun eğerki 2004 satılmış ise o yılı model olarak yazıyolardı ve ruhsat model bölümüne 2004 olarak düşülüyor k.maraşa yolun düserse beni bul hem biraz gezeriz hemde modele bakarsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    twıster
    rx 135 cok cılgın bı motosıklet...baska bı sey..

Arkadaşım önce silindiri değiştirmen gerekli eğerki rektefiye yaptırırsan kromu gider ve performans alamazsın.. Ayrıca yeni bir krank kolu alman gerekmekte çünkü rx135 pistonun pimi daha kalın
    Sakın tornacılara veya tamircilerin aklına uyarak piston ile krank arasına sarma bilya yerine burç yaptırma
    Neden mi diyosun Al sonucu aşağıda

http://www.motosiklet.net/forum/tekn...arisi-var.html
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    arkadaşım bende rx115 var 2004 ve tamamen orjinal motoru görsen bana hakverirsin

arkadaşım motorum 3 sahibiyim ilk alan arkadaş motoru 2004 aldığı için bayiden aldığı için o dönemdede motor tanıtım kartımı diyolar nedir yoktu diyelimki motor 2000 yılında çıkmış olsun eğerki 2004 satılmış ise o yılı model olarak yazıyolardı ve ruhsat model bölümüne 2004 olarak düşülüyor k.maraşa yolun düserse beni bul hem biraz gezeriz hemde modele bakarsın

2000 yılında imal ediliyor 4 yıl sonra satılıyor satıcı 2004 yazıyor 2004 modelmi oluyor,,,,,,,,,,,,,sen bu şekilde bir motosiklet alırmısın
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 yılında imal ediliyor 4 yıl sonra satılıyor satıcı 2004 yazıyor 2004 modelmi oluyor,,,,,,,,,,,,,sen bu şekilde bir motosiklet alırmısın
    kardeş neyse dediğin gibi olsun

slm arkadaşlar bende 98 model 115 var tam on senden beri üstündeyim meraklısı varsa satıcam ha bu arada rd 350 arıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler