Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprillia rs125 e parça ve usta...

Motovento
    REKLAM ALANI
    seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Bir arkadaş çalışan 2006 çin malı motorunu çalışmayan bir 98 rs125 ile takas yapmış,olmuş artık diyecek bir şey yok Şimdi ise bu motoru çalıştırmamız gerekiyor... Bir iki yere gösterdik,motor yenilenecekmiş,ve hali ile toplanacak,parçaları orjinal nasıl bulabiliriz ve bir de usta lazım bize,marmara bölgesinde,yardımlarınızı bekliyoruz....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    aslında aprillanın ustaları genellılkle eskı motorculardır ve bıu ıslerınden cok ıyı anlarlar cunku aprılla 2 zamnalıdır.. ve 2 zamnalı motorların ustası turkıyede cok fazladır bı kac motorcuya sorun yol gostereceklerdır
    atid bunu beğendi.

Selam arkadaşlar,

3 ay once almis oldugum aprillia rs125 2006 model beyaz renk motorumu satmak istiyorum, sadece 1000 km de ve hicbir kazasi yada sorunu yok. İlgilenenler lutfen bana hasanavcibasi@yahoo.com dan mail atsınlar...

Tesekkurler

Kelin ilacı olsa başına sürermiş türkiyede aprilia alınırmı ? aprilia aldın rs125 alınırmı Ben anlamıyorum ki sizleri ben bile ne çileler çektim be zamanında istanbulu karış karış bilirim , arkadaşım bence hiç toplamaya kalkma emin ol sana 3-4 Milyara maal olacaktır vede istediğin performansı alamazsın

HURDA !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler