Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

çelik Motorsikletmi-ugur Mondial Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı csaltuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuçta ikiside çin.çelik her nekadar ben yerliyim desede motorların çoğu çin.Vibrasyon çin motorlarında haddinden fazla çok.tabiiki motorun bütün civataları gevşiyor.yolda giderken patır patır dökülüyor.Açıkcası al birine vur öbürüne

ağzının yandığı çin malı motorun marka ve modelini öğrenebilir miyim? sanırım çok binmişsin. 6 aydır kullanıyorum bahsettiğin abartıda bir sorun yaşamadım inan daha önce kullandığım 1956 model BMW den kat kat az vibrasyon var. ikimizn bahsettiği çin farklı sanırım. sen bindiğin motorunun sağına soluna bakmazsan doğacak sonuçların faturasını sadece motora çıkarman pek mantıklı olmaz çin de olsa alman da olsa japon da olsa kontrol kontrol
    sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    çinli kullanan birisi olarak ne yap et sakın çinli alma diyorum, 2.el japon al ne yaparsan yap çinli sakın alma, keşke benide zamanında uyarsalardıda çinliye hiç bulaşmasaydım, harcadığım parayla cbf150 ye binerdim şimdi sorunsuzca

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım bana yardımcı olursunuz...bikere şunu sölemek lazım diye düşünüyorum kimse çinli jopon hesabı yapmamalıherkesin bi imkanı var ve onlarda elindeki parayla en iyisini seçmeye çalışıyo...size bunlara yardımcı olmak düşer (neden size diyorum çünkü bende hiç bişe bilmiyorum bu makineler hakkında) ve şunuda bilinki bu sölediklerimi tamamen iyi niyetimle sölüyorum bana darılmayın neyse sizden istediğim şu bende bi tane motor alcam çelik motor wind hunter 150,2.el 1500 ytl daha 53 km de sizce bu makine bu fiyata değermi???bana yardımcı olursunuz umarım

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    onu bunu bilmem ikiside aynı...çinli elbet sorun çıkartacak başın agriyacak...ben hafta sonu çelik(yuan)100 cup alıcam..çinlisinden
    2bin7 HONDA CBF 150 (34 EN 6186) İSTANBUL- AVCILAR

genç kaptan: hayırlı olsun şimdiden benim sorum için sölüceğin bişeler varmı?ne biliyim işte wind hunter 150 hakkında,servisler hakkında,bide sen nerde oturuyosun onuda yazarmısın?

Motosikleti
    mondial 151RS
    bnimki mondial tabıykı kalıtelı deil ama ıdare ediyo bana pek sorun yaratmadı su ana kadar.. boyle cınlı motor alacak olsam gene mondıal alırdım herhalde dıyerları nedense bana mondıalden hada uyduruk gıbı gelıo.. gorunum olarak tabi(kullanmadıgım ıcın bılemem baska bısı soyleyemem)..
    Ölsemde dik durmaz sarhoştur mezar taşım!!

Motosikleti
    mondial_150_re
    mondıal al al al :D:d al al al
    aşk Bİr_sudUR_EN_SEVDİĞİm_tatlı_SEKer_parE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    hiçbiri yada benim gibi iskeleti al motoru kendin topla inan çok daha sağlam oluyo seçim sana kalmış kalitede tebi mütiş 140 la kadran devirebiliyorum biliyorum biliyorum km saati yanlış 140 değilde 125 olsun bence scootere göre çok çok güsel oluyo

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam ikisinden birisi olacak diyorsan
    Bence
    Uğur Mondial

birde reklam müziği vardı markanın

Mondial mondial mondial al!?
    Mondial mondial mondial al!?
    dım dım dım dım dım tıs dım

Gayet net mesaj veriyo, tanıtım değil de dikte gibi sanki
    Alacaksın! diyo adam, reklam değil emir :D
    Comfirmation Bias

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Bu konu uzun süre önce açılmış olup,amacına ulaşmıştır.Mesaj yazmadan önce konunun tarihine bakınız.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler