Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sonunda ben de aldım YBR125

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackStaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar kalkış konusunda hiç endişelenmeyin bir kaç kalkış yaptıktan sonra bütün endişeleriniz kaybolacak. Ben de ayın başında aldığım 2005 YBR'em ile öğrendim bu işi biraz sabrettikten sonra kalkış meselesinin kolay olduğunu, öte yandan motor konusudna öğrenmenin sonu olmadığını ve hayat boyu hep yeni şeyler öğreneceğinizi anlayacaksınız.

Yeni motorlarınız hayırlı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cyrano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    hocam senin motorun da hayırlı olsun, Allah kazadan korusun. Normal kalkışta bir problemim yok ta rampada kaldıramam diye korkuyorum ben.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hayırlı olsun arkadaşım allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    arkadaslar motorlarınız hayırlı olsun gule gule kullanın bende mart ta alıcam ınsallah yokus konusunda eskıden 16-17 sene once falan) gecelerı babamın cebınden anahtarları alıp samatya yokuslarında el frenı ıle kalkıs talımı yapardım bence tenha bı rampa bulup orda bır arkadasınında yardımı ıle calısmalısın ama ılk baslarda yanında mutlaka bırı olsun

SpearHEAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Dakar
    arkadaşlar rampda eskiden benimde sorun vardı bende rampadan aşagı doğru kalkar (tüm araçlarda çok kolaydın motor çok zoe stop eder ) sonra dönüp ivmedeki motru rampa yukarı sürerdim

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı cyrano adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Jetth senin motorunda hayırlı olsun. Donald Duck bir yazısında motor bir gün çok basit gelir, bir gün çok zor gelir ve bu hep böyle sürer gider demiş. Ben de dün ilk defa motora bindim, korktuğumdan çok kolay geldi ama bugün biraz sahil yoluna çıktım, ışıkta kalkarken ayağımı frende unuttum stop etti, sonra panikledim biraz ve saçmalamaya başladım ve bıraktım motoru. Bugün içime korku düştü acaba yapamayacak mıyım diye. Şu rampalardan da kabus gibi korkuyorum ama memleketin her yeri rampa dolu, bu korkuyu nasıl atacağımı bilemiyorum, rampada bir dursam bitti iste bir daha kaldıramam motoru. Birileri beni biraz sakinleştirsin.
    hayırlı olsun kardeş.iyi günlerde,kazasız belasız kullan.ybri bende baya araştırmıştım.ama titan falan önermişlerdi.şimdiki isteğimse cbr125.bide bi kullansam,almaya azmettiricemde.yokuşlarda kalkmaktan korkuyorum yazmışsın,otomobiller nasılki el freniyle kalkıyo sende frenle kalkıcan tabiki.bu konuda akıl ve teknik önericek son kişi benim ama aklında bulunsun fazla gaz verim deme.şayet yokuşta bunu yapıp motoru altından fırlayıp giden kişiler tanıyorum.125 cc deyip geçmemek lazım.yeri geldimi iyi kafa kaldırabiliyolar,hele yokuşta.neyseki eksiklerinin farkına varabiliyosun ve geliştirmek için önünde fazlasıyla yokuş olcak.gün gelirde bende aldığımı haberdar edermiyim acaba neyse yine hayırlı olsun diyelim.güle güle kullan

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    hayırlı sürüşler bilader,
    bu sempo motor bnm de aklımda,yorum/görüşlerinizi/tawsiyelerinizi forumumu yazarsanız sewinirim...

gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    hayırlı ossun kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler