Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar giysi ve aksesuar alırken dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    gece-ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    çok uzun bir araştırmadan sonra size faydalı olabilecek birkonuya değinmek istedim.istanbulda gitmediğim yer kalmadı sanırım.aklınaza gelen her mağazaya girdim.bütün satıcılarla bire bir görüştüm ve bir kanıya vardım.bütün motosiklet aksesuarı ve giyim malzemesi satanların karnı doymuş görülen o..aklınıza gelebilecek bütün siteleride gezdim.VE sonunda motosiklet akse.ve giysi alabilecek bir yer.NBC MOTOR gidin yaklaşımı görün fiyatları karşılaştırın.istediğiniz her ürün mevcut hatta olmayanları bile temin ediyorlar.yani yok yok...ana sayfada reklamı var sitesinin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Bende Feyizoğlundan aldım.Çok memnunum.Buda başka bir seçenek.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    nbc motor en hesaplısı olabilir fakat yine de aksesuarlar çok pahalı. tam takım giyinseniz bir tane normal scooter parasından daha para fazla verirsiniz.

yani motosiklet dediğinde giyat birden artıyor.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    bu aksesuarlar her halukarda pahalı motosiklet ekonomikbir secim olmaktan cıkıyor. zaten endandik scooter bile yeni nesil dizel arabalardan fazla yakıyo. yani artık ekonomi falan yalan oldu. nbc motors la daha tanişmadım ama sirkeci deki motorculardan allah korusun. montu giydiriyolar sonrada hepbirlikte cok yakıştı diyerek satmaya çalışıyorlar. insan saglamlıgından falan bahsetsene dimi????

gece-ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    aslında sirkeciye mümkünse hiç uğramayacaksın.EN NEFRET ETTİĞİM YER ORASI.

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    korumaların fiyatları gerçekten el ve cep yakıyor.üretici firmaların çok olmaması ve bu sebeple doğan mecburiyet fiyatları yukarılara çekiyor.maliyetleri yüksek olduğu kesin ama o faiş fiyatlar değerinde olmayan bir çok ürün var. keşke elden birşey gelse ama el mahkum.
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Feyziogullarin fiyatlarini antalya ve internet fiyatlari ile karsilastirdim gercekten cok pahali cikti ben anlayamadim nasil hesapli diyorsunuz. Bence hicte iyi bir alternatif degil. Ozelikle montlarda asiri pahalilar.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    NBC nin sitesi çok kötü madem bu kadar çok mal var ellerinde bence ilk olarak siteyi düzenlesinler...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

grimfandango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nette kucuk bir arastirma yaptim. 3 farkli sitede fiyatlari karsilastirdim. Site adlarini vermeyecegim ama 3 site icinde en uygun fiyatlar feyizoglu'nda cikti.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Bence Feyizoğlu ile diğerleri arasında fark olsa bile dahada önemlisi işlerini nasıl yaptıkları.Ben daha çok buna dikkat ederim.O yüzden tüm aksesuar alışverişlerimi oradan yaptım.Ayrıca ben Bursa'dayım,Feyizoğlu İstanbul'da.Ben bir dizlik sordum burada marka vermeyeyim 90 ytl dendi ki ;Feyizoğlundan aldığım test edilmiş ve kendini kanıtlamış bir ürün 46.11 ytl.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler