Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosiklette 328 km ile polise nasıl yakalandı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enteresan yani

ABD, saatte 328 km hızla giderken polise yakalanan ve ceza yiyen Samuel Armstrong Tilley adlı genci konuşuyor. Tilley’in 2002 model Honda RC51 model motosikletiyle 400 metreyi 4.39 saniyede aştığı polis raporuna geçerken, internetteki chat odalarından tamirhanelere, Güney Dakota’dan Los Angeles’a herkes devlet karayolunda bu kadar hızın mümkün olup olmadığını tartışıyor.

Motosiklet dergisi Cycle World’un editörü David Edwards, polisin büyük olasılıkla hızı yanlış hesapladığını, birçok kişinin yıllardır 200 Kulübü’ne (saatte 320 km hıza ulaşabilenler) girmek için çok para ve zaman harcadığını, ancak çoğunun bunu başaramadığını belirtiyor. Hızlı genç, 25 Ekim’de mahkemeye çıkacak.

valla editöre katılıyorum.garip hakkaten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    soyunda kesin TÜRK kanı vardır yoksa yapamaz
    ERASER WİLL COME BACK

yahu o motoru tanımıyorumda al bi hayabusa çık 340'a nesi zor anlamadım?bu adamlar zaten ota boka klüp kuruyorlar.ayrıca o diyarlarda çöl üzerine yapılmış ip gibi onlarca kilometre giden yollar yokmu.devlet yapmamış mı o yolları. kakakola mı yapmış?

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı
    yahu o motoru tanımıyorumda al bi hayabusa çık 340'a nesi zor anlamadım?bu adamlar zaten ota boka klüp kuruyorlar.ayrıca o diyarlarda çöl üzerine yapılmış ip gibi onlarca kilometre giden yollar yokmu.devlet yapmamış mı o yolları. kakakola mı yapmış?
    yani
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

Bodybuilder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Arkadaşlar bizim kuzen hayabusa almayı düşünüyo. Adamın birine spor salonu kurcaz buranın bi ilçesinde. Sanırım 1 yıl içinde hayabusa gelicek. 380 km hız yaptığı söyleniyor. Bu doğrumu yoksa abartı mı?
    Motorsiklet orgazma dudak bukturur!

Bodybuilder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Cümle düşük olmuş. Yani spor salonundan elde edeceğimiz kar ile ve üzerine ekleme yaparak alıcaz demek istedim
    Motorsiklet orgazma dudak bukturur!

benim bildiğim standart fabrika motorlarından 380 gören yok.340 en fazla diye biliyorum.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı
    ayrıca o diyarlarda çöl üzerine yapılmış ip gibi onlarca kilometre giden yollar yokmu.devlet yapmamış mı o yolları. kakakola mı yapmış?
    Çok büyük bir mantık hatası görüyorum bu açıklamada. "Devlet uzun ve düz yol yaptı diye son hızda, kuralları çiğneyerek mi gitmesi lazım sürücülerin? Ne yani sırf hız yapmasınlar diye yollara kasis mi koysunlar? İnsan denen bu yaratıkların kafası çalışmıyor mu aşırı hızın tehlikeli olduğuna?" şeklinde sorularımız arttırılabilir.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Prometheus insanların beyni çalışıyor ama madem aşırı hız tehlikeli niye 340-380 yapan motor üretiliyor sabit hız koysun madem üretime herkez 120 yapsın
    adrenalin diye bişey var ve herkez isteyen istediğini yapar 340 yazıyosa ibremde ben görürüm ve yol yapılmışsa hıza müsait yaparım
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Benim altımda canavar var,
    Komşunun kedisi beni geçecek...

Qerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vnnnnn!!!!
    Alıntı Bodybuilder adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bizim kuzen hayabusa almayı düşünüyo. Adamın birine spor salonu kurcaz buranın bi ilçesinde. Sanırım 1 yıl içinde hayabusa gelicek. 380 km hız yaptığı söyleniyor. Bu doğrumu yoksa abartı mı?
    bodybuilder.

onu söyleyen abarmış nitro koysa bile çıkamaz ... ama 380 km hıza çıkmak isterdim tabi bu duruma lastikler ne derdi bilmiyorum

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    yapılan denemelerde 350 den sonra adamın üstünden uçtuğu gibi bi söylenti wardı biara ama motorun marka modeli neydi onu bilen yoktu yabii
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    ıil basta gercekten ımkansız gıbı gozukuyo perıl 400 metreyı 4.39 sanıyede doyosuyunda bu durup kalkmıyo herhalde gıderken alıyo o mesafeyı 330 km neden gıdılmesın kı yol olduktan sonra gıdılır bence 2 km duzluk olsun zaten 300 u gorursun hele avrupadakı yollar super varya 340 ı bıle gorurler :
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

Motosikleti
    Do§a sporlar, Tpl dalŸ
    Aprilia RSV1000 14 Kasım 2004 Ankara İstanbul arasında 340 km gördüm, standart modeli 127hp olan motorda Aprilia racing egzost ve 9200 entegrasyon çipi var, motorla oynayınca 170hp oluverdi. Ayrıca RSV1000'in bir özelliğide Red Line ayarlarının sürücü tarafından manuel olarak ayarlanabilme özelliği, bu sebepten dolayı motoru patlatıncaya kadar gaz kesmeden performans elde edebilirsiniz. Motoru denemek isteyenler Antalya'da misafirim olabilirler.

Saygılarımla,

myatak

Aprilia RSV1000 Mile'ı yakından görüp üstüne 1 kez oturabileceksem 78x2 km yolu gidip dönebilirim.. Hangi semttesin? Özelden telefon numaranı filan gönderirsen mutlu olurum.. Ben Manavgatta yaşiyorum..

Motosikleti
    Do§a sporlar, Tpl dalŸ
    Sevgili Ateş, dün seninle airbrush konusunda konuşmuştuk, RSV1000 benim motorum. Havaların düzgün gittiği bir zaman ziyaretine gelirim.
    Sevgiler
    Rıdvan Atak

Tamam Rıdvan Abi.Pazar günü hava yine güzel olur ise arkadaşım ile konuştum belki yarında gelebiliriz tekrar Antalyaya. :mtnet3

Motosikleti
    kanuni hussar
    slm arkadaşlar ben geçen internetten bi video indirdim ve hayabusa 245 mph (mil)'e kadar çıkıyo ama motor 500 hp

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Bu haberi okur okumaz gazeteden kesip duvarıma yapıştırmıştım...
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

TOXIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR50 Ditech
    344 km/h yapabilen Hayabusa Turbo varsa 328 km/h yapan RC51 de olabilir, tabi üzerindeki kendi motoru mudur, turbo mudur nedir orasını bilemem... Motorlar kurcalanarak enteresan hızlar yapabiliyorlar, benim merak ettiğim üzerindeki insanların bu işi nasıl becerdikleri...

Internetten indirdiğim bir video'da (sahtekarlık olabilir), turbo bir Hayabusa kadranı bitirdikten sonra devir saatini takip edince 410+ km/h gibi birşey yapıyordu, pek mantıklı gelmedi ama yine de hızlanmasını görmek keyifli...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler