Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Koruma Demiri için Yardım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yeni aldığım cbf150 için motor koruma demiri istiyorum, İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy'e yakın bildiğiniz bir yer var mı? CBF 250'lerde küçük ve şık demirler görüyorum, deneyimli arkadaşlar tavsiyede bulunursa sevinirim. Yaptıran veya satın alanlardan yardım rica ediyorum.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Sevgili clint,

Öncelikle motorun hayırlı olsun. Güle güle kullan !

Koruma demirine gelince; küçük ve şık olanlar,şıktır ama genelde koruyucu değildir. Özellikle de motordan dışarı doğru mesafesi kısa olanlar. Bunlar motoru az çok korumakla birlikte, bir düşme halinde, motorun arada kalacak olan bacağın üstüne düşmesine engel olmaz.

Acemi olduğunu ifade ettiğin için söylüyorum, ( ki tecrübeli de olsan aslında pek bir şey farketmez ) motor yere yattığında araya bacağını sokabileceğin tipte bir koruma demiri en iyisidir.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim!

Doğru haklısınız, aslında küçüklüğün hiç önemi yok sadece bir tanımlama için yazmıştım. Derdim beni ve motoru koruyacak bir şey tabii. Zaten benim motorun grenajı ve sinyalleri biraz dışarıda olduğu için onlardan daha geniş bir demir takmak şart gibi. Deneyimli arkadaşlardan tavsiyeleri bekliyorum. Güvenlik açısından bir an evvel yaptırmak istiyorum çünkü.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler