Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

"...kan tuttu..."

Motovento
    REKLAM ALANI
    akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    görülen lüzum üzerine silinmiştir...akalteke
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    kan vermek çok önemli düzenli olarak veriyorum(bir dahaki 1 kasımda) insan hayatını kurtarmaktan daha güzeli yok herkes versin arkadaslar merak etmeyin canınız yanmıyor hastaneden çıktıktan sonraki rahatlama hissini yaşamanız için kan verin!!

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    cok guzel dusnumusun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    gerçekten tamer abi bu sitede dargınlıklara yer yok hele bu meselede birlik ve beraberlik içinde olmalıyız pazar günü daha müsait bende aynı fikirdeyim

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    kan verebılırsenız ne mutlu sıze kardeşlerım bır cana can katın sızde

gece-ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    pazar mükemmel

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    pazar a ben'de kesin gelirim....cuma çalışıyorum....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kan verecek arkadaşlar ogün bence oruç tutmasın allahkorusun tansiyondan küt...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    anadolu yakası için ayrı bir organizasyon yapılamazmı?

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gönül selinin karşısında dargınlıkmı kalır? Hepimiz hepimiz için!
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    tamer arkadaşım; ne güzel ifade etmeye çalışmışsın ne laf bulmuşsun,bu duyarsız kalındığını düşündüğün yardım çağrısına.

Evet kan tutar belkide bakmak bile istemediğimiz tarafa baktırır amma,amaç insanlık, başka bir insana yardım,hatta bir cana can katmak olduğunda insanlığımızı tutacak bence hiç bir şey kalmaz diye düşündüm ve bizleri kan tutmadan önce: bizi biz yapan duygularımızı sanırım biraz pas tutmuş be...
    çevremizdeki olaylara ,yakarış ve yokoluşlara o kadar duyarsız hissiz kalmaya başladık ki ,sanki bu çırpınış ve feryatlar hayatın sıkıcı bir tarafı gibi bakmadığımız duymadığımız bir tarafı gibi kaldı.
    ( belki bana oha diyeceksiniz ama)
    vicdan denen insan oluşumuzun zevkini tadını ve farkını ortaya koyan hissimiz pas tutmuş be......(arkadaşlar bu yardım çağrısını atlamayalım verdiğimizden çok alacağımız var diye inanıyorum)

bir arkadaşımızın bu yardım isteğini bize duyuran,organize eden,şekillendiren bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.ALLAH sizlerden razı olsun.
    sadece bir insana yardım edebilmek adına bir çağrı olabilir bu istek ve plan .
    amma sanırım sadece kan vermek deil,bir caca can katmak ,kendi insanlığımıza dokunmak, ya ne oluyor bana arkadaş ben neden bu kadar duyarsız oldum yahu ! benden bir cana can ver diye yardım istiyorlar bense ne bahaneler diziyorum kendime ne kıvırmacalar yapıyorum kendi aklımda kendime (kendi adıma yazıyorum) ne sebepler buldum bir anda ..
    evet dostlar hepiniz saolun var olun bu yargıyı bile yapmama yardımcı oldunuz.

arkadaşlar gelin bir insana, bir çağrıya cevap verelim ...bir caca can verelim.
    bence; birkaç gram kan kaybederken bedenim,insanlığım adına vicdanım adına çok şey kazacağıma inanıyor ve sizlere çok teşekkür ediyorum arkadaşlarım.

ha unutmadan:
    kan vermek orucu bozmaz.
    ayrıca oruç tutarken rızayı düşünen bizler(bir düşünsenize niyetimize niyet katarak yaptığımız yardımı)

pazar günü olması bence daha iyi olacak.
    bu kampanyanızı en içten dileklerimle destekliyorum arkadaşlarım......

( şu dargınlık konusunu atladım sanmayın.dargınlığın burada ve aramızda olamıyacağını bildiğim için yazmadım. şu dargınlık dediğinizde zaten , olsa olsa nazdır naz....)

herşey gönlünüzce olsun arkadaşlarım.............
    emeği geçen ve duyarsız kalmayan ,kalmayacak olan tüm dostlara teşekkürler.

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamer arkadaşım; ne güzel ifade etmeye çalışmışsın ne laf bulmuşsun,bu duyarsız kalındığını düşündüğün yardım çağrısına.

Evet kan tutar belkide bakmak bile istemediğimiz tarafa baktırır amma,amaç insanlık, başka bir insana yardım,hatta bir cana can katmak olduğunda insanlığımızı tutacak bence hiç bir şey kalmaz diye düşündüm ve bizleri kan tutmadan önce: bizi biz yapan duygularımızı sanırım biraz pas tutmuş be...
    çevremizdeki olaylara ,yakarış ve yokoluşlara o kadar duyarsız hissiz kalmaya başladık ki ,sanki bu çırpınış ve feryatlar hayatın sıkıcı bir tarafı gibi bakmadığımız duymadığımız bir tarafı gibi kaldı.
    ( belki bana oha diyeceksiniz ama)
    vicdan denen insan oluşumuzun zevkini tadını ve farkını ortaya koyan hissimiz pas tutmuş be......(arkadaşlar bu yardım çağrısını atlamayalım verdiğimizden çok alacağımız var diye inanıyorum)

bir arkadaşımızın bu yardım isteğini bize duyuran,organize eden,şekillendiren bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.ALLAH sizlerden razı olsun.
    sadece bir insana yardım edebilmek adına bir çağrı olabilir bu istek ve plan .
    amma sanırım sadece kan vermek deil,bir caca can katmak ,kendi insanlığımıza dokunmak, ya ne oluyor bana arkadaş ben neden bu kadar duyarsız oldum yahu ! benden bir cana can ver diye yardım istiyorlar bense ne bahaneler diziyorum kendime ne kıvırmacalar yapıyorum kendi aklımda kendime (kendi adıma yazıyorum) ne sebepler buldum bir anda ..
    evet dostlar hepiniz saolun var olun bu yargıyı bile yapmama yardımcı oldunuz.

arkadaşlar gelin bir insana, bir çağrıya cevap verelim ...bir caca can verelim.
    bence; birkaç gram kan kaybederken bedenim,insanlığım adına vicdanım adına çok şey kazacağıma inanıyor ve sizlere çok teşekkür ediyorum arkadaşlarım.

ha unutmadan:
    kan vermek orucu bozmaz.
    ayrıca oruç tutarken rızayı düşünen bizler(bir düşünsenize niyetimize niyet katarak yaptığımız yardımı)

pazar günü olması bence daha iyi olacak.
    bu kampanyanızı en içten dileklerimle destekliyorum arkadaşlarım......

( şu dargınlık konusunu atladım sanmayın.dargınlığın burada ve aramızda olamıyacağını bildiğim için yazmadım. şu dargınlık dediğinizde zaten , olsa olsa nazdır naz....)

herşey gönlünüzce olsun arkadaşlarım.............
    emeği geçen ve duyarsız kalmayan ,kalmayacak olan tüm dostlara teşekkürler.
    Ne güzel yazmışssın be Zafer kurak toprakları sulamışssın adeta yetmemiş gül ekmişssin kıpkırmızı güller. Ve gül Bahçesine döndürdüğün bu yazında diyorsunki gelin beraber derelim bu gülleri. eyvallah Zafer eyvallah dostum.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler