Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet Sürücüsü Polise Bıçak çekti !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ESKİŞEHİR Göksu Kavşağı’nda dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, kasksız ve ehliyetsiz olduğu için kendisini gözaltına almak isteyen polislere bıçak çekip direnen motosikletli genç, ortalığı karıştırdı. Olay yerine gelen yardımcı ekiplerin de sayesinde, elindeki bıçağı alınarak etkisiz hale getirilen 24 yaşındaki M.M. karga tulumba kelepçelenerek gözaltına alındı.

Köprübaşı’nda Göksu kavşağında dün öğle saatlerinde kasksız ve ehliyetsiz olduğu için kendisini gözaltına almak isteyen polislere bıçak çeken motosiklet sürücüsü, olay yerine yardımcı ekiplerin gelmesiyle zor kullanılarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Cengiz Topel Caddesi Göksu Kavşağı'nda trafik ekibi, 26 ST 988 plakalı motosikleti kullanan M.M.'yi (24) durdurdu. Kasksız olan gencin üzerinden ehliyet, ruhsat ve nüfus cüzdanı çıkmadığı için trafik polisleri, bahse konu yere asayiş ekibi istedi. Karakola götürülecek olmasına sinirlenen motosiklet sürücüsü, yanındaki bıçağı çekerek polisleri tehdit etmeye başladı. Bu arada, olay yerine takviye polis ekipleri geldi. M.M., bir süre sonra yanına yaklaşan polislerin üzerine atlamasıyla etkisiz hale getirildi. Yere yatırılan gencin elindeki bıçağa el konuldu. Gözaltına alınıp ekip otosuna bindirilen M.M. hakkında, "polise mukavemet, bıçakla tehdit" suçlarından işlem başlatıldığı bildirildi.

az önce yerel kanal haber bülteninde seyrettim bahsi geçen yerde sık sık motosikletler için çevirme yapılıyor hatta motorize26 dan bir arkadaşda aynı yerde ehliyetsizlikden dolayı ceza yemişti

haberin kaynağı:
    http://www.sakaryagazetesi.com.tr/ha...050&kategori=3

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bu adam,değil motora eşşeğede binse mersedes e de binse yaya da olsa farketmez.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +n
    bunları döve döve öldürecen

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay bu işte tak kelime cümlede özet
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +n
    bunları döve döve öldürecen
    ya musti yeter be kardeşim

nedir bu senin halin tavrın?

insanları dövmek - öldürmek üzerine alıp veremediğin?

neden bu hırçınlık? motorcular anlayışlı aklı başında kişiler olmalı diyor herkes forumlarda senin her mesajından ayrı bir nefret fışkırıyor.

lütfen dikkat et şu mesajlarına.

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı denden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya musti yeter be kardeşim

nedir bu senin halin tavrın?

insanları dövmek - öldürmek üzerine alıp veremediğin?

neden bu hırçınlık? motorcular anlayışlı aklı başında kişiler olmalı diyor herkes forumlarda senin her mesajından ayrı bir nefret fışkırıyor.

lütfen dikkat et şu mesajlarına.
    eze eze
    döve döve öldürecen
    o bıçak çeken elini ezecen
    sonra küfür eden ağzını ezecen
    öyle bi ezecen ki bi daha küfür edemiycek
    öyle bi ezecen ki bi daha bıçak çekemeyecek
    öyle bi ezecen ki bi daha motora binmeyi bırak sokağa çıkamıycak
    tüm sorun burda sen insanca o hayvanca konuşur ayrı dil anlaşamassınız

Motosikleti
    TİGER 250 S
    sakın hıııı şakacı arkadaşlarım kardeşlerim

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eze eze
    döve döve öldürecen
    o bıçak çeken elini ezecen
    sonra küfür eden ağzını ezecen
    öyle bi ezecen ki bi daha küfür edemiycek
    öyle bi ezecen ki bi daha bıçak çekemeyecek
    tüm sorun burda sen insanca o hayvanca konuşur ayrı dil anlaşamassınız
    Bunları yaz sonra bana niye 'deli' diyorlar niye ceza almıyorlar diye konu aç.

Sen onun her yanını ezdiğinde, ondan ne farkın kalacak.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunları yaz sonra bana niye 'deli' diyorlar niye ceza almıyorlar diye konu aç.

Sen onun her yanını ezdiğinde, ondan ne farkın kalacak.
    ben niye ezem yahu içeride polis ezecek
    bıyıklı o ayrı mesele şimdi km yağmuruna tutturma..
    o şahsın yaptığı terbiyesizlik ayrı
    şimdi siz beni eminim kavgacı biri sanarsınız ama ömrümde çocukluğumda dahil 3 kere kavga ettim desem inanan olmaz ..
    kusra kalmayın abye uydukça polisi yumuşaklaştırdıkça yatakta yatamaz olduk..
    önceden dağdaki terörle uğraşırdı bu devlet şimdi şehirdeki..
    yetmedimi ümraniyedeki serpil öğretmen ve şimdi aklıma gelmeyenler..
    imralı daki itide besliyorsunuz insan hakları diye..
    bunların hakkı kötektir..
    akşam tv izleyin tv..
    siz böyle kalın ben alışamadım..

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne alakası var İmralı daki it ile bu mevzunun.

Güzel kardeşim polisler yeri geldiğinde kaba kuvvet kullanırlar, kullanmalılar da ama içerideki işkenceleri mi savunuyorsun onlar vardı da niye suç oranımız arttı? Önemli olan kaba kuvvet, işkence değil cezaların uygulanması ve katillerin, canilerin birilerinin oy endişesi uğruna affedilmemesi. Birine onun anladığı dilden muamele ediyorsan oda yeri geldiğinde sana aynı muameleyi çeker, şikayet hakkın olmaz. Bugün bir tarafta adam öldürüp bir günde ehliyetini çıkartıp ceza bile almayan kodaman, siyasetçi çocukları var bir tarafta ise 16 yaşında olup Papaz öldürdüğü için 18 sene alan başka çocuklar var. Gördüğün bozuklukların çözümü kaba kuvvet mi? Gel seninle geceleri hırsız kellesi ezmeye çıkalım. Bu aralar psikolojik durumun iyi olmadığı için sana anlayışla yaklaşıyorum. Bu anlayışlı halim. Foruma girmeden evvel, fps tarzı oyunlar oyna sen, öyle gel beni germe.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Seyhan 125

Güzel kardeşim polisler yeri geldiğinde kaba kuvvet kullanırlar, kullanmalılar da ama içerideki işkenceleri mi savunuyorsun onlar vardı da niye suç oranımız arttı? Önemli olan kaba kuvvet, işkence değil cezaların uygulanması ve katillerin, canilerin birilerinin oy endişesi uğruna affedilmemesi. Birine onun anladığı dilden muamele ediyorsan oda yeri geldiğinde sana aynı muameleyi çeker, şikayet hakkın olmaz. Bugün bir tarafta adam öldürüp bir günde ehliyetini çıkartıp ceza bile almayan kodaman, siyasetçi çocukları var bir tarafta ise 16 yaşında olup Papaz öldürdüğü için 18 sene alan başka çocuklar var. Gördüğün bozuklukların çözümü kaba kuvvet mi? Gel seninle geceleri hırsız kellesi ezmeye çıkalım. Bu aralar psikolojik durumun iyi olmadığı için sana anlayışla yaklaşıyorum. Bu anlayışlı halim. Foruma girmeden evvel, fps tarzı oyunlar oyna sen, öyle gel beni germe.
    yoo dürüstçe söyleyem çok iyiyim hiç olmadığı kadar işlerim iyi evi yaptırıyorum ilk defa kız işlerini düşünüyorum 7-8seneden sonra aklım da sorun kalmadı dediiklerimin arkasındayım ben alışamadım bu düzene
    gelirsen çıkarım hırsız kellesi ezmeye
    herşey düzelsin yeterki deli olayım ben

Motosikleti
    TİGER 250 S

baba bi ara inceden kaynaştık ama sende canmışın ya valla sevgi saygı aynı zaman'da musti82 kardeşimize gerçek'ten sakın diyorum farklı bi konuyu çok anlamsız mecraya cekme canım kardeşim sende bizim canımızsın bizlerde senin ama o konular bizi aşar bu platformda motosiklet konuşalım tartışalım sevgilerimle ...

Motosikleti
    Seyhan 125
    dediklerimin arkasındayım hıh polis artık saçma yasalardan dolayı birşey yapamıyor insan hakları imiş..
    ben 82 li değilim
    ayrıca bıyıklı abim hata yaparsam beni de dövsünler cıkım çıkmaz..
    ben de yakalandım ehliyetten ruhsattan çıkıp bıçak sallamadım cezamı ödedim 1300 lira zamanında
    hırsız kelimesine gelirse şu an çalışıyorum iki kasa bi site yapımı ile uğraşıyorum daha ne yapam birileri çalsın diyemi çalışıyorum
    neyse konuyu açan arkadaştan özür dileyerekten kapatıyorum çenemi hakkımız yok konuyu kirletmeye sıkıntısı olan km atsın..olmadı işyerime gelsin...
    bıyıklı bu da benim en kızgın halim
    sanki konsepte aykırı bişi yazdık
    ne yazam tüh yazık olmuş mu yazam?
    polis hatalı mı yazam her insan gibi tepkimi yazdım..
    ve eminim %80 nizin verdiği belki de yazamadığı tepkiyi verdim..
    denden bişi yazıpta gidiyorsun sabır ya yaptığın ikinci oluyor bu provakatörus pisaruz
    bengüüüüüüü

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Daha önce bi topicte buna benzer bir olayda söylenen söz çok hoşuma gittiydi.aktarıyorum.<bunlardan oldukça fazla üretilmiş döv,döv bitmez>

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Musti81 Kardeşim,
    Yazdıkların senin gerçek düşüncelerin olamaz.Kafanın bozuk olduğu, şiddete eğilimli olduğun bir zamana denk gelmiş olmalı bu yazdıklarının. Her suç cezasız kalmamalı, gereği yapılmalı ama suç ile ceza arasında da bir orantı olmalı. Her insanın, kendisini haksızlığa uğramış zannettiği ve aşırı tepki verdiği anlar olabilir.(Bunu söylerken adamın yaptuıklarını tasvip etmiyorum.) Cezası ne ise hakim karşısında görecek zaten.Daha sağlıklı düşünmen dileğiyle.

yuzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200 cc
    Motorsiklet sürücülerinin içinde böyleleri oldugu ve tavır ve hareketleride böyle olunca
    inşallah yaşın yanında kurular yanmaz
    polisler her motorluyu bu bıçaklı ile aynı kefeye koyarlarsa yandık demektir
    çünkü örnek ellerinde

Burchuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650 (2007)
    Vallahi bu adamın motorculukla alakası yok,
    Düpedüz serserinin teki...
    [B]“Gerçekçi insanlar sınırlarını bilirler ve dünyaya uyum sağlarlar, oysa hayalperestler sınırlarını bilmezler, onlar dünyayı kendilerine uydururlar ."[/B] (Bernard Shaw)::sefereee

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bicak cekince ne olacak herif suclu zaten bastan hepten hayatini karartti salak. Hapishanede olmasi daha ii bence boyle bir insanin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Eğitimsiz insanlar, şiddet ve kaos üretirler.
    Eğitimsiz insanlar, Nerede olurlarsa olsunlar sorun yaratırlar.
    Eğitimsiz insanlar, Bırakın motora binmeyi yolda yürürken bile problem üretirler.
    İşte böyle arkadaşlar. Eğitim, köy enstitüleri kapatıldıktan sonra bu hale geldi. Televizyon kanallarında sanatçı(?)ların, düzeysizlikleri bir marifetmiş gibi verilmeye devam ettikçe, vadili diziler, devam ettikçe daha çok kişi birbirine bıçak döner bıçağı vs çekecek. Namuslular korkak oldukça daha çok namussuzlar tepemize çıkacak.
    Sanki bu ülke bedavadan varoldu. İnsanlar, bedava sanki... Ne diyeyim ki...
    Din kisvesiyle işlenen cinayetler, paylaşılan rantlar. Dini değerleri kirletmiyor mu? " Din halkın afyonudur. Ama ağrıları sızıları dindirmek için afyon gereklidir."
    Ama din hangisi olursa olsun insan öldür insana zarar ver, mallarına değerlerine saldır demedi. Hangi ideoloji olursa olsun şiddeti, nefreti güvensizliği,huzursuzluğu körüklüyorsa insana zarar veriyorsa benim ideolojim olamaz. Benim ideolojim İnsanlıktır sadece. Bu Ülkede hepimiz yaşıyoruz. Trafikte yolları hepimiz kullanıyoruz. Ama arabalı ama motorlu ama bisikletli ama yaya olarak. Birbirimize saygımız olmazsa ki insan olmazsak bir hayvan sürüsü gibi davransak kendi cehennemimizi inşa ederiz. Önce insan olmalıyız. Sonra kendimiz olmalıyız. Kendimize karşı olan borçlarımızı aydın olarak yerine getirmek için kendimiz olmalı ve aydın olmalıyız.
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bu bıcak bana bi olayı hatırlattı, fb maçında stada giren bi adamın üzerinden döner bıçağı çıktı, polis bune lan dediginde cvp çok şık ve cuk : elmadamı kesip yiyemicez amirim yaşasın yurdum insanı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler