Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motorla Taşıdığınız En Garip Yük

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 600 K7-CBF 150
    valla taşımadığım yük bana küstü desem yalan olmaz yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

annemin büyük dikiş makinasını tasıdım biraz can sıkıcı bir durumdu ama yapacak baska bişey yoktu bi de geçenlerde 50 cc today motorla odun tasıyan bi adam gördüm kafayı sıyırdım valla... adam bütün boslukları kucağı dahil odunla doldurmuştu
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

clubrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende koca bir valiz,bılgısayar,masa,hele hele o tansaş alıs verıslerı motor öldüm diodu ben gictcen diodum bıde bir suru eşya ile keeway matrix ile antalyaya gittim ama o eşyaları görmeliydiniz yolda bı ara gıderken jandarmalar bile dalga gecti ne bu dewemi sandin die

ama bu adam bendegılım tabııkı bu amcamızı gordum sook oldum yuh dedım adam anadol almamıs gıtmıs bı kanunı almıs anadol gıbı kullanıyo halı yıkama ısı ıle ugrasıyor buyuk ıhtımalle
    HIZI SEVERIM AMA BENDEN HIZLISINI ASLA !...

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    120kg arakdaşım.Acayip bi yüktü be

Aprilia SR 50 ile (Apriliayı bilen bilir ön kısmı gilera gibidir tam düz degildir o yüzden birşey taşımak büyük denge ister)

- Elektrik Süpürgesi
    - Bilgisayar Kasası
    - TV Sehbası
    - Vantilatör
    - 4 Adet Katlanabilir Sandalye
    - Halı
    - Tüp
    - Digital Uydu Alıcısı + Canaklar
    - 130 Kiloluk 2.02 Metre boyundaki abimle 1 Metre Uzunlugunda 2 Sunto Rafı + 4 Adet Store Perdeyi eve götürmüstük.Yolda bizi gören kahkayı basıyordu

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    bütün sülaleyi taşıdım
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Aynı anda, 1 çan, 1 çekiç, 3 tane 2 metrelik bayrak(sopasıyla) ve onlarca flama
    BİR GÜN HERKES ABS'Lİ OLACAK!!! ABS SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

ninja kaplunbağa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drag star 650 sport mavişim
    slm millet alın size en garip yük Motosikleti kullanan Baltazar 50 cc'lik krosu tutan ve arkada ters oturanda Ç.M.S.K.'nın başkanı hadi bakalım
    ayak tamircisi

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    en çok hatırladığım yamaha nouvo ile dayım ben ve aramızda 55 ekran eski sunta kasalı televizyon taşımıştık.

asıl dedem bu konuda üstattır
    yer: kastamonu /hanönü
    yük: iki kişi+ 2 ad. un çuvalı.
    motor: 1997 minsk 125e

bu iş olmaz demiştim ama tık demeden çıktı.

taşınan 3. şahısları saymıyorum bile.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Kawasaki Er5 '99
    75 kg civarı bir arkadaşım arkada, aramızda 19 inç philips lcd (kutusuyla) Selamiçeşmeden Kadıköye gittim.lcd sıfır sayılırdı, 2.günü geri iade yapılacaktı.

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    dalgıç kıyafeti. yer olmadığı için montun üstüne giymiştim. hortumlar felan sağdan soldan sarkıyordu çok ağır değildi ama herkes uzaylıymışım gibi bakıyordu. tutar belki moda felan dedim ama tutmadı
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    Kawasaki Er5 '99
    Alıntı trenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dalgıç kıyafeti. yer olmadığı için montun üstüne giymiştim. hortumlar felan sağdan soldan sarkıyordu çok ağır değildi ama herkes uzaylıymışım gibi bakıyordu. tutar belki moda felan dedim ama tutmadı
    Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha dün peder beyin takım elbisesini aldım kuru temizlemeden aynaya astım
    askısından baya tuhaf görünüyodu

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Okuduğum kadarı ile birçok enteresan ve ağır şeyler taşımışsınız ama benim taşıdığım şekilde kimseyi görmedim ve duymadım bugüne kadar.
    Kız istemeye gidiyoruz, kardeşim eşi ve ben validemin evinde buluşup yola çıkacağız. Çiçek alacağım ama o ne evin yanındaki çiçekçi kapalı, etrafada dolandım bütün hepsi kapalı. Gittim motoru aldım, üzerimde takim elbise, kesin açık olduğunu bildiğim bir çicekçiye gittim, koca bir buket yaptırdım. Sonra motor başına geldim ve kaldım, e ben bunu bozmadan nasıl götürecem diye. Çiçekçilerden yardım istedim, önce motora yerleştim sonra çiçek için uygun bir pozisyon bulduk ve yola çıktım, tabi bu arada benim ayaklar ve eller iptal durumda. ara sokaklardan gidiyorum ve dua ediyorum nolur bişi olmasında ben durmayayım diye çünkü ayağımı yere koyamam, onlarla çiçeği destekliyorum. Caddeyi boylamasına geçmem lazım, ışıklara yaklaşıyorum, yeşili tutturmaya çalışıyorum ve.. vala.. yeşili yakaladım tam karşıya geçiyorum öküzün biri inatla üzerime geliyor, neyse onuda hallettikten sonra eve varıyorum, tam o sırada arabayla kardeşim geliyor ve e niye uğraştın söyleseydin biz gelirken alırdık diyor acaba heyecandanmı kafam basmadı o esnada yoksa illa her işi motorla çözerim diye inatmı ettim bilemiyorum ama bir daha bazı şeyleri gereksiz yere zorlamamaya karar veriyorum o anda.
    Think Darkside

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    6 tane havuz filtresi içeren dev bir karton kutu!
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Dartmaul yazinca aklima geldi bende cicek almaya gittim cicegi aldim baktim cicegi tasiyamiyacagim motorla bende cicekciyi tasidim eve kadar evin onunde indirdim adam kac numaraydi sizin daire dedi ben daha motoru parketmeden cicegi teslim etmis hanimda a zamanlama super senden once cicegim geldi dedi.

valla ben garip bi yük taşıyanı görmedim ancak mondial 150 lik sukıtırla 2 top kumaş taşıyanını gördüm(bilen bilir uzun kumaş topları) yalnız adamın virajları dönmesi çok komikti tır kullanıyormuş gibi geçişten genişten dönüyordu

bi tane daha gördüm oda beat di onunla 4 damacana su taşıyan ve kendisi arka koltukta oturarak motoru kullanan bi adam gördüm
    Kask tak!

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Scooter da Utu masasi , Acilir kapanir piknik masasi, camasir teli, 5 adet pazar torbasi , 3 kisi ve SL de bilgidayar ekrani hemde sifir kutusunda
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    Yandan sepetli HH ile TAM 7 KİŞİ
    Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler

burgman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA FJS 600 SİLVERWİNG HONDA CBF250
    1996da jawa ts 350 le tempra cekmistim (heyt be ne kuvvetli motordu)
    DREAM OF POWER HONDA

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler