Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

race tiksintisi ve imrentisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    dün otobanda gidiyorum 4 yada 5 adet race biri hayabusa idi yanımdan geçtiler slm verdiler adamların kıyafetlerinden sürüşlerinden motorlarından nasıl insan oldukları belliydi ismi önemli değil bir ilde ikitane sanki adamlar hani hani şu sport şahinlere binen tipler gibi kumaş pantolonlu ağzında sigara yavaş yavaş ara gazı vere vere arkasındaki artçı kıro kendinden tip! motoru hatırlamıyorum ama zzr idi sanırım böyle adamları göre göre valla race lara imrensekmi tiksinsekmi bu ülkede bilmiyorum şahsen ben gıcık kapıyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    race gibi makina varmı?bence imrenme herkes istediğini yapar motor üstünde,belki öyle zevk alıyorlardır.

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım kimsenin zevkine ve ne yaptığına karışamazsın. Race motor kullanan herkesi böyle genelliyemezsin. Ne yani ben de motorun orasına burasına mor ışık takıp gezen pizzacı ve pideci arkadaşlara gıcık oluyorum. Şİmdi burada ybr 125 kullananlardan veya ybr 125 ten tiksiniyorum mu diye yazım?Bence yanlış düşünüyosun arkadaşım.
    Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...

CUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawazx6r , sl150
    adam kumaş pantolan giydi diye kıromu oldu ? ben yanlış anladım galiba yada race makinada kumaş giyilmezmi demek istiyosun ?... bence sen race makinaya değil bu tiplere gıcık oluyosun o da senin kendi sorunun . Çünkü bu söylediklerinden diğer tarz makinalara binenlerde de var . Bence de yanlış düşünüyosun.
    -GOOD GUYS DON'T ALWAYS WEAR WHITE-

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    herkez özgür irade ve düşünceye sahip kim ne isterse onu giyer

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    kawasaki'ciler hemen topigi bastılar . ama haklılar 3-5 motosikletlinin yüzünden aynı tarz motosikletleri kullananları suçlamak hiç mantıklı degil !!!

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    yaw bu sabah takım elbisem montum, kaskım ve motorum ile işe geldim. Lütfen beni kro yapmayın. ben istemiyomuyum mt t-shirt ü giymek ama şirket kuralı kravat gömlek kumaş pantolon. yapcak birşey yok. Allah tan SS kullanmıyorum naapardım ozaman
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Beş parmağın beşi bir mi ? Değil tabi, insanoğlu bu iyisi var ayısı var. Bu tarz anlamsız genellemelerden kaçınmak gerek. Biz tek vücut olamamaktan şikayet ediyoruz, bazıları da yok race yok scooter chopper gibisinden ekstra bölünmelere başlıyor. Motor tipine göre değil de insan olarak teker teker birey olarak değerlendirmek gerek isimlerle, çoğullamalarla değil.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beş parmağın beşi bir mi ? Değil tabi, insanoğlu bu iyisi var ayısı var. Bu tarz anlamsız genellemelerden kaçınmak gerek. Biz tek vücut olamamaktan şikayet ediyoruz, bazıları da yok race yok scooter chopper gibisinden ekstra bölünmelere başlıyor. Motor tipine göre değil de insan olarak teker teker birey olarak değerlendirmek gerek isimlerle, çoğullamalarla değil.

bu konuda sana hak veriyorum. "bütün genellemeler yanlıştır bu da dahil"
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    satoyama bence sen eziliyosun !!! ezdirme kendini

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Tabi kim ne isterse onu giyer ama, kumas pantolonda race makineye yakışmıyor giderken pacanın dalgalanması çok kötü bi görüntü karizma reset

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    sürüşü esnasında başkalarını tehlikeye sokacak davranışta bulunmayan super sport ya da her netür olursa olsun motosiklet sürücüsü bence ne isterse giysin.

motosiklette kroluk kıyafet saç sakal bıyıkla değil bence sokak aralarında gaza abanmakla, gecenin bi yarısı içi boş egzos böğürtmekle, otomobil aynalarına 5 parmak mesafeyle teğet geçip acemi sürücleri ve bayanları taciz etmekle belli olur.

bunları yapmayan adam geçsin hayabusanın üstüne isterse ses sistemi takıp en ağır arabeski dinlesin beni rahatsız etmez.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    kardeş keyfine bak senin kıl olman bişeyı değiştırmez için rahat olsun ,sen hiç binliralık çin motoruyla arai kask takan biri gördünmü ben gördüm ama kıl olmadım .......... saygılar

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    zx6r ım olsun da ben hep kumaş pantolon giyerim

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    bu modellerden bir geçen benim yanımdan nerdeyse bana değecek gibi geçti, race sürenlerde hepsinde olmasada böyle bir yakından geçme merakı var..Neden acaba?..Sonra ışıklarda yanyana geldiğimizde de ben onun yanına hatta üstüne çıktım böyle eğlenip gidiyoruz işte....
    "Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    İstedikleri gibi binsinler tabi ama korumasız binip kazaya karıştıklarında hasar çok fazla oluyor bu da biz de moral bozukluğu yaratıyor aileler bunları duyunca daha tedirgin oluyor. Memlekette 18 yaşında bir çocuk korumasız binmiş motora önüne tavuk çıkmış, tavuğa bakayım derken de kaza yapmış, arkadaşın beyni asfalta akmış, oracıkta vefat etmiş. Tabi annemler yana yıkıla beni arıyor sat o motoru binme sakın felan diye. O zaman da gıcık oluyoruz biz de işte. Takın kardeşim şu kaskları, tam koruma binin şu motora moralimiz bzulmasın üzülmeyelim. Alllah Allah yav..
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    arkadaşlar ben çok yeniyim motorculukta ablamadığım tekşey ,korumasız kasksız kafa bımılyon motora bınıpta kazayapanlar anlamıyom ,bunu dıyan motordan vazgec dıyorlar ,şu işin eğitımını alıpta bilinçli binılse ne olursanki ,asvalta yapışınca öbür tarafta madalyamı vercekler sanki , ben tam koruma dıyorum bide asla alkol yok dıyorum

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bak enazından selamvermişler genelleme olmasın ama buradaki race kullananların %80 civarı selam vermeden geçer...Bunuda çok konuşuyoruz aramızda...Aslolan insandır bence biraz daha karşı tarafı anlamaya anlayışlı olmaya çalışmalıyız...
    Hep koruma daima tam koruma...

vlamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben race motora takım elbiseli kafasında kask olan sürücüde gördüm kumaş pantalon yakışmasan o arkadaş gayet rahattı kimse karışmaz yani utanmazsa boxer'lada biner bişey diyemezsin

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    valla baba bende hayabusa olsa kalkıpda kumaş pantolon la bnmem kotlada binmem direk donla binerim sivri burun ayakkabı mümkünse mavi beyaz çorap mavi kırmızı şeritli üstünde beyaz gömlek yakası açık bu adamlar sokakda görünce tepki vermiyorum ama hayabusanın zzr nin üstünde görürsem kroda derim başka bişilerde derim
    hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..(FaRuK)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler