Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151101 ... SonuncuSonuncu

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Tüm Ehliyet Soru ve Sorunları Buraya
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM 250 EXCR
    Ya eminsin dimi. Bak alınmazsa yaşımı büyüttürürüm valla.

alla alla bılıoz be , 87 yıl dogumlu olan kişiler 2004 yılında ehliyet alabileceek, bızım burda ehlıyet kursu müdürü var adam o söyledi banada

Motosikleti
    KTM 250 EXCR
    Sen her yıl soruo musun adama

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Speed daha senin ehliyetin yok mu

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    ohoo bizde speed'i ehliyetli sanıoduk

Motosikleti
    KTM 250 EXCR
    Ohoo hem 18 yaşındasın hem de ehliyetin yok Ne piçim iştir.

ben ehlıyete yazıldım ama almadım daha
    ben kursa gitmiyorum ehliyet standart günlerde verilir yaklasık 1 ay sonra ehliyeti alırım yazılmısım 35 gün oldu 25-30 gun sonra alacagım allah kısmet ederse tanıdık oldugu ıcın ben kurslara falan gıtmıyorum direksiyon sınavına falan gırıyorum ama suanda ehliyet yerine geçen belge var bende

Motosikleti
    KTM 250 EXCR
    ya bu ehliyet alımı hakkında ayrıntılı bilgi verir misiniz mesela kaç günde alınır? sınavı zor mudur. ya bi de kalmıyalım sınavdan atlarım aşaa valla

ehuehue valla arkadas ben aslında kıyak sayılırım
    benım tanıdık oldugum ıcın ben sınavlara egıtımlere cartlara curtlara falan gıtmıyorum yanı hiç bişeye gitmiyorum
    en erken 2 ay içinde en geç ise .......... ay içinde alınır sana baglı
    fiyatı yaklasık olarak 400 mılyon tutuyor butun ıslemler, toplam 2 kere resmi sınav var (ben ona gidiyorum) ıste kitaplar falan verıyorlar motor hakkında bilgiler ıvırlar zıvırlar

Motosikleti
    KTM 250 EXCR
    Yuuuuh neee 2 ay mııı? 2 ayda yaz biter ya.

ehuehue ben ne yapayım devletin verdiği zaman bu ama mesala diyelim ehliyet sınavına girdin gireli 1 ay falan oldu sana kağıt veriyorlar o süre zarfında motosiklet ehliyeti yerine geçiyor sadece şehir içi oda her zaman değil yanı kıl bi polise gelirsen olmaz yanı oda ama geneli bişi yapmıor

Motosikleti
    KTM 250 EXCR
    Ya kardeş bişey söyliyecem http://www.motosiklet.net/showarticle.php?articleID=54 bu adreste A1 ehliyet 18 yaş falan diyor yaa. Ya bişeyler söleyin. Yaaaaa aaaaaaaa üüüüüüü :( :( :( Ağlıcam amaaaaa!!!

ben a2 ehliyetimi 30 yaşında aldım, adamın üzüldüğü şeye bak!!!

yaws bablar ben bılıorum dıyorum a1 ehlıyet yanı motosıklet ehlıyetı bahcelı evlerden bu tarafa dogru yanı bcekmeceye dogru bır tek surucu kursu var motosıklet surucu kursu oda bizim burda komsu vede yas sınırı 17 bu sene 1987 lıler alabılıyor

Motosikleti
    KTM 250 EXCR
    Yoruuum:

Sevgili jawa abi: imkanı yok 30 yaşına kadar bekleyemem. Ya yaşlanıp ölürüm ya dünyanın sonu gelir Vakit geçmek bilmeyen kahp* bir şeydir

Saygıdeğer Skullhunter abi A1 ehliyet ile vitesli, A2 ile vitessiz motorlar kullanılıyor. A2 17 yaşında alınıyor diyelim. Peki A1 kaç yaşında alınıyor?

gözlerinden öptüğüm speedfight abi Şu adama sorsana bi bu 1987 olayı tüm sürücü kurslarında geçerli midir? Bi de şu adama söyle bi daha hesaplasın emin miymiş 1987 den? (Bak A1 diyorum vitesli motorları kullanmak için olandan)

bak bu akşam bizim burada fırın var fırından ekmek alırken sordum ona , dedimki arkadas var motosıklet ehlıyetı alacakmıs bu sene kaçlılar alıyor dedım 1987 dogumlular alıyor dedı 2004 yılı ıcerısınde motosıklet ehlıyetı sen bu mesajı daha yazmadan yanı ama rastgele olmuş bu devletin onayladığı belgedir sınavlar aynı gün vede her yer için aynıdır.

bu arada ne abısı senle aynı yaşta sayılırık

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Alıntı Mjolminator adlı üyeden alıntı
    Yoruuum:

Sevgili jawa abi: imkanı yok 30 yaşına kadar bekleyemem. Ya yaşlanıp ölürüm ya dünyanın sonu gelir Vakit geçmek bilmeyen kahp* bir şeydir

Saygıdeğer Skullhunter abi A1 ehliyet ile vitesli, A2 ile vitessiz motorlar kullanılıyor. A2 17 yaşında alınıyor diyelim. Peki A1 kaç yaşında alınıyor?

gözlerinden öptüğüm speedfight abi Şu adama sorsana bi bu 1987 olayı tüm sürücü kurslarında geçerli midir? Bi de şu adama söyle bi daha hesaplasın emin miymiş 1987 den? (Bak A1 diyorum vitesli motorları kullanmak için olandan)
    vitesli motorları kullanman için gerenken a2 ehliyet, Mjolminator.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    A1 Sınıfı Sürücü Belgesi

Kullanılacak Araç Motorlu Bisiklet
    Diğer Araçları Kullanma Yetkisi Yalnız kendi sınıfındaki araçları kullanabilir.
    Yaş Şartı 17 Yaşını bitirmiş olmak
    Tahsil Durumu En az ilkokul mezunu olmak

A2 Sınıfı Sürücü Belgesi
    Kullanılacak Araç Motorsiklet
    Diğer Araçları Kullanma Yetkisi A1 Motorlu Bisiklet
    Yaş Şartı 17 Yaşını bitirmiş olmak
    Tahsil Durumu En az ilkokul mezunu olmak
    MOTOSİKLET : İki veya üç tekerlekli sepetli veya sepetsiz motorlu araçlardır. Bunlardan karoseri yük taşıyabilecek şekilde sandıklı veya özel biçimde yapılmışolan ve yolcu taşımalarında kullanılmayan üç tekerlekli motosikletere yük motosikleti (triportör) denir.

MOTORLU BİSİKLET: Silindir hacmi 50 cm3'ü geçmeyen, içten patlamalı motorla donatılmışve imal hızı saatte 50 Km den az olan bisiklettir. Motosiklet içinde kapsanmaktadır.

Motosikleti
    KTM 250 EXCR
    Alıntı invent adlı üyeden alıntı
    Alıntı Mjolminator adlı üyeden alıntı
    Yoruuum:

vitesli motorları kullanman için gerenken a2 ehliyet, Mjolminator.
    Ana nasıl olur ya Karıştırdım o zaman da. Peki A2 kaç yaşında alınıyor o zamaaaan?

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151101 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler