Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

YBR'yi ZS200 ile değiştirmeli miyim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    runner_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar forumumuzda ılk konu acısım yardımcı olursanız cok sevınırım..bende 2004 model ybr 125 var ve cok temız cızıksız pazar gunu bı abıde zealsun gs 200 gordum racıng tıpı gıbı olandardan sızce nasıldır takas yapıyımmı ve ustune para vermelımıyım...dedıgım gıbı motorum cok temız lastıkler pırellı 1 aylık debrıyaj balatası 1 hafta once deıstı..sımdıden yardımcı olan olmayan herkeze tesekkur ederım.
    NOt:konuyu yanlıs baslıga acmıs olabılırım yonetımdekı arkadaslardan ozur dılerım...

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forum kullanıcılarının konuyu daha rahat ve çabuk ulaşabilmeleri için gönderilecek konuların başlıkları lütfen içerikleriyle bağlantılı olmasına özen gösteriniz. Yani daha fazla "Yardım, çok acele yardım, help me..." ile başlayan konu başlıkları seçmemeye özen gösterin. Sonuçta hepimizin soruları önemli ve bir an önce çözüm beklemekte.. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: olcan138 **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    dostum ilk önce hoş geldin senin motor ondan daha iyidir o motoru almadan önce servidinin önüne git bi bak bekleyen vardır büyük iğtimal servistekilere sor artı olarak çin malı uzak dur pişman olacağın şeyler yapma

Şahsi fikrimi sorcak olursan,
    Ybr yi satip zeulsun almam.
    Seni race görünümü, motorunun 200 cc olusu etkileyebilir ancak kalite farklı dağlar kadar..

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrimi sorcak olursan,
    Ybr yi satip zeulsun almam.
    Seni race görünümü, motorunun 200 cc olusu etkileyebilir ancak kalite farklı dağlar kadar..

eğer racing tipi bişey istiyorsan, 2. el cbr 125 alabilirsin ama üzerine 1000 YTL civarlarında bi para vermen lazım.tabi benim fikrim ybr satılıp, gidip 125-150 cc lik bi motor alınmaz.bence ybr den cbf 250 ye geçiş çok mantıklı olur ama onun da fiyatı biraz yüksek...

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    ybr yi verme hele verip cbr125 falan hiç alma biraz daha bin motoruna para biriktir 250lik güzel bir makine alırsın

arkadaslar cok tesekkur ederım yorumlarınız ıcın benı gorunusu etkıledı motorun ve fren sıstemı etkıledı bıde ybrler ılk cıktıgından berı sureklı altımda bu 3. yazıydı motorumun artık sıkıldım maddı durumumuzda pek ıyı degıl onun ıcın gs 200 ıyı olur dıye dusunmustum bınen arkadaslarında yorumlarını okudum pekte kotu degıl fakat sızınde tabıkı deneyımlerınız vardır ama sunuda goz ardında bulundurmamak gerekıyor kı bu zealsung (zongshen) çini moto gp de temsıl edıyomus.suanda bekleme asamasındayım ama bısey yapcak olursamda yınede danısırım sıze yardım eden herkeze tesekkur ederım...

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    bence de ybr yi zongshen e değişme.bildiğim kadarıyla çin malı motorların hemen hepsinde titreşim var ve insanı rahatsız ediyorlar.ileri doğru biraz daha para biriktirip cbf 250 alabilirsin.

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Arkadaşlar herkes bişeyler söylemiş ama ya motorun uyruğuna bakmış yada duyumlardan konuşmuş. Arkadaşım bence ZS 200 forumunu oku biraz uzun sürer ama baya bi bilgiye sahip olmuş olursun. Ybr'yi zaten kendin biliyosun. Ona göre kararını ver. Hele ikisinide kullanan biri varsa onu dinle. Şimdiden ne yaparsan yap senin için hayırlısı olsun...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    zs 200 kullanmadım ama çalışmasına şahit oldum.
    motor iliklerine kadar titriyordu

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Aynı soruyu bende kendime soruyorum. Hoş benim motorum Ybr kadar kaliteli olmasada aynı klasmanda. İnsan hep üstünü istiyor ama kalite ve uzun yıllar kullanım içinde olaya bakmak lazım.
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    zealsunun sesini sevmedim. zaten yamaha varken zealsun almanın anlamı yok. 200cc olduğuna bakma ybr den çok az hızlıdır. marka sadece hızlı motor yapma anlamında değildir. debriyajından sağlamlığına hepsi kaliteyle doğru orantılıdır.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

uzman***** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    ybr n temiz ise satıp cbr 125 alabilirsin arkadaşım
    cbf 150 yi de düşünebilirsin, piyasaya bayağı iddialı girdi..
    ÇİN e bulaşmaa JAPON dan şaşma !!!
    " inandığın gibi yaşar, yasadığın gibi ölürsün!!! "

arkadaslar yorumlarınız ıcın tekrar tekrar tesekkur ederım zealsunu canlı olarak ınceleme fırsatı buldum bayısınde ve calıstırdılar hatta ıkıncı el bı zealsuna bınme olanagımda oldu ve tıtresım hıssetmedım motorun tek kafama takılan yerı cın olması fakat cınlerın ıcındede en ıyısı zongsheng markasıymıs satanlar ole dıyor(yamaha bayısı)yedek parca ve servıs olanagı antalya ıcın gayet ıyı ben bunu almayı dusunuyorum arkadaslar eger her ıkısınıde kullanan arkadaslar varsa son olarak bısıyler soleyın.motorun ıscılgı gayet ıyı geldı bana hıc te cınlı gıbı deıl fotoraflardan kotu gozukuyor ama normalde gayet ıyı.alıp bıde bunu kullanacagım zaten 8 ay sonra oss sonrada ALLAH kerım.ıstefıgım yerı kazanırsam dırek racınge gecerım zaten hedıye olarak.onun ıcın sımdılk bu yeter dıye dusunuyorum.yınede eklemek ısteyenler bu baslıktan dewam etsın.emınım yazdıklarınıza ıhtıyacı olan cok ınsan vardır ve bırcok sorunun cevabı olur.tekrar tesekkurler saygılar

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ben 3-4 gün önce gs200 aldım.
    bundan öcede mondial ve herk marka iki motorum oldu.
    zealsunla daha km. yapamadım ama kulaktan dolma bilgilerle çinli demek haksızlık olur.
    malzeme kalitesi bir kaç noktada düşük olmakla beraber diğer çin mallarına göre çok çok yüksek.
    fren sistemi şahane.
    titreşim bence yok. ama daha çok üst devirlere çıkmadım rodajdayım.
    görünüm ve sürüş pozisyoru diğer çin kökenli racingler gibi sport touring tadında diil epey epey race havası veriyo bence.
    gayet kalıplı ve keyifli.
    motor sesi pek iyi diil.

ybr hiç kullanmadım ama herkes gibi yakından gördüm.
    bence motoru ulaşım amaçlı kullanmıyosan ve sport görüntülü bi motor kullanmak istiyosan al derim.
    selamlar...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    bencede değiştirme biri japon biri çin.yamahanın kalitesi apayrı hıı eğer race istiyorsan ve bütçen uygunsa cbr al.
    eğer bizi dinlemez isen bari üstüne para falan verme en kötü olasılık kafa kafaya değiş.
    değişme derim ya...?
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    KardeŞ Sen Onu BeŞİ Birak Ybr Yİ Nİye DeĞİŞtİrcen Yaaaw Mİllet Elİndekİ Çİnİ Birakip Ybr Lmak İstİyor Benİm Çevrem TÜm Ybr Aldi Bende Yakinda Elİmdekİnİ Satip Bİ Ybr Alicam Motorumdan Memnunum Ama Ybr Yİ Çok Sevİyorum Hem 125 Cc Bana Yeterlİ Ekonomİk Hemde TÜrkİye Şertlerinda Dayanabİlecek En İyİ Motor Bİz Burda TÜrkİyeden Bahsedİyoruz Ona GÖre DÜŞÜn Bence Elİndekİ Altini Satip Bakira BaĞlama

arkadaşım bence keyifle binerim die düşünüyosan ve merakın war paran yoksa değiştir derim ama 200 gs yi alıp üstüne para alabilrisin haberin olsun kazıklanma

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    yani böyle soruları duyunca kafalarımı duvara vurasım geliyor nasıl olurda tipine aldanıyorsunuz belki çinin en kalitelisidir hıc farketmez elinde japon varken zealsunu istemen cok dusundurucu.... eger bu soruyu cahil bir insana değil motordan iyi anlayan 100 kişiye sor 100 üde yamaha der. o motorların ömrü 2 sene civarı belkı 2 senede dayanmaz kullanımına baglıı benden soylemesı sakın oyle bısey yapma... yolda kaldıgın zamn yamahanın kıymetını anlarsın

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı delicoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani böyle soruları duyunca kafalarımı duvara vurasım geliyor nasıl olurda tipine aldanıyorsunuz belki çinin en kalitelisidir hıc farketmez elinde japon varken zealsunu istemen cok dusundurucu.... eger bu soruyu cahil bir insana değil motordan iyi anlayan 100 kişiye sor 100 üde yamaha der. o motorların ömrü 2 sene civarı belkı 2 senede dayanmaz kullanımına baglıı benden soylemesı sakın oyle bısey yapma... yolda kaldıgın zamn yamahanın kıymetını anlarsın
    aynen katılıyom japon olsun çamurdan olsun
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyom japon olsun çamurdan olsun

peki arkadaşım japon olsun çamurdan olsunda adam racing ya da cross ya da cruiser tarzı bişiy binmek istiyosa da japon diye honda today mi binecek. napıcak onu söyleyen yok
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler