Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Plaka Hakkında Tüm Sorular ve Yanıtlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    abi sen bi hocaya git herşeyin kötüsü de sana denk gelmiş
    olabilir bu işler birazcıkta şansa bağlı sıkma canını halledersin bide halledilmiyecek işler var onlar başına gelmez işallah
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY

Dİkkat Plaka-Ruhsat

Arkadaşlar ben küçük bir ilçede oturuyorum.Emninet plakasız olan tüm motorları toplamaya başladı(pejolar da dahil).Bizim burda herkes birbirini tanıdığı için polisler de göz yumuyodu daha önceleri ama artık af yokmuş.PlAka ve ruhsatı olmayan arkadaşlar bir an önce edinsin çünkü bu uygulama tüm yurdu kapsıyor.(Arkadaşlar
    lütfen zaten gerekiyordu gibi polemiklere girmeyelim bunu herkes biliyor zaten ben sadece daha hassas bir kontrol sürecinin başladığına dikkat çekmek için yazdım)
    Satılık Asya125t-Spidi mont

özel plaka kaça mal olur?

arkadaşlar özel plaka alsak normal plakadan ne kadar fazla öderiz.. plakam adımın ve soyadımın baş harfleri olsun istiyorum.. bunun için özel bi şey yapmam gerekiyo mu yani gidicem ben şu plakayı istiyorum müsait mi diycem.. başka bişi gerekmio de mi? bide ücreti ne kadar acaba?
    Akıllı Adam Aklını Kullanır. Daha Akıllı Adam Başkalarının da Aklını Kullanır..! ;)

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    onun aylık ucretı varmıs sanırım(emın dııılıım) bılen arkadaslar senı bılgılendırırı az osnta
    Yeni yine yeniden

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    bildigim kadarıyle 250 YTL.gibi bişi istiolar..

dou147 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    motor um yok ama arabamda özel plaka var alırken biraz daha fazla para vermen gerekiyor ama öyle abartılı bir durum değil ben 2004 senesinde 175 ytl vermiştim yanlış hatırlamıyorsam... aylık masraf gibi bir durum söz konusu değil...

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    aylık masraf yokmuymus demek ben yanlıs bılyomus zaten emın dılıım demıstım
    Yeni yine yeniden

Huséyín07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    iyide bir plaka takıcan diyelim sadece ortası A/Z adın soy adın neyse baş harflerini istiyorsan bu özel olmuyor zaten buna + parada verilmez. Sadece harfler hangi ilin serisi içinde ise ordan bağlantı kurup alabilirsin. Ama eğer 07 CBR 07 gibi başı sonu aynı bir plaka istersen +500 YTL cik verirsin..
    [FONT="Palatino Linotype"][/FONT][COLOR="Red"]ρσωєя [/COLOR][COLOR="Black"]0ƒ[/COLOR] ∂яєαм.. [SIZE="2"][COLOR="Red"][н][σ][η][D][α][/COLOR][/SIZE]
    [COLOR="PaleGreen"] เ๓zค ๒เl๓є๓ קคг๓คк ๒ครรค๓ ๏lยг๓ย[/COLOR] =)

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Huséyín07 adlı üyeden alıntı
    +500 YTL cik verirsin..
    wooww..
    CBR 600F Honda,

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım neyaptınız ya 500 ytl tutmaması lazım.Sadece seriyi bozdukları için biraz daha fazla para istiyorlar mesela ben sorduğumda bana muameleci normali 120 ise o da en fazla 200 civarı demişti.Yani arada şu an bi 100 ytl oynar tahminimce...Bu arada bi arkadaşın dediği gibi aylık ücret felan da yok.Normal plakadan sadece bi 100 ytl civarı fazla veriyosun sanırım,tabi o plakanın müsait olması da lazım.

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Peki arakdaşlar ilk alırken değilde aldıktan sonra değiştirmek istersek nasıl olucak ???

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    yav abartmayın ben motora 34 FB 1020 PLAKA ALDIM
    150 YTL VERDIM
    ODA FAZLA BİLE VERDIM YANE taş çatlasın sizden 100 -150 ytl alırlar.. onuda çok hevesli görünürsenız fazla isterler
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    fiyatına heralde bi çin motoru parası ödersn ...walla ben çok şanslıyım plakamda sevgilimin ve benim baş harfimiz denk geldi bala baq

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı Mad Bike adlı üyeden alıntı
    fiyatına heralde bi çin motoru parası ödersn ...walla ben çok şanslıyım plakamda sevgilimin ve benim baş harfimiz denk geldi bala baq
    süper bal
    kız arkadaşından ayrılmaman dileğiyle

Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    inş arkkadaşm saol

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı
    yav abartmayın ben motora 34 FB 1020 PLAKA ALDIM
    150 YTL VERDIM
    ODA FAZLA BİLE VERDIM YANE taş çatlasın sizden 100 -150 ytl alırlar.. onuda çok hevesli görünürsenız fazla isterler

Savas,

Bende FB Plaka sordum daha yaptirmadan Plakayi Adamlar + 200 demisti ama belki Kafalarina göre takiliyorlar, yerse yani....ama Kagithaneden alirsan plakayi Otomatik FB cikiyor walla....

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Fb plakalı ya da futbol takımı plaksı almak isteyen arkadaşlar bence bir daha düşünün.
    Holiganlar çok var sırf plaka yüzünden sizi hiç düşünmeden sıkıştırırlar.
    Ve bunu arabalara bile yapıyolar.Allah korusun kazadan beladan hepinizi .

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Fb plakalı ya da futbol takımı plaksı almak isteyen arkadaşlar bence bir daha düşünün.
    Holiganlar çok var sırf plaka yüzünden sizi hiç düşünmeden sıkıştırırlar.
    Ve bunu arabalara bile yapıyolar.Allah korusun kazadan beladan hepinizi .

Bu konuda Kesinlikle Katiliyorum sana, hele ben Mecidiyeköyde calisiorum buraya FB Plakasi ile gelsem bilmem neler olabilir....aynisi tabiki Kadiköyde de gecerli GS Plakalari icin....

unumoq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    kafalarına göre istiyorlar çünkü bunu makbuzu yok resmiyeti yok geçen sene arabama sadece harf yaptırdım 150 ytl verdim daha önce de diğer arabama sayı yaptırmıştım promosyon yaptılar iki gün önce de motorumu alırken harf yaptırmak istegimi söyledim 300ytl dedi yaptırmadım. (Okan4037) arkadaşımızın dediği aylık ücret ise tam emin olmamakla birlikte harbi özel plakalar için yani (34 abdurrahman 34 ) gibi harf sınırlamsını bilmiyorum en fazla 9 harflisini gördüm o olması lazım amaan satarken üzülüyosun plakam gitti diye hiç yaptırma hem paran cebinde kalır hemde üzülmezsin

Huséyín07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Arkadaşlar yazıma abarttın diyenlere:
    ßen ortasına birşey demedim adamlar artık kaç para isterlerse kafalarına göre dedim. Seri neredeyse o ilden alınır demiştim. Ben başı sonu (07 xxx 07) olan plaka için konuştum 500 ytL diye. Cünkü kendimiz aldığımızdan biliyoruz. Bu tipte plaka fix 500 ytL inanmayan emniyetten gidip sorabilir.. Saygılar..
    [FONT="Palatino Linotype"][/FONT][COLOR="Red"]ρσωєя [/COLOR][COLOR="Black"]0ƒ[/COLOR] ∂яєαм.. [SIZE="2"][COLOR="Red"][н][σ][η][D][α][/COLOR][/SIZE]
    [COLOR="PaleGreen"] เ๓zค ๒เl๓є๓ קคг๓คк ๒ครรค๓ ๏lยг๓ย[/COLOR] =)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler