Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Honda CBF150 Fiyatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Anlaşılan piyasa biraz karışacak bu mükemmel fiyatlarla...
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alın bi tvs apache ugrasmayın su tıpsız motorla

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı EROLL88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alın bi tvs apache ugrasmayın su tıpsız motorla

Tamam da şu avatarın hoşmuş...Ama sanki biraz erotik ne dersin.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    edepsiz olan sensin senin konuşmalarını görende seni vatansever sanır oysaki toplumumuzda benzerine çok rastlanan her şeyi çok biliyomuş gibi davranan ama hiç bişeyi bilmediğini bilmeyen ben motorcuyum havalarına giren ama hiç bişeyden anlamayan tiplerden birisin sen honda vison kullanmış ok tamam yaşça'da büyüksün belki ama kıl yaşta değil baştadır bunu bilsen yeter ayrıca ben de şu an honda kınetıc var onun da tadını bilirim 93 model aprillia 'da ilk motorumdu ama ben hala senin gibi motorcuyum havaları yapmıyorum motorculuk motoru'nun olması değil o ruha sahip olmandır ama sen 'De bu ruhun olmadığını fazlasıyla görüyorum ve görmeyede devam edeceğiz ayrıca sen hala emekleme safhasındasın benim gözümde
    Sosyalizm yapmaya ne kadar meraklıymışsın sen. Öyle popülist kelimelerle ancak kendini avutursun.

Ben motorcuyum havalarında değilim de sen , 150 lik bi motor aldın ıslığın dağları taşları aştı. İnşallah Cbf 500 aldığın günleride görürüz , o zaman popülizm in kralını yaparsın artık forumda.

motorculukta en büyük zararı senin gibi düşünenler veriyor. Sen ve senin gibi düşünenler motorsiklet felsefesini markalara göre bölüyorsunuz. Bölücülük yapılyorsunuz. Hondacı , yamahacı , aprillacı olarak kendi kafanızda ayırmışsınız motorsiklet kültürünü. Size göre aprilla kullanan biris hiçbir zaman diğer markalardaki bir model için aksi görüş belirtemez. Eğer ki böyle bi şey yaparsa hemen fesat damgası yer , size göre sizin kullandığınız markayı çekemediği için böyle tepkiler verir. Her zaman sizin kullandığınız motor en iyisidir. Sütte leke vardır sizin motorda olmaz. Daha neler neler....

Hiçbir zaman herşeyi çok biliyorum demem. Ben açıkça söylüyorum her zaman. Ben motor kullanırım , işin teknik yönünü daha doğrusu tamirat yönünü hiiiç bilmem. Bunu açıkça her plartformda belirtirim. Forumdaki mesajlarıma bakarsan Teknik konular bölümünde yazdığım çok az şey vardır, ancak büyük bir dikkatle Faydalı bilgiler kısmını okurum. bir şeyler öğrenmeye çalışırım.

Modlardan veya teknik bilgisi olan üyelerin yazılarını dikkatle okurum. Yine de sinyal ampulu değiştirmekten öteye gidemedim şu ana kadar.Ancak bunu hiçbir zaman saklamam herşeyi biliyorum , en iyisi benim demem

Bu iş yaşa, başa , .ıça bakmaz. Bilgi her zaman en iyi şeydir. Ne kadar çok bilgiye sahipsen bir de bu bildiklerini pratiğe dökebiliyorsan diğerlerinde o kadar önde olursun.Yanlız bir de iki kelam öğrenip kendini kral zannedenler vardır bu cemiyette ,Tehlikelisi de budur
    sende işte böyle , tam anlamıyla cin olmadan adam çarpmaya hevesli gençler kategorisine giriyorsun.

Herşeye zıplama , bi şey biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus adam saysınlar demişler büyüklerimiz. Bu sözü bi düşün istersen...

Ayrıca ben o emekleme safhasını çoktan geçtim de 50.000 km den fazla yol
    tecrübem olmuştur. Mz 301 ,Virago 250 ,KLR 500 RF 600 , motorculuk hayatımda bana eşlik etti. Şu an 1,5 senedir R6 sahibiyim. Öyle damdan düşmüş gibi racing e geçenlerden değilim. İnşallah FZ-1 düşünüyorum bundan sonrası için.Uzun yol her sene yaparım.( ist- antalya gibi ) Toplu sürüşler ile ilgili yeteri kadar bilgi sahibi olmak için uğraşıırm , Motor ve sürücü güvenlik teknolojilerini takip etmeye çalışır , elimden geldiği kadar yeni teknoloji güvenlik gereçlerinde edinmeye bakarım. Yani biraz yol almışlığım vardır bu motor cemiyetinde. Pek emekliyor sayılmam. Daha da öğrenecek çok şeylerim de var.

Ancak senin durumuna bakarsak ;sen hala cenin pozisyonunda hayata devam ediyorsun.
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar birbirinize cevap yazdıkça tartışma uzayacak biriniz cevap hakkını kullanmazsa iyi olur tartışma biter

devirsaati konusuna gelince benim tahminim honda alt segmendde çinlilere ve rakibi ybr125 e karşı sürdüğü bu motorda bazı şeyleri önemsememiş fakat bu eklemediği özellikler motorun olmazsa olmaz parçaları değil..Biliyorlarki türkiyede honda markası altında bu fiyatlardan iyi görünümlü bir motosiklet piyasaya sürerlerse kapış kapış satılacak üzerine bindim bana cbf 250 ile oturma pozisyonu genişligi açısından hemen hemen aynı geldi gayet kaslı bir motor

fakat aynı zamandada avrupada satılanlarda devir göstergesi olupda türkiyeye gelenlerde olmaması hondanın türkiyeye bakış açısını özetliyor

Ben bu olayın honda türkiyeden kaynaklandığını düşünüyorum yoksa elin japon pazarlama uzmanları bir tek türkiyeyi ayırmaz devir saati konusunda 3-5 fiyat düşüyorsa kar marjından kazanmak için bu uygulamaya gitmiş olabilirler

phenemenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoq...
    arkadaşlar merhaba ayriyetten konu açmak istemedim..kafama takılan bişey var şimdi kymconun 100bin km garantisi var bu bu garanti 2 yıl sürelimi yoksa 2 yıl bitse dahi garanti devam ediyomu??

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sosyalizm yapmaya ne kadar meraklıymışsın sen. Öyle popülist kelimelerle ancak kendini avutursun.

Ben motorcuyum havalarında değilim de sen , 150 lik bi motor aldın ıslığın dağları taşları aştı. İnşallah Cbf 500 aldığın günleride görürüz , o zaman popülizm in kralını yaparsın artık forumda.

motorculukta en büyük zararı senin gibi düşünenler veriyor. Sen ve senin gibi düşünenler motorsiklet felsefesini markalara göre bölüyorsunuz. Bölücülük yapılyorsunuz. Hondacı , yamahacı , aprillacı olarak kendi kafanızda ayırmışsınız motorsiklet kültürünü. Size göre aprilla kullanan biris hiçbir zaman diğer markalardaki bir model için aksi görüş belirtemez. Eğer ki böyle bi şey yaparsa hemen fesat damgası yer , size göre sizin kullandığınız markayı çekemediği için böyle tepkiler verir. Her zaman sizin kullandığınız motor en iyisidir. Sütte leke vardır sizin motorda olmaz. Daha neler neler....

Hiçbir zaman herşeyi çok biliyorum demem. Ben açıkça söylüyorum her zaman. Ben motor kullanırım , işin teknik yönünü daha doğrusu tamirat yönünü hiiiç bilmem. Bunu açıkça her plartformda belirtirim. Forumdaki mesajlarıma bakarsan Teknik konular bölümünde yazdığım çok az şey vardır, ancak büyük bir dikkatle Faydalı bilgiler kısmını okurum. bir şeyler öğrenmeye çalışırım.

Modlardan veya teknik bilgisi olan üyelerin yazılarını dikkatle okurum. Yine de sinyal ampulu değiştirmekten öteye gidemedim şu ana kadar.Ancak bunu hiçbir zaman saklamam herşeyi biliyorum , en iyisi benim demem

Bu iş yaşa, başa , .ıça bakmaz. Bilgi her zaman en iyi şeydir. Ne kadar çok bilgiye sahipsen bir de bu bildiklerini pratiğe dökebiliyorsan diğerlerinde o kadar önde olursun.Yanlız bir de iki kelam öğrenip kendini kral zannedenler vardır bu cemiyette ,Tehlikelisi de budur
    sende işte böyle , tam anlamıyla cin olmadan adam çarpmaya hevesli gençler kategorisine giriyorsun.

Herşeye zıplama , bi şey biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus adam saysınlar demişler büyüklerimiz. Bu sözü bi düşün istersen...

Ayrıca ben o emekleme safhasını çoktan geçtim de 50.000 km den fazla yol
    tecrübem olmuştur. Mz 301 ,Virago 250 ,KLR 500 RF 600 , motorculuk hayatımda bana eşlik etti. Şu an 1,5 senedir R6 sahibiyim. Öyle damdan düşmüş gibi racing e geçenlerden değilim. İnşallah FZ-1 düşünüyorum bundan sonrası için.Uzun yol her sene yaparım.( ist- antalya gibi ) Toplu sürüşler ile ilgili yeteri kadar bilgi sahibi olmak için uğraşıırm , Motor ve sürücü güvenlik teknolojilerini takip etmeye çalışır , elimden geldiği kadar yeni teknoloji güvenlik gereçlerinde edinmeye bakarım. Yani biraz yol almışlığım vardır bu motor cemiyetinde. Pek emekliyor sayılmam. Daha da öğrenecek çok şeylerim de var.

Ancak senin durumuna bakarsak ;sen hala cenin pozisyonunda hayata devam ediyorsun.
    burada bilmişlik taslayan sensin ve bindiğin motorlarla hala hava atıyorsun zaten sizin gibi tipler motorcuların adına leke sürüyor sırf hava olsun diye motora biniyorsun sonra da burada çok bilgiçmiş gibi her şeye zıplıyorsun ortalığı karıştırıyorsun madem teknik bilgilerden anlamıyorsun tamirden anlamıyorsun ne den devir saatine bu kadar taktın madem taktın git honda ya araştır nedenlerini burada maval okuma git yüzlerine söyle çok kötü bir motor yapmışsınız devir saati bile yok de bizler memnunuz senin gibi de hava için almadık motoru biz HONDA kalitesini biliyoruz bunu herkes biliyor ama sen daha öğreneceksin maalesef ayrıca senin büyükmakinalarla yaptığın yolları ben scooter la yaptım sen 50.000 km yi yol yapmışlıktan mı sayıyorsun ve hava atıyorsun sen git başka yerlerde havalan yerin burası değil
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

sezginmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125
    E yuh artık yaaa bu kadar da geri zihniyetli olunmaz......
    Sezgin_Max

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    egelim,HAYALBUYSA kullanıcılarının özel tartışmalarını baska yerde yapmalarını rica ediyorum Çok istiyorsanız özelden yapın
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    YZF - R6
    burada bilmişlik taslayan sensin ve bindiğin motorlarla hala hava atıyorsun zaten sizin gibi tipler motorcuların adına leke sürüyor sırf hava olsun diye motora biniyorsun sonra da burada çok bilgiçmiş gibi her şeye zıplıyorsun ortalığı karıştırıyorsun madem teknik bilgilerden anlamıyorsun tamirden anlamıyorsun ne den devir saatine bu kadar taktın madem taktın git honda ya araştır nedenlerini burada maval okuma git yüzlerine söyle çok kötü bir motor yapmışsınız devir saati bile yok de bizler memnunuz senin gibi de hava için almadık motoru biz HONDA kalitesini biliyoruz bunu herkes biliyor ama sen daha öğreneceksin maalesef ayrıca senin büyükmakinalarla yaptığın yolları ben scooter la yaptım sen 50.000 km yi yol yapmışlıktan mı sayıyorsun ve hava atıyorsun sen git başka yerlerde havalan yerin burası değil

Hayatın bölücülük olmuş senin ,...

Önce marka sahiplerini böldün , hondacı , yamahacı diye şimdi de büyük motorcu küçük motorcu diye yine bölücülük yapıyorsun.

İlk önce adam olmayı öğren. Sen yazılanları anlamadıktan sonra resmi gazetede ilan verilse yine anlamayacaksın anlatılanları.

Senin kapasitenin kısıtlı olduğunu anladığım için bu zamana kadar kullandığım motor modellerini bilerek yazdım ki , birden race almış hava atıyor demesinler diye. Dedim ki 50.000 km yol yaptım , ancak daha başındayız bu işin dedim. Daha öğreneceğimiz çok şey var dedim.

Sen diyorsun ki daha çok şey öğreneceğin var. Evet var Ben herşeyi biliyorum demedim ki..
    Ancak senin benden daha fazla öğrenecek şeyin var ,bi de sen şimdiden herşeyi bilet artist tiki triplerinde kol geziyorsun forumda.

Zaten kapasitenin kısıtlı olduğu yazdığın bi cümleden belli ;

Diyorsun ki ;
    "madem tamirden anlamıyorsun , niye devir saati diye tutturdun."

Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı olayı.Devir saati tamirat ile ilgili bi şey değil , sürüş güvenliği ve motor ömrü için gerekli bir üründür. Sen devir saati ile dedenin cep saatini karıştırdığın için tamirat işleri olarak algıladın galiba.

Honda kalitesini biliyoruz buyurmuşsun. Biz ne zaman dedik honda kalitesiz. ???

Ancak anladım ki ne kadar anlatırsan anlat , karşındakinin kapasitesi sınırlıysa bu işler boş....

Var git sen yoluna , burada miletin kafasını şişirmeyelim.

Zaten dikkat et bi tek sen anlamıyorsun , geri kalan kimseden ses çıkmıyor. Anlatmak isteyenler de senin kapasiteni çözmüş ki uğraşmıyorlar. Bi tek ben kalmışım sana laf anlatmak için uğraşan.

Ancak ben de pes ettim artık. Sana laf anlatmak gerçekten imkansız.

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Alıntı phenemenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba ayriyetten konu açmak istemedim..kafama takılan bişey var şimdi kymconun 100bin km garantisi var bu bu garanti 2 yıl sürelimi yoksa 2 yıl bitse dahi garanti devam ediyomu??
    Arkadaş KYMCO'nun 100bin km garantisi yok, reklamda 100bin km gidersin gibi bişey yazıyor, "100bin km GARANTİ" demiyor, yani yanlış anlamaya müsait bir reklamı var, gerçi bu 100bin km gitmez demek değil, Nisanda fuarda 100bin km gitmiş movie XL motosiklet vardı, edindiğim intiba olarak güzel ve kaliteliler, ancak önceden dediğim gibi reklamda 100bin km garanti demiyor. Aslında en iyisini KYMCO alanlar bilir, garanti belgesinde 100binkm yazıyormu ?

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egelim,HAYALBUYSA kullanıcılarının özel tartışmalarını baska yerde yapmalarını rica ediyorum Çok istiyorsanız özelden yapın
    +1000.
    konuyla lakasız tartışmaları, başka yerde yapın lütfen. Ayrıca yeni R6 lar, devir göstergesindeki devri çeviremiyor, demekki sadece olması bi şey demek değil...
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

Motosikleti
    Hayatın bölücülük olmuş senin ,...

Önce marka sahiplerini böldün , hondacı , yamahacı diye şimdi de büyük motorcu küçük motorcu diye yine bölücülük yapıyorsun.

İlk önce adam olmayı öğren. Sen yazılanları anlamadıktan sonra resmi gazetede ilan verilse yine anlamayacaksın anlatılanları.

Senin kapasitenin kısıtlı olduğunu anladığım için bu zamana kadar kullandığım motor modellerini bilerek yazdım ki , birden race almış hava atıyor demesinler diye. Dedim ki 50.000 km yol yaptım , ancak daha başındayız bu işin dedim. Daha öğreneceğimiz çok şey var dedim.

Sen diyorsun ki daha çok şey öğreneceğin var. Evet var Ben herşeyi biliyorum demedim ki..
    Ancak senin benden daha fazla öğrenecek şeyin var ,bi de sen şimdiden herşeyi bilet artist tiki triplerinde kol geziyorsun forumda.

Zaten kapasitenin kısıtlı olduğu yazdığın bi cümleden belli ;

Diyorsun ki ;
    "madem tamirden anlamıyorsun , niye devir saati diye tutturdun."

Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı olayı.Devir saati tamirat ile ilgili bi şey değil , sürüş güvenliği ve motor ömrü için gerekli bir üründür. Sen devir saati ile dedenin cep saatini karıştırdığın için tamirat işleri olarak algıladın galiba.

Honda kalitesini biliyoruz buyurmuşsun. Biz ne zaman dedik honda kalitesiz. ???

Ancak anladım ki ne kadar anlatırsan anlat , karşındakinin kapasitesi sınırlıysa bu işler boş....

Var git sen yoluna , burada miletin kafasını şişirmeyelim.

Zaten dikkat et bi tek sen anlamıyorsun , geri kalan kimseden ses çıkmıyor. Anlatmak isteyenler de senin kapasiteni çözmüş ki uğraşmıyorlar. Bi tek ben kalmışım sana laf anlatmak için uğraşan.

Ancak ben de pes ettim artık. Sana laf anlatmak gerçekten imkansız.
    ne kadar boş kafalı bi insansın sen yaaa hala hava atıyorsun kullandığın motorlarla sen önce insan ol insan senbence kendine bi devir saati taktır bazen ayarsız konuşmalar yapıyorsun dikkat et senkimsin benim dedeme laf ediyon ben seninaliendekiinsanları karıştırıyormuyum sen le özelden konuşalım topic tekiinsanları senin gbiler yüzünden rahatsız etmek istemiyorum bedri86@hotmail.com gelde sorununu burada çöz

arslanmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    devir saati tartışması yapan arkadaşlar! bence devir saati motorda olması gereken önemli parçalardan birisidir. insanlar için hastanede nasıl kalp grafiği isteniyorsa motordada bu böyledir. arazide, rampada ve yüksek hızlarda iyibir grafik elemanıdır. avrupada ayrı, ülkemizde ayrı olan aksesuar seçimi ise tam bir çifte standart diye dünüyorum. bu motoru almayı düşünüyordum bu yüzden vazgeçtim. ilgililerin bu iş üzerinde durmaları gerekir. saygılarımla...

Motosikleti
    YZF - R6
    ne kadar boş kafalı bi insansın sen yaaa hala hava atıyorsun kullandığın motorlarla sen önce insan ol insan senbence kendine bi devir saati taktır bazen ayarsız konuşmalar yapıyorsun dikkat et senkimsin benim dedeme laf ediyon ben seninaliendekiinsanları karıştırıyormuyum sen le özelden konuşalım topic tekiinsanları senin gbiler yüzünden rahatsız etmek istemiyorum bedri86@hotmail.com gelde sorununu burada çöz
    Özelden değil gel birebir karşılıklı konuşalım. Hotmail felan hikaye....

Motosikleti
    Özelden değil gel birebir karşılıklı konuşalım. Hotmail felan hikaye....

senin hayatın hikaye

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Offf Tam CBF Alacakken Fiyatı Uçmuş Ne Zaman İner Yaw ßu :@
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler