Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ninja 250r Getirsek..???

Motovento
    REKLAM ALANI
    krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar aranızda bu işlerden anlayan biri varmı..sizce bu motoru gümrüğüyle kargosuyla ıvırıyla zıvırıyla Türkiyeye getirsek bize ne kadara patlar..?amerikada 3000 dolarmış(2006 model)..
    cahil doluymuş burası bee..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    bence cok guzel fikir sakıncası yoksa ozelliklerini nerde bulabilecegimi soyler misin?Bende bu sene haziranda alacagım insallah...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Aa gpz 250..

bunun abileri 80 lerde efsaneymiş.

Ama ne yazıkki şimdi bitti.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yol parası + gümrük yaklaşık bi 3000$ daha verirsin ..ayrıca bu alet türkiyede satışa sunulmadığı için yine her yedek parçası dışardan gelir.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    vfr 800
    Dısardan gelmesi cok problem olacagını sanmıyorum soyle diyim örnegin ben pc mi ingiltereden almıstım tr de servisten ing.ce kurulumunu istedim 1 haftada geldi we bozuk cıktı bnde ingiltere ye e-mail attım 3 gun sonra orjinal cd elime ulastı :D bide 3000 dolar kadar bi fark olur mu :(

soykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman pek akıl işi gibi durmuyo sanki
    gördüm... sesini duydum... şimdi aşığım.....:))))

Motosikleti
    vfr 800
    ewet eger 3000$ lık bi farksa cok mantıksız ama bu fark 1000$ a duserse bnce iyi bir fikir

aslında yedek parça sorunu olmasa 3000 artı 3000 6000 dolar eder..o da yaklaşık 9000 ytl..
    hyosung un 8500 olduğunu düşünürsek..offf offf..hep şu yedek parça işi..neyse bırakayım ben bu işleri.hyosung bayiinde çay içmem yakındır..

Motosikleti
    vfr 800
    :D aslında kawasaki si olana sormak lazım eger onların hizmeti de honda gibiyse super olur ama...(bn motor bakmaya gittigimde kawasaki daha cok ilgilenmisti ama ilgi alana kadr mı bilemicem ) 9ay sonra alınca solerim ...

bu arada site yi yazabilir misin ?

www.kawasaki.com da amerikadaki satış fiyatları var.burda zaten bu model yok.gelmez de.
    aslında bu Amerika veya diğer ülkelerdeki fiyatlara çok bakmamak lazım insanın aradaki uçurumu görünce morali bozuluyor.

Motosikleti
    vfr 800
    offf offf belki bi sans gelir bir kac aya...ama buna ben de inanmıyorum...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    bu cidden bi hayalperestlik
    motorlu araç ithal etmek o kadar kolay bişey diil.
    bunun trafik tescilinin olabilmesi için tip uygunluk belgesi olacak vs vs. bir ton resmi yazışma gerektiren pdosedür sonuçta elde edilmesi gereken evrak var.
    bunlar aşılsa bile gümrük vergisi, özel tüketim vergisi, katma değer vergisi vs. gibi mali yükler olucak. ki bunlar bence motorun çıplak fiyatından çok daha fazla olacaktır(tek bir adet ithal etme gayreti için konuşuyorum)
    Artı ithal edilecek ülkenin gümrük mevzuatından kaynaklanan giderlerde olacaktır.
    ayrıca emin değilim biraz kulaktan dolma ama bazı malları ithal edebilmek için yetki belgesi sahibi olmak gerekiyo.o ayrı bi konu zaten.
    Bence hyosung bayiinde çay içme fikri gerçekten iyi fikir.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

ya bilmiyorum ama ben almanyadan 2getirmek istedim ama 3 sene motorun üstüme kayıtlı olmasını soylediler gümrük filanda 500euro dediler ben de birsene durdugu için getiremedim sana da fazla birşeye patlamaz ha birde yedek parça için kafanı yorma bulursun slm lar

Motosikleti
    vfr 800
    chopperrider dedigin sey konusunda bisey diyemeyecegim hic ithal etmeyi arastırmadım fakat hyosung ile kawasaki yi kıyaslamak bilmiyorum ne kadar dogru...?

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı ybr07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bilmiyorum ama ben almanyadan 2getirmek istedim ama 3 sene motorun üstüme kayıtlı olmasını soylediler gümrük filanda 500euro dediler ben de birsene durdugu için getiremedim sana da fazla birşeye patlamaz ha birde yedek parça için kafanı yorma bulursun slm lar

arkadaşım o dediğin yurt dışında ikamet eden Türk vatandaşların permit adı altında belli şartlar dahilinde Türkiye'ye kesin dönüşlerinde motorlu araç getirmesi ile ilgili bi düzenleme. Zaten orda söz konusiu olan ikinci el, şahsın yurt dışında kullandığı aracı. burda konuşulan ithalat ...

Alıntı b+rk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chopperrider dedigin sey konusunda bisey diyemeyecegim hic ithal etmeyi arastırmadım fakat hyosung ile kawasaki yi kıyaslamak bilmiyorum ne kadar dogru...?
    o konuda haklısın elbette kawazaki ile hyosung karşılaştırılamaz belki bi çok yönden. Ama demek istediğim 250 cc kawazaki ithal edemeyeceğin ve 250 cc sınıfında 0 km hyosungdan başka bi marka olmadığı için mecburen talim etmek lazım. Ya da 200 cc racing olsun derseniz benim gibi yapın Zealsun GS200 alın Selamlar
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    vfr 800
    zealsun GS200 hakkında bilgi alabilecegim bir site biliyor musun ?

ben biliyorum ..www.motosiklet.net adresinde gs 200 ile ilgili çok şey var..

Motosikleti
    vfr 800
    bende adrese bakmadan giriyorum yaa... detay bilgi almak istedim ayrıca resim flan

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı b+rk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zealsun GS200 hakkında bilgi alabilecegim bir site biliyor musun ?
    polenmotor.com ithalatçı firmanın sitesi ama orda ne resim var doğru düzgün. sadece teknik özellikler var onlarda yoruma açıp.

forumumuzun motosiklet modelleri konusu altında Zealsun ZS 200 GS sport başlıklı topikte hem standart hem de yerli ve yabancı modifiyeli gs200 fotoları ve bi ton bilgi bulabilirsin.
    selam.

Motosikleti
    vfr 800
    Yardımın icin tesekkur ederim...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler