Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

sizce harleycilerin çoğu niçin kendini beğenmiş oluyorlar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    peynir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder 800
    Merhaba, motora binmek bir zevkse, insanların zevklerinin tartışılmaması gerektiği de açık değil midir? Herkes motorunu elbetteki sever, sevmese ne alır ne de biner. Fakat insanoğlunun sanırım içinde olan hoş olmayan duygular (paranın gücü, ukalalık v.s.) , elde edebildiği şey (bu motorsiklet olmak zorunda değil) ne kadar pahallı ve ulaşılamaz ise o kadar açığa çıkıyor ve kendisini diğer insanlarda ayrı yada üstün görme sendromu yaşatıyor.Bizler de Harleyciler, Racingciler v.s. diye sınıflandırma yaptığımız sürece, bu tür insanların ekmeğine yağ sürmüş oluyoruz gibi geliyor bana. Bence bu tür yaklaşımları olanları fazla önemsememek gerekli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    peynir,
    +1
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

MZes175 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1965 MZ es 175/1
    HARLEY ZATEN AP AYRI BİR OLAY.AMA İLLA DA SÜRÜCÜSÜNÜN ODUN OLMASI GEREKMEZ.TAMAM BENDE OLSAM BENDE KASILIRIM AMA İNSANLIK AYRI GURUR DUYMAK AYRI

boltonboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar kasılmadan falan bahsedıyorsunuz ama benım arkadasta var harley ınanın bana cok farklı bırak surmeyı arkada otursan bıle kasılıyorsun bu soruyu onada sordum verdıgı cevap onune geln motor alıyor bunun adı motor kardesım kolay yoldan elde edemıyeceksın o zengın olup bastırıp parayı alanlara kızıyor mesela ben dıyor mobıletle basladım bu tutku belkı ev alırdım ama motor aldım ve adam ınanın bana oyle luks semtlerde falan oturmuyor cebınde cay ıcmeye parası yok ama motora bınınce ferrarısı olan bırı gıbı davranıyor ben arkada oldugumda bıle gogsumu gerıyorum cok farklı bır duygu cooooooooook.......

boltonboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayrıca bısey daha eklıyeyım gecen jınlunu olan bırıne fıyat sordum nasıl motor memnunmusun falan dedım adam kasılmaktan cevap vermeye yaltenmıyecek nerdeyse bırazda ınsanın ıcınde olucak kardesım be odun grubundan oldugunda malbora paketı koysanda cebıne kasılırsın

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    harleye binince kasılmak niye selesinde falan bi problemmi var,,Vallahi ben geçen goldwing'i olan bir abiyle saatlerce sohbet ettim adam hiç kasılmıyor çok da babacan biri,ha bu arada motordan anlayan eski motorcular harleyi beğenmiyor, sahibinden com'a girip harleyin fiyatlarına bakabilirsiniz,öyle çok erişilmez bir motor değil,royalstar,wildstar falan daha pahalı,,istmod grubuyla beraberdik geçen pazar abilerin yaş ortalaması 35-40 hepsi yılların motorcusu ve altlarında çok baba motorlar var,birtaneside harley iyi motordur demedi hepsi japon kullanıyor,harley'e binince kasılınacak bir durum yok bence,heleki BMW harleyden çok çok daha iyi bir motor,,tabi özenti insan, aynı zamanda bilgisizde olunca harley,marley hatta bob marley oluyor durum...bu arada resimde üzerinde oturduğum motor 25bin$ falan yani 2 tane harley sportster ediyor...

ccbbdd, harley motorlu bir avizedir. alan anlar ama iş işten geçer. mecburen havasına sarılırlar. hep söylerim, bırakın posterlerde kalsınlar ABD nin dünyaya ve kendi milletine empoze ettiği uyuşturuculardan biridir, hepsi bu. bir harley ile gürültülü ve havalı gitmekten başka motorculuk adına ne yapılabiliyor. yapan yazsın da biz de öğrenelim. birde bu aletler ile oynanır ve kişiliğinizi yansıtacak modifikasyonlar yapılabilir denir. niye türkiyede bunun yapıldığı bir harley görmedim. bayiden gıcır gıcır alınır. belki biraz da hazır aksesuar alınır. üzerinde caka satılır. hangi harleyci garajında motorunu söküp takıyor, biz de tanışalım.

mgmanav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    arkadaşlar,
    harleyci, racingçi, endurocu, kurye motorcusu, sonuçta hepsi motorcudur. Zaten bir sürü sıkıntımız var, bir de kendi içimizdeki kanı bozuklar işi iyice çıkmaza sokuyor. Neymiş racingçi olsa istanbuldan basar ankaradakine yardım edermiş, ben o adamın kalıbını s...

motor ırkçılığıdır bunun adı, bunu yapan da şerefsizdir.

Harleyciler in kasıntı olduğuna gelince, bazıları olabilir, ben hepsinin öyle olduğuna inanmam, bu genelleme olur ki bu da yanlıştır. Bir de burda bende de harley olsa ben de kasılırım diyenler var, onları ayıplıyorum. Parayla, malla, şöhretle kasınılmaz. Altında slr mercedes de olsa, dünyanın en pahalı motoru da olsa, malikanede yaşasan da önce insan olmak lazım, gerisi hikayedir. Bu dünya boş ve yalandır, kimseye kalmaz.

mgmanav,

+ 1

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alayım bir harley kimseyi tanımam diğer motorlarada motor gözüyle bakmam

Driver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harley kültürü Punk müzik gibi güme gitmiş bir haldedir. Punk müziğin ''özel ve taban'' bir kesime hitap ediyorken maymun iştahlı aptal zengin çocuklarının ilgisi sonucu olmadığı birşeye dönüşmesi gibi Harley kültürü de aykırı ve serseri imajı tahrip olmuş ve zengin fakat basit insanlara hitab eden bir olguya dönüşmüştür.(Laflarım meclisten dışarıdır Harley kullanan paralı fakat harbi şahsiyetler alınmasınlar)

Motosikleti
    Piaggio/Liberty
    Alıntı yasins adlı üyeden alıntı
    walla şöyle söyleyim eğer benim de bir tane olsaydı ben de kendimi çok beğenirdim
    Ama eger bunun aksi olsaydi..
    Yani, sende de böyle bir motor olsa ve sen yine de kendini begenmesen, çok daha "Begenilesi" bir adam olurdun.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler