Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

chopper alcağım markada yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    9000 ytl lik bütce ile chopper tarzı motor alacağım.marka bilgilerim yeterli değil yardımcı olursanız sevinirim. yamaha(drag star),suzuki,kawasaki,honda modellerini düşünmekteyim..ama hangisi iyi çözemedim
    yardımcı olursanız sevinirim..kolay gelsin....
    büşra

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BRUCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750 C4
    250 cc.lik bir makina ile başlamanız iyi olur.Ben yamaha virago ile başlamıştım tavsiye ederim.....
    [B]ASLOLAN HAYATDIR...HAYAT DA BEŞİKTAŞ[/B]

Motosikleti
    Domalınan moturlardan.Rayzink

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    dragstar 650 kullanıcısı olarak harika makine tavsiye ediyorum.. shadov 750de alınabilir o paraya aslında 10liraya bitane var sahibindende 2006 model suzuki volusa 800 kacırma bence onu 10lira bulabilirsen al..

pardon busra simdi adını okudum agır makinedir dediklerim suziki zaten kocaman yenimi baslıcaksın?

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    bende senin gibi bu dunyaya yeni girdim bana hep yuksek cc ile baslamam konusunda tavsiyeler geldi ayırdıgın butce ile cok kaliteli 250 cc makinalardan bitane alabilirsin ve bayan oldugun için hem daha rahat alişirsin bu arada marka motor konusunda tecruben olur. 250 cc yide kucuk gormemeklazım millet iki kişi 160 kilo dik yokuslara tırmanıyo daha tecrubeli abilerim seni bu konuda daha saglıklı bilgilendiricektir.
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    yeni başlıyacağım evet ama şöyle bir şey var..bir kere alayım tam alayım...sonra sanmıyorum tekrar değiştirebileceğimi...bayan durduğuma bakmayın,korkum yoktur sorun dgl 250cc üstü sadece neye bakmalıyım yardımcı olursanız sevinirim...tecrübe burada hatsafada

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    12 senedir motora binen ve motora gönül veren bi Mt Olarak Şunu Söylemem gerekir... Bence 250 ile basla sonucta bu senin ilk motorun olacak... DragStar 650 demişsin 650 lik chopperda olsa hatrı sayılır bir gucu var ... ARtı PArantez içinde Belirteyim ; 650 cc lik DragStar Gerek Boyut Olarak Gerekse Herhangi Bir Sorun ile karşılaştıgında örneğin DÜşme Yana Yatırma Gibi ; ÇokÇok Daha FAzla Ağır Gelir... 230 kiloluk Koca bi Canavardan Bahsediyoruz Bence 250 ile basla Virago Veya Dragstar Olabilir...

AYRICA ARAMIZA HOŞGELDİN ....
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    elbette ki cesaretinizden suphem yok aksi bir durumda boyle bir yasam tarzını secmezsiniz. ama boylesine buyuk motorlar biraz agir olur ve yeri geldiginde güç isteyebilir. birazda hızlıdır istediginiz makinalar. bence boylesine hız ve guc tecrubesiz suruculerin inisiyatifinde olmamali hem sizin hemde tanimadiginiz insanlarin iyiligi için.
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ehliyet varmı ehliyet Motor işi kolay

Fuarda bakar beğenirsin sonrada temiz bi ikinci el alır yıllarca binersin ( 4 markadanbiri dememe gerek varmı )
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    ehliyet 1,5 ay içinde alıyorum..eğitimi chopperda görüyorum...şöyle bir şey var sanırım yanlış anlaşıldım.amacım hız değil...benim bahsettiğim olay bir daha değiştirme şansımın olmayacğı gibi bir olay o yüzden..viragoları hiç beğenmiyorum çok ince ne bilim boş gibi
    drag starlarda 250 cc flnda var sanırım...siz daha iyi bilirsiniz tabi..
    :bounce:

Motosikleti
    mr 250 destro
    ya yamaha dragstar al yada suzukı maruder benımkı suzukının cın ısı olan grandeagle 250 suzukının getırdıgı yedek parca konusnda hıc sıkıntı cekmıyorum.eger suzukı alırsan ve ıstanbuldaysan sana suzukının subesını vereyım bırsen hanım ondan bılgı alabılırsın motostar subenın adı 0216 577 34 90

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    merhaba,250 cc likle başla diyeceğim ama çok çabuk sıkılıp değiştirmek isteyeceksin.Bu sefer de satma süresi başlayacak satabilecek misin? Kim alacak,nasıl biri alacak sattıktan sonra başına bela olacak mı gibi sorular silsülesi seni bekliyor olacak.Ben derim ki senin dediğin gibi bir tane tam al ,uzun süre kullan.Tavsiyem teknik olarak diğerlerinden çok üstün olan Suzuki intruder 800 c dir.Kullanması çok kolay rahat bir makinedir.Enjeksiyonlu su soğutmalı ve şaftlıdır.Sabahları çalışmama problemi ve zincir yağlama derdi yoktur.Motorculuk yaşamında kazasız mutlu günler dilerim.Sevgilerimle
    Motosiklet aşkına

70musti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS -Honda CBF 150
    Bence Suzuki İntruder 600 veya 800, nedenine gelince
    1- Su Soğutmalı(Bu çok Önemli)
    2- Şaftlı Zincir derdi yok torku çok güzel
    3- Ön teker arkaya göre çok daha ince dolayısıyla direksiyon hakimiyeti daha kolay
    4- Kullanımı rahat ve keyifli
    5- 8.000 - 9.000 YTL civarında

Örneğin;
    http://www.sahibinden.com/fiyati_dusurdum_WQQaXQQ3645552WQQpXQQdisplayitem

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Chopperlar yüksek cc'lerine rağmen agresif motorlar değillerdir. O yüzden belli bir eğitimi alan yeni kullanıcılar 650'lik le başlayabilir. Burada 2 zorluk var, yüksek ağırlıkları bir bayanı zorlayabilir, birde manevra kabiliyetleri sınırlıdır. Bunları gözönüne alıyorsan Dragstar gibi yaygin bir makinayı önerebilirim sana.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    rmz 200 gy
    drag star manyak makına ya tavsiyem odur
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    yaw hyosung gv 250 diyecem ama o arızalar yüzünden ne diyeceğimi bende bilmiyorum,en iyisi suzuki intruder 250 veya dragstar 250 alırsın,750'ler veya 800'ler çok ağır makinalar düşürdünmü kaldıramassın bidaha,

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    evt mes sğl.katılan ve beni anlayan çıktı...durupta2 sene sonra motor değiştiremem..varken almalıyım işte...ki zaten kredi alıyorum..sonra babama araba için yardım edeceğim...oldumu 5 sene kafadan toplam...

1 tane de nazi kaskı aldım mı tamamdır iş
    :bounce:

Motosikleti
    GSR600
    Daha önce ne tarz, kaç cc motor kullandın bilmiyorum ama 600cc ve üstü cruiser ları kullanmak büyük dert. Tek avantajları alçak olmaları. Benim favori tarzım olan cruiser ı geçen ay almak üzere bayi bayi dolaştım ve sonuçta ağırlık,denge merkezi, manevra zorluğu gibi olumsuz yönlenlerini görünce vazgeçtim. Naked a döndüm şimdi. Tamam makinalar süper ama hiç kullanışlı ve konforlu diiller.

Ama illa alacaksan; klasik tarz seviyosun Dragstar veya Suzuki 800c... Sportif bir cruiser seviyosan Honda Shadow veya Suzuki 800M i tavsiye ederim.

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    nazi tası hiç bi yeri korumaz her ne kadar cruseire binsende fullface bi kask almanı tavsiye ederim

Alıntı The massacre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nazi tası hiç bi yeri korumaz her ne kadar cruseire binsende fullface bi kask almanı tavsiye ederim

Aynen katiliyorum.Ayrica cok cirkin duruyor.

Fullface kullan.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)