Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Resim Hakkında Görüşleriniz Nelerdir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    arkadaş'lar biraz hassas olalım lütfen kimin ne olacağı belli olmaz ama bazı şeylerde lütfen hassas yapıcı olalım gerçekten yorumlar üzücü oluyor ....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem az önceki, hem de şimdiki iki ayrı konuya üst üste cevap vermek istemezdim ama, benim makinam da çin malı. ama gözüm gibi bakıyorum. 2 kişi bile binmeye kıyamıyorum bebeğime... ayrıca da, benim de maddi durumum pek iyi değil, asgari ücret altında çalışıyorum ve 20.000ytl/350ytl = 57.142 ay çalışıp yemeden içmeden toplayabileceğim para. bu söz bana biraz ağır geldi :( ben de biliyorum bir harleye veya bir hayabusa ya binmeyi ama olmayınca olmuyor işte... ama kötü bir niyetle söylenmediğine inanmak istiyorum
    Abi yanlış anlama ; ben de çin kullanıyorum. Biliyosun her zaman kuru ve yaş vardır. Kurunun yanında yaş da yanar!
    Saygılar...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında benimde sürekli gördüğüm bir manzara...Maalesef ki bir çok insanda bilinç yok,sonucunu düşünmeden yapıyor bir çok kişi yaptığı şeyi.

Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ; bu makina zaten çin malı.
    Biliyosun 20 milyarlık makinaya hiçkimse 3 kişi binmez.
    Ya da bu tip yaratıklar 20.000 YTL yi biraraya toplayamaz...
    Viper bu tip yaratıklar 20.000 ytl yi biraraya toplayamaz yazmışsın ama benim çevremdeki bütün yaratıklar için 20.000 ytl para bile değil...He 20.000 ytl yi motosiklete vermezler dersen doğru derim,o tip insanlar genellikle 20.000 i olsa araba alırlar.Bilinçsiz olmanın paralı olmak veya olmamakla alakası yok,sitemizde de bir çok üye var ki maddi durumu yetmediği için çin malı bir motosiklete binen ama buna rağmen bir çok süper sport veya diğer lüks makinaları kullananlardan çok daha bilinçli.Bilinç insanların beyninde biter,cüzdanında değil...

Bu arada istisnalar kaideyi bozmaz ama ben üzülerek söylüyorum ki ss bir kawasakinin üstünde sağa sola gazlayan korumasız 3 kişi de gördüm(2si bayan).İnsanların zihninde bitiyor dediğim gibi...

barda 2 kızla tanıstın hadı bızı gezdır dedıler napcan arabnda yok.Motor askı 2 kısılıkltır 3. olayı bozar heabı arka arka ya bınmıslerdır

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    teşekkürler viper, zaten iyi niyetinden şüphem yoktu, bu sözleri söyleyeceğini bildiğim için yazdım. sevgi ve saygılar
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tip görüntülerle her gün karşılaşıyoruz beni asıl korkutan rahatsız eden 4-5 yaşlarında çocuklarla motosiklete binenler herkez değinmiş cahillik işte.Aslında bunların altında yatan ekonomik faktörlerde önemli kim bilebilirki belkide bir arkadaşında söylediği gibi öğrenci dahi olabilirler...Değinmeden geçemeyeceğim burada o pahallı Harleylerle Racing makinelerle neler yapıyorlar görüyoruz insanın belki çok yada az parası ucuz yada pahallı makinesi olabiliyor sonuç kişide biter bilinç düzeyi önemli...
    Motosiklet Zealsun 200 altta daha önce açılmış mevcut topic var...
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=5753

rsc86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moskoviç 1.5lpg ilk hedef YZF 125 ileri
    uslanmayız pınarbaşında eskiden 14-15-16 yaşındaki veletler murat 124 kulanırdı şimdi hepsinin altında envai çeşit çin malı motosiklet var

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    forrap arkadaş hedefi tam 12 den vurmuşsun.motoru vereceğiz üstüne 2000ytl koyup da daha düzgün bişey alamıyoruz

ahmetyuzbasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave(100 cc)
    motosiklet sayısının artması hem kötü hem iyi.artması iyi çünkü bu elemanlardan birinde daha motor olaydı 3 kişi binmek zorunda kalmazlardı.motor sayısının arması kötü çünkü motorsuz dengesizler artık motor üstünde dengesizlik yaparlar.
    ben hayatımı her seferinde çeyrek mil yaşarım!..

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    acaba kaç yaptılar
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Ya şaşırmamızımı bekliyorsun ben bu ülkede POLİS MOTORUNA 3 kişi bindiğin gördüğüm günden beri bunlar beni kesmiyor isterse amuda kalkarak gitsinler..
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 250
    Arkadaşlar ben sabah işe servisle giderken çektim bu resmi. Aşağı yukarı 80-90 gibi bir süratla gidiyorlardı. Ama bir ses çıkıyordu aletten öyle böyle değil. Benim diyen motordan çıkmaz o ses

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    onu bunu bilmem de arkadaki fena tırsmış:D
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

__face__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJR 1200
    siz ne yaptıınızı sanıosunuz bee allah akıl daatırken siz nerdee saklandınız be... işte böle leri yüzünden bizim adımız kirlenioo millet bizee deli manyak serseri diee bakıo yaa...

böle manzaralar görmemek dileii ile...

saygılar...
    ...der __face__

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    bunlar yüzünden bizim imajımız çiziliyor adam gibi sürmek varken memleketimin insanı herşeyi tersten yapıyor(bazıları)...
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

balzeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosikleti şimdilik yok..
    Buna yuhtan başka birşey denmez...Onu bırakın töbe töbe eceliyle oynuyorlar.Bu tipler yanına bir motorcu yanaştığında aptal aptal hadi yarışalım diye birde laf atıyorlar...Çok sinirlendim..

ttfırat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000
    açık açık ölüm abi bu kadar kişinin canı tehlikeye atılmazki sorumsuzluk işte abii
    ne diim

red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    bu tarz arkadaslar yüzünden toplum altında motorsiklet olan insanlara maganda gözü ile bakıyor...

ayrıca bu tarz hareketlerin insanların altında ki motora göre degerlendirmemek lazım...

bu is parayla degil kıroyum ama para bende deyipde en kalite motorsiklete binip olmadık tavırları yapan insanlarda var...

kadavra450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi tamam konu ciddi ama...

ya abi eğilmişler ya üçüde valentino rossi moduna geçmiş.
    Ho :RED
    H1 :KABUL

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    artçıLAR iyi yatmışlar ama haklarını yemeyelim
    Ducatista:)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler