Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kle 500 Kullanicilari... Makina Ile Ilgili Bilgi Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    __face__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJR 1200
    kle nası motor beyler... yanii salamlıık, motorun akselerasyonu, çekişi, arıza olasılıkları, kronik sorunları (mesela benim bildiğim debriyaj tasından şarıltı gelir genelde), hangi süratleri çıkarabiliyo, gibi bilgiler verirseniz sevinirim hee bide benzin tüketimi(normal kullanışta)... ve benim aklıma gelmeyen sizin aklınıza gelen herşey.... şimdiden teşekkürler...

hiç mi KLE500 kullanan yok...

kimse KLE500 kullanmıyo galba sitede...
    ...der __face__

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    FACE kle 500 bence super bı makına.. nedeni bırde fa cıft sılındır bı motor ve ıkı sılındırde aynı anda hareket edıyo. yanı bırı ınerken bırı cıkmıyo ıkısıde aynı anda ınıp cıkıyo bu yuzden muhtesem torklu bı makına...
    ıkıncı cekıs torklu oldugundan cokk super ozellıkle arazı suruslerınde bı yamaha xt bı kle bence enduro olarak yane ufak moto olarak.. ben kle de 160 gordum sonra yalpalamaya baslamıstı bu motor daha acılmamıs bı makıneydı rodajı bıtmekte olan bı kle ydı ben atvsıye ederım azıza konusuna gelınce o makına bızde 2 yıl kaldı her yıl konjektorden arıza cıkardı hatta ınanılcak gıbı degıl ama ıkısı de mart ayının 15 17 sıydı nerden hatırlıyon dersen mart 15 onemlı bı gun benım ıcın.. tavsıye edılcek bı makına

saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler