Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Giyim Kuşam Konusunda yardımlarınıza ihtiyaçım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Merhaba,
    Kendime giyim kuşam arayışı içerisindeyim.
    Vemar vsx kask ve Hein Gericke Mont(Tracker)
    shoei XR1000 kask ve Rev'it Devil mont
    bu ürünlere baktım ve arada kaldım.
    internetten bütçeme göre araştırma yaparken Rev'it'i buldum gittim Devil modelini denedim, fenada olmadı aslında istediğim gibi birazcık uzun, yani tam belde bitmiyor mont, dirsek ve omuz korumaları sert malzemeden yapılmış, sırt koruması biraz zayıf geldi. satıcı yaz kış kullanbilirsin dedi içi çıkabiliyormuş
    Hein Gericke'yi ise motorcu olmayan bir arkadaşımdan duydum. oradaki mont biraz daha kısaydı, kolları çıkabiliyor ve korumalarıda yumuşak malzemeden yapılmıştı.(Aslında bu kafamı karıştırdı, acaba acemi birine yeterince koruma sağlarlarmı diye tereddütteyim.) Buradaki arkadaş içini çıkarıp yazında giyebileceğimi ama yaz için ayrı mont önerdiklerini, zira içlik çıkarılınca montun biraz bollaştığını ve korumaların bu durumda işlevinin azalacağını söyledi. Aklımada yattı hani
    HG'nin fiyatı Rev'it'e göre daha makul bu yüzden duygusal sebebler yüzünden arada kaldım. birde verimli bir alışveriş yapmak istiyorum, yani verdiğim parayı gerçekten hakeden bir ürün almak istiyorum. yada şöyle ifade edeyim, aynı işi yapacak, aynı korumayı sağlayacak ekipmanlara daha fazla ödemek istemiyorum.
    Kaska gelince yine duygusal sebepler ön planda tabiki, Vemar ile Shoie arasında neredeyse 3 kata kadar fark var. Shoei R1000 ikiteker'de yayınlanmış bir alıntıya göre Ingiltere'de yapılan bir testte 2. yada 3. olmuş, Vemar bu listede 13. sırada.
    işte böyle arkadaşlar , sizin tecrubelerinize, bilgilerinize dayanan yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.Bu ürünleri kullananlar yorumlarını ve tavsiyelerini benden esirgemezse çok sevinirim.
    sevgiyle kalın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cemil ipekciye sor dermişim ben 4 senedir revit kullanıyorum çok memnunum özellikle bu seneki modelleri çok hafif ve daha kaliteli

Alıntı MASTER OF THE ROAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 4 senedir revit kullanıyorum çok memnunum özellikle bu seneki modelleri çok hafif ve daha kaliteli
    hangi modelini kullanıyorsunuz, birde Çin'de üretiliyor artık diye duymuştum. sizin mont nerede üretilmiş....

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Mont olarak scorpio kullanıyorum. Tavsiyeederim. Eldivenelerimde aynı marka.

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _Motorcu_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi modelini kullanıyorsunuz, birde Çin'de üretiliyor artık diye duymuştum. sizin mont nerede üretilmiş....
    çin malı kardeşim

deception - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    spooll kullanıyorum çokta şekilli tavsiye ederim..
    [COLOR="Red"][SIZE="2"]IMPOSSIBLE IS NOTHING[/SIZE][/COLOR]

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    rev'it! devil kullaniyorum. bence çok şık bi mont ve 2 tane içliği olmasi avantajlı. tasarimindaki detaylar da etkileyici. hava 30 derecenin üstüne çıktığında çok terlersin, ama bu sıcaklığa kadar ön ve arka fermuarlari açik olunca gayet rahat.
    kış performansını henüz test etme fırsatim olmadi. sırt koruması yetersiz ben altına sırtlık/bellik kombine plastik korumalardan giyiyorum, kendi soft korumasinin yeterli olduğunu hiç sanmam.
    boyunun uzun olmasi da biraz avantajli bişey soğuk ve yağmurlu havalarda, enduro montlari kadar uzun degil racing montlari kadar da kisa degil. bence günlük kullanim için idea. mevsim geçişlerinde de içlikleri arkadaki geniş cepte saklayabiliyorsun, diyelim ki aniden yagmur bastirdi hemen cikartip giyebilirsin. diyelim ki güneş açtı çıkartıp montun bel kısmındaki cebe koyabilirsin.

ama biraz pahali ve işçiliği de çok parlak degil. tasarim ve fonksyonellik çok iyi ama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler