Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

böle kaza olurmu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

beyler bu gün kaza yaptım motorla adam geldi otobanda arkadan wurdu starex bende öndekine vurdum hemde ehliyetim yok allah kimseye wermesin çok kötü motor un dışı dağıldı pilastikler ehliyetsiz gezmeyin benden tavsiye ben dikkatliyim demeyin adam bana arkadan geldi koydu hemde otobanda tabi bişey yapamadım adam bas git dedi öle kurtuldum yoksa adamın kaskosu warmış karşılar diodu ... neyse böle bişey oldu ehliyetsiz daha çıkmam trafie

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125 bi de modenas
    geçmiş olsun benim de en büyük korkum birinin arkadan çarpması..
    Bir daha hangi ana doğurur bizi?

Geçmiş olsun. Fakat sen yine de onun kaskosundan yararlanabilirdin...
    Sana ehliyetsizlikten ceza yazarlardı. Geri kalan masraflar diğer tarafa yüklenirdi...

uzman***** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    geçmiş olsun... bende de yok ehliyet kahretsin alamıyoruz kardeşim.... allah a bin şükür kazamız belamız olmadı...
    bence gitmeseydinde o adamı bi temiz dövseydin masraflara karşılık.. resmen çakallık yapmış sana... hem suçlu hem güçlü.. tekrar geçmiş olsun.. ehliyet almaya imkanın varsa hiç durma al arkadaşım..
    ehliyetsiz kullanma cezası = ehliyet parası
    " inandığın gibi yaşar, yasadığın gibi ölürsün!!! "

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    büyük geçmiş olsun.. otobandasın ve dengeni kaybedip düşseymişsin ooofff. allah korumuşş...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    gecmis olsun ..ehliyetsiz olmaz bu isler..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

şimdi beyler o adamı bi temiz dövmek vardı bunu çok rahatda yapardım ama orda tamamem düşündüğüm şey ne yapmam gerektiği ve biraz insanlıktı adamdan şunu bkledim al kardeşim şu parayı ben sana çarptım madem yok ehliyetin bi kısmı benden olsun b kısmınıda sen yaptır falan gibi dier benim çarptığım adam çıktı noluo falan dedi bende anlamadım falan dedim bana arkadan çarpana yüklenmeye başladı ewet orda starexciye çok pis girilirdi kasklan şöle alnının tam ortasına bi koyardım hoş olurdu dimi ama şunu düşünyorum o adamdan şikayetçi olup ehliyetli arkadaşımın adını werip benim motoru o kullanıyomuş gibi otobanda motora arkadan çarpılıp kaçıldığı hem hala da onun kaputunda benim motorun izleri var benim motorda da starexin rengi duruyo böle bi beyan da bulunursam onun kaskosu ödemez ve adamın içinde patlar kendi ödemek zorunda kalır ama bi yandanda napmalıyım die düşünüom?

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun.. otobandasın ve dengeni kaybedip düşseymişsin ooofff. allah korumuşş...
    öncelikle geçmiş olsun kartall dostum dengesini kaybedip düşmemesi biraz saçma gibi geldi bana motorun dışpolyesterler dağılmiş diyor zaten otobanda yaşandığına göre bu olay heralde hızlı gelişmiştir ve arkadaş yere düşmüştür heralde doğrumu dostum
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    geçmiş olsunm geçende birisi beni sıkıştırdı kapısı çizildi arabanın indi ehliyetn yok trafiği arıyorum dedi..
    alttan alınca ben helalleştik..
    döveceksin aslında

sg_1903_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Fakat sen yine de onun kaskosundan yararlanabilirdin...
    Sana ehliyetsizlikten ceza yazarlardı. Geri kalan masraflar diğer tarafa yüklenirdi...[/QUOTE]

Yanlız ehliyetsiz araç kullanmak tan motorsikleti parka çekerler di. Neyse gene ucuz atlatmış sın büyük geçmiş olsun
    :bounce: [COLOR="Blue"][B][U]HIZIMA KAPILMA[/U][/B][/COLOR]

Fakat sen yine de onun kaskosundan yararlanabilirdin...
    Sana ehliyetsizlikten ceza yazarlardı. Geri kalan masraflar diğer tarafa yüklenirdi...
    Dediğim gibi , keşke polis çağırsaydın...

Tabi şu durum da var! Senin motorundaki hasar 500 YTL den fazla gibi görünüyorsa ii olurdu. Yoksa boşu boşuna bir de ceza çıkardı başına!

Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun kartall dostum dengesini kaybedip düşmemesi biraz saçma gibi geldi bana motorun dışpolyesterler dağılmiş diyor zaten otobanda yaşandığına göre bu olay heralde hızlı gelişmiştir ve arkadaş yere düşmüştür heralde doğrumu dostum
    arkadaşım şimdi otobandaydık ama bilion bura türkiye otoban diyince 200 ile gidilcek bi yer gelmesin hemen aklına trfik wardı ve hızlı gidilmiodu ve demiştim öndekine çarptım die yani trafik oldunu yazmıştım

ayrıca motorda ne kadar hasar war bilmiom ama heralde yoktur 500 ytl gibi geldi o yüzden çok ta önemsemedim yoksa hala bulurum ehhliyetli arkadşm kullanıyomuş gibi ve vurdu kaçtı die şikayet ederim öder kaskosu ama uğraşmaya değmez

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    6 Ayim Kaldi Bekle Gelİyorum Ehlİyet Bİde Kasko Ondan Sonra En KÖtÜ Ne Olabİlİrkİ

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı hakanuzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi beyler o adamı bi temiz dövmek vardı bunu çok rahatda yapardım ama orda tamamem düşündüğüm şey ne yapmam gerektiği ve biraz insanlıktı adamdan şunu bkledim al kardeşim şu parayı ben sana çarptım madem yok ehliyetin bi kısmı benden olsun b kısmınıda sen yaptır falan gibi dier benim çarptığım adam çıktı noluo falan dedi bende anlamadım falan dedim bana arkadan çarpana yüklenmeye başladı ewet orda starexciye çok pis girilirdi kasklan şöle alnının tam ortasına bi koyardım hoş olurdu dimi ama şunu düşünyorum o adamdan şikayetçi olup ehliyetli arkadaşımın adını werip benim motoru o kullanıyomuş gibi otobanda motora arkadan çarpılıp kaçıldığı hem hala da onun kaputunda benim motorun izleri var benim motorda da starexin rengi duruyo böle bi beyan da bulunursam onun kaskosu ödemez ve adamın içinde patlar kendi ödemek zorunda kalır ama bi yandanda napmalıyım die düşünüom?
    arkadaşlar acayip şaşırtıcı bu yazılanlar:

1- kimi dövüyosunuz ? Öyle bi portre çiziyosunuz ki her otomobil-motosiklet kazasında otomobil kusurlu, motorlu sütten çıkmış ak kaşık. hemen şöförü dövelim muhabbeti. Noluyosunuz anlamadım valla. Adı üstünde kaza olan ve sadece maddi hasarla sonuçlanan kazada kim kimi niye dövüyo ?
    BU olayda arkadaşa arkadan çarpmışlar tamam adam suçlu ama adam EHLİYETSİZ motorcunun başı derde girmesin diye gidelim diyip gitmiş. niye cebinden para versin ? sen verir misin ? çağırırsın trafiği. mecburi mali mesuliyet sigortası (kasko diil trafik sigortası) öder masraf neyse.

2- niye polisi ve adli mercileri kolalca yalan söyleyebileceğiniz bi yer olarak görüyosunuz. insanlara yalan beyan vermenin doğal bişey olduğu fikrine sevk ediyosunuz. kaza yerini terketmek ayrı bir trafik suçudur. sen anlaşıp ayrıldığın adama iftira mı atacaksın şimdi kaza yerinden kaçtı diye.

lütfen yapmayın yapacaksanız ya da yapıyosanız da insanlara bu tür anorlamllikleri doğru gibi yansıtmayın lütfen.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun arkadaşım hem ehliyetsiz hemde korumasız çıkmamak lazım dediğin gibi sen çarpmasan onlar gelip çarpıyor allah yardımcımız olsun saygılar...
    [ ELAZIĞ-MT ]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    geçmiş olsun

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Geçmiş olsun arkadaşım.

Alıntı BİSANCI_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 Ayim Kaldi Bekle Gelİyorum Ehlİyet Bİde Kasko Ondan Sonra En KÖtÜ Ne Olabİlİrkİ

Tabiki ölüm bisancı kardeşim.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

wallahi billahi ben cebimden çıkarır 100 de olsa werirdim bende 5 yıldır araba kullanıyorum ben hatalıysam veririm bu inssanlıktır gelip beni polisle tehdit eden bu adam yalandan olan kaçtı suçlamasını hak eder

C@NSU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keske enduro olsa..
    gecmis olsun

Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım.

Tabiki ölüm bisancı kardeşim.
    bence sakat kalmak ölmekten daha kötü Allah korusun

cansu arkadaşım sakat kalmak bi yana kaza anının korkusu çok farklı bişey arabaya hiç mi hiç benzemiyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler