Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Fazer YALAN..CBR 600 F YALAN...Tek Gerçek Tokatlayıcı Kawasakı Z750

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vedat abi ne zaman gittin konya ya
    ne vedatı ya
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    Arkadaslar performansa bisey diyemem fakat tarz soz konusu olunca bence kıyaslanmaması gereken motorlar.cbr600f bunlardan cok farklı bi tarza sahip racing in tarzını %100 tasıyor.Digerlerinde bu yok ondan bence kıyaslamak yanlıs...

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    elmayla armutu kıyaslamak çabası gibi olmuş bu başlık.

her ne kadar Z750'nin naked kasası koyulmuşsa da bu araç ile suzuki srad 750 ve yamaha R6 gibi araçları mukayese etmek lazım. Fazer ve 600f farklı şeyler, segment olarak da farklı yerdeler. kawasaki en6n ile Fazer, Cbr 600f kıyaslaması yapılabilir mesela, o zaman ben de Kawa'yı seçeceğimdir. ama sadece görüntü açısından.

Z Moto'nun kötü bir şöhreti var, bu ülkede Kawasaki kullanmak bir risk gibi geliyor bana.

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    mete hanın her zamanki hali bişeyi beğenir destanlar yazar bi bakarsın deiğini inkar eder sırt başka modele geçer..
    binmediği , üzerine bile oturmadığı ,canlısını görmediği , sesini duymadığı motorlar hakkında destanlar yazar..
    ithalatcı faktörünü düşünmeden süper demeside yanında hediyesidir..
    her ne durumda olursa olsun almıyacağı binmeyeceği modelleri gazlar..
    uzun lafın kısası o bir polemikler kralı o bir ki üç...
    itize(engizlicasını yazdım) metehan
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Savaş abi senden ricam topiklerime mesaj yazma...paylaşımda bulunma abi...git kankalarına...onlarla kaynaş...Topiğimi okumanı bile istemiyorum açık ve net...hatta şimdi yazdığını siliver...cevapda istemiyorum...saygılar...

Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel aletmiş vesselam.Mete han abimizin de altına yakışırdı hani

Kank rüyamda görürüm Z750 yi ben...

Alıntı scorpionayt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer mı Z750 mi derken Z750 sahibi oldum...kesinlikle doğru seçim
    hayırlı olsun biraderim...

Alıntı ariassos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya fena ciddi ve sevimsiz bir tecrübe yaşadınız fz ve cbr ile
    yada biri size z750 hediye etti,
    hemen yanı başımızda bir z750 imiz var,söylediklerinizin tamamına olmasada katılıyorum.sanırım tek dikkat çekmeye çalışdığınız taraf "aynı paraya 150 cc ve 12 beygir daha fazla makina alınması"

bilmem,öle aman aman dedirtecek bir fark yok bence.
    birde burda antalyada kawasaki populer değil,neredeyse bakkalda bile yamaha tamiratı var-aynı şey kawasaki için geçerli değil.

benim baktığım taraf bu
    hocam Z750daha atak duruyor yanlışmıyım...

Z750 İngiliz safkanı...CBR 600 F...Fazer Arap Atı ambiansı desek ...

Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehancım ilk defa sana tamamen katılıyorum CBR ve FZR kullanıcısı zebil oldu artık, yolda karşılaştığım 2 motordan biri bunlar, daha farklı birşeyler kullanmak lazım...
    Geçen gün sahilyolunda bir z750 ile hafiften kapıştık, motor düzlüklerde cidden acayip uzuyor. Ama adam ya acemiydi ya da pek zorlamadı, arka arkaya gittik
    Şamilcim kapışma dedin galiba yanlışmıyım...Hayrola ya bilmediğimiz çok şey olmuş...Köprünün altından çok sular geçmiş haberimiz yok...Abi sahilde dikkat et aman...Sivil ekipler var ...Bana geçen gömdüler ordan biliyom...

Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan sormuş : Şimdi herkesin aldığı tercih ettiği motor en iyi motormudur?

Markaların ürettiği modeller belli zamanlar içerisinde belirli aşamalardan geçip ihtiyaç ve talepler doğrultusunda geliştirilen ve günümüzde gelişen teknoloji ile beğeniye sunulan modellerdir.. Önemli olan kişinin bir motordan ne beklediğidir..

Kawasaki ülkemizde pek te tutulan bir marka sayılmaz servis ve yedek parça sorunu olan bir markadır.. sadece bir kawasaki yazısı için 1,5 ay bekleyen kişileri bilirim.!!!

Fazer ve Z 750 Yi kıyas edebiliriz ancak şu TOKAT mevzuunda biraz gerçekçi olsak iyi olur 600F sport bir modeldir 600 cc olabilir ancak motor yapısı şanzuman vs... farklılıklar söz konusudur bir Z 750 nin 600 F i kaba tabirle Tokatlayacağına İnanmıyorum tabii 600 F i kullanan metehan değilse

Kawasakıye kimsenin lafı yokda Z Motoya güvenmiyor kimse...bugün Erhan Abide çok araştırdığını neredeyse Z750 alacağını söyledi...Ama distrübütör ve diğer sıkıntılardan almaktan vazgeçmiş...Fazer almış...

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Z750 yi bende gerçekten beğeniyorum.Sahibinden.com daki o ilanı daha önceden bende görmüştüm(sahibinden de ana sayfada da vardı zaten).

Mete abi sitede 600 f ve fazer kullanan kullanıcı bir hayli var,bunların çoğu da İstanbul da oturuyor.Bence bu kadar net mesajlar yollama
    Mondıal seçiminden sonra nihayet doğru yolda gördüm seni kanka...Eh geç olsun güç olmasın...Kılavuzun Mondıydı zaten...

Hayatım site sahabına bile postayı koymuşum fazer yalan demişim...Akıllı olun demişim...Konuşturma beni şimdi...Benim adım Mete Handro...Derin Üye...

Alıntı aytskal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geç abim bunları gereksiz ayrıntılar tokat mokat aslolan karizmadır baksana amcama Katana matana demişsin ama olay karizmaysa işte sana Suzuki GSX 750 F...Sanki BOİNG 747 mübarek

İşte 750 F evrimi...
    http://www.suzukicycles.org/GSX-series/GSX750F.shtml

abicim bu suzukinin gözlerinde bir problem var galiba...şaşı bakıyo ne karizması yav...Bi lazer operasyonu lazım o gözlere...

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi zaten izmirde kullandım. fakat konyadaki sıfır R6 ları sıfır zx10r ları hayabusaları görsen böyle konuşmazdın
    Konyaya taktın sen de en son ne zaman geldin gördün ki? 750 bin nüfus var yanii
    z750 yok fakat sıfır r1 ler var daha pahalı sonuçta.

bu arada en fazla 270 yapmış motorun asıl sahibi daha fazlasına cesaret edememiş. cbr600f de 286 km/h gören konyalı bir arkadaş var

Konyadaki bir hayabusa

Konyadaki bir zx10r modifiyeli ve sahibi kawasaki bayisi hem de drag yarıçcısı mehmet çal

al mete abi sana bi de R1. hepsi konyada ve sahipleri konyalı. şiştin yine

bu da bahsi geçen cbr600f

cbr600f hepsini tokatlar bence. z750 sport turing bir makine sonuçta.

yılmazım 5 tane makina var orda onlarıda resimleyip yollamışın...Bir taneside zaten Kawa bayisinin... ulan nede hassasmışın...Ulan aragazada fena geliyosun be...Taam Türkiyenin başkenti Konya olsun...

Alıntı araltı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe bu iidi

böle bir başlığı görünce aklıma ilk gelen şey metehan ın kawasakiden para aldığı !!!

İşin aslı bir Kawasaki Bayisinin büyük ortağı kankam olur...Bursa İznikte yeni dükkan açtı...gel diye sıkıştırıyor...Ama Kawasaki bana uzak bir marka bu aralar...ileride neden olmasın...2.el alırım kısmetse...0 zor...

Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz zor tokatlar..hatta ve hatta rüyalarda tokatlar...Havada karada denizde CEBERE...Mal gidiyor abe ..ben çok memnunum ayada çıkmayı düşünmüyorum...

Halil Abiiiiiii sana yakışmazmı be abi...Yürü be Abi...Yürü be aslanım...Kim tutar seni...Kilis yalan olur artık...Kendini Komşu illere atarsın...

Alıntı vampir112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi birkere motorda görünüş yok,motoru büyük olabilir ama yinede hondanın yeri farklı

Hondanın yeri hep ayrı olmuştur markaya laf yok tabi...Ama Cıbır 125 perişan bişey ...Dip not olarak belirtelim...İşimiz modellerle...

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne vedatı ya

Ya Vedat Kaya diye bir arkadaş var ya...Ondan bahsediyor...Tanımıyonmu yav...

Alıntı b+rk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar performansa bisey diyemem fakat tarz soz konusu olunca bence kıyaslanmaması gereken motorlar.cbr600f bunlardan cok farklı bi tarza sahip racing in tarzını %100 tasıyor.Digerlerinde bu yok ondan bence kıyaslamak yanlıs...
    ben genelleme yapmıştım...işin içinde detaylar var...Yani cbf 600 seçmemek için olan nedenim Z750 seçmemekden daha fazla...

Alıntı Gabe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elmayla armutu kıyaslamak çabası gibi olmuş bu başlık.

her ne kadar Z750'nin naked kasası koyulmuşsa da bu araç ile suzuki srad 750 ve yamaha R6 gibi araçları mukayese etmek lazım. Fazer ve 600f farklı şeyler, segment olarak da farklı yerdeler. kawasaki en6n ile Fazer, Cbr 600f kıyaslaması yapılabilir mesela, o zaman ben de Kawa'yı seçeceğimdir. ama sadece görüntü açısından.

Z Moto'nun kötü bir şöhreti var, bu ülkede Kawasaki kullanmak bir risk gibi geliyor bana.
    Bende görüntüyü kasteddim...görüntü + performans...Heryerde Cbr 600 f fazer görmek bıkkınlık verdi...Birde bunların 2001-2002-2003 leri var almayanı dövüyorlar...Tamam SS le kıyaslamak mantalite olarak yanlış olabilir ama ben genel kanıyı genel düşünceyi silkelemek sarsmak isterim...Tercihlere saygı hep duydum...Ama yolları işgal eden bu tip baltazar Racing makinalara saygım yok...Gürültü makinalar...Onlarlada olmuyor onsuzda olmuyor...Ha bende olsaydı CBR 600 f düşüncelerim bu şekilde olmayabilirdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    mete han bu senin tekelinde olan bişey değildir sen istediğin topiğe istediğin geyiği yapbiliyorsan benımde hakkım var diye düşünüyorum...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Abi sana antipati duyuyorum bu aralar...sende anlayışla karşıla...biraz gururun vardır herhalde...ben istemiyorum...Beni sevenler sevmeselerde saygı duyanlar burada...arkamdan dedikodu yapanlar değil...samimi iki paylaşım yapıyoruz şurda lütfen bulaşma...senin kankaların yokmu...onlarla takılsana...iki gezide kanka oldunuz...hemen triplere girdin...ben kimsenin kalbini kırmam...ama kırıpda meleğim ayağına yatanlarlada irtibatı koparırım...polemik istemiyorum...lütfen muhatap olmayalım...açık ve net...uzak dur benden abi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    kim benım kankalarım abicim??
    2 günde kımle kanka olmuşum..
    gurur bende senın umduğundan fazla ama bunu kullanarak polemik yapma ben senın ruhunu t anıyorum..
    gruru anlatma bana
    kim tripler e girdi beni burada tanıyan bir allahın kulu desin a bi s en değiştin diye ben bu siteyi bırakacağım...
    hatta daha fazla insanların içine girdim...
    ben senın s adece her konuya iyi veya kötü geyiğe boğmana kızıyorum..
    geyikte acıdır acıtır...

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    kardeş iyi hoşta
    bilmen gereken bişeyvar pıyasada ençok hangı motorvar fazer varsa 600f varsa demekki milletin bildiği bişeyvar bazende zevk meselesi amaç tokatlamaksa sağlam daha güzel makınanarvar , bahsettığımız makınalar hız için değil zaten fazerle 250 gören arkadaşlarvar buda yeterlidir bence neyse herkesin bir bildiğivardır sana saygıduyarım böyle düşünüyorsan ama dıkkatetde yanından 600f yada fazer tokatlamasınseni saygılar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Herkes dilediğini beğenmekte özgürdür. Övede bilir.Sonuçta bir motosiklet bu. Ama kişilikleri eleştirmek doğrumudur yapmayalım bence. Metehanı tanımam ama savaş kardeşimiz biraz fazla sert yazmış bence. Bu kendi fikrim.

Konu kawa mı fazer mi 600 f mi.......
    Şekil olarak kawa
    güç hız = 600f
    kullanışlılık=fazer
    Başka yoruma gerek yok sanırım.......
    Hep mutlu kalın.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    metehan hakli cikletten cikmiscasina etraf 600f ve fazer doldu, sirf kasa degistirmedigi icin bi sene daha fazer gormek istemiyorum, alisveris listemden cikardim kendisini. bu arada z750 naked ile bizim gordugumuz en yuksek hiz 262 km dir, son hizda 600f i gecmesi mumkum degil ama varsin gecmesin sokakta 600f den cok daha fazla ilgi cekiyor

Motosikleti
    tororosso

600 f tokatlarmış...bunu öğrendim...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şekil olarak kawa
    güç hız = 600f
    kullanışlılık=fazer

Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan hakli cikletten cikmiscasina etraf 600f ve fazer doldu, sirf kasa degistirmedigi icin bi sene daha fazer gormek istemiyorum, alisveris listemden cikardim kendisini. bu arada z750 naked ile bizim gordugumuz en yuksek hiz 262 km dir, son hizda 600f i gecmesi mumkum degil ama varsin gecmesin sokakta 600f den cok daha fazla ilgi cekiyor

swısshotelin arkasında bir tane mavi Z750 görüyorum...Bi ara resimleri yüklerim...gerçekten çok kaslı ve karizmatik duruyor...

Fazer ve cbr 600 f yeleli uyuz mıymıy bir aslansa

Z750 de bir o kadar leopar duruyor...

600 rr a lafım asla olmaz...Onun tokadı Osmanlı şamarı gibi adamı silkeler...

xanadu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende ikisi arasında gidip geldim tanıdığım bir arkadaşımın z 750 nin yataklarında bir sıkıntı oldu adamın motoru üç ay yattı yani kawa kötü değil ama distiribitör çok zayıf çooook ama her yer yamaha....

arkadaşlar bende ikisi arasında gidip geldim tanıdığım bir arkadaşımın z 750 nin yataklarında bir sıkıntı oldu adamın motoru üç ay yattı yani kawa kötü değil ama distiribitör çok zayıf çooook ama her yer yamaha....sonunda bende fazer 600 aldım mutluyumve egzoz taktırmak istiyorum bilgisi tecrübesi olan arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

Motosikleti
    honda cbr600 f
    honda hayat onda.... gerisi bahanee

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    yaws ne motoru alın bir bisiklet binelim işte

ruzgar_bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500
    Kawasaki tarz dizayn olarak daha kucuk kaliyor Z750 CBF 500 yaninda daha ii gorunuyormu yanyana koyun bakin aradaki farki hemen hissedeceksiniz. Birakin 600 f le kiyas etmeyi. Hersey motorun makinasimi motorun durusu motorun uzerindekinin motorla birlikte durusu.Aradaki o beygir gucunu yollarda test ederek baskasini tokatlayacak zihniyette motosiklet surucusu iseniz birakin bu isleri tatmin icin gidin yaris lisansi cikarttirin pistlerde gorelim sizleri. HONDA maknasi dizayni ile goz dolduruyor. Ayni segmentteki motorlari markalarina gore yan yana getirin once gorsel , sonra performans ve kullanim ve en sonundada elbette servis yedek parca olarak bi kiyas yapalim. NEden Kawa daha ucuz ? tutulmuyorda ondan. Neden tutulmuyor yukaridakinleri ozumsemis kisiler kiyaslamayi yapiyorlar ve almiyorlar.
    Saygilar;
    Hakan Altiparmak

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a. beyler motosiklet adamın ikinci karısıdır kimse karısına laf attırmaz benim karım( motorum)seninkinden güzel demek de delikanlıya yakışmaz .. son yorum biraz ağırabi ağzı gibi oldu ya herneyse?

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zafer80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. beyler motosiklet adamın ikinci karısıdır kimse karısına laf attırmaz benim karım( motorum)seninkinden güzel demek de delikanlıya yakışmaz .. son yorum biraz ağırabi ağzı gibi oldu ya herneyse?

bütün motorlar güzel arkadaşlar herkezin zevki başka kawasakinin servis sorunu var deyip duruyor herkes, benim en yakın arkadaşımın Z750'si var. motorunu çok seviyor, motoru 25000 km'de ama hiç sorun çıkmadı sadece amortisör keçesi değişti onuda biz yaptık zaten. istediği parçayı Almanya'dan 1 hafta içinde getiriyor. gerçekten çok sıkı bir makine tam bir cadde motoru. işte resmi

If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Mete abi Fazer a da tipsiz dedin ya
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bütün motorlar güzel arkadaşlar herkezin zevki başka kawasakinin servis sorunu var deyip duruyor herkes, benim en yakın arkadaşımın Z750'si var. motorunu çok seviyor, motoru 25000 km'de ama hiç sorun çıkmadı sadece amortisör keçesi değişti onuda biz yaptık zaten. istediği parçayı Almanya'dan 1 hafta içinde getiriyor. gerçekten çok sıkı bir makine tam bir cadde motoru. işte resmi

Çok karizmatik duruyor yahu,hani sahrada ağacın gölgesinde dinlenen aslan gibi,kulak tetikte pençeler kavramaya hazır ama hesapta uyuyor

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete abi Fazer a da tipsiz dedin ya
    dishy merak etme artık kimse meteyi kaale almıyor.

Kendisi bir tv de sabah programına çıkacakmış
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler