Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Fazer YALAN..CBR 600 F YALAN...Tek Gerçek Tokatlayıcı Kawasakı Z750

Motovento
    REKLAM ALANI
    scorpionayt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    ariassos GSR hayırlı olsun...ama vazgeç sen bence madem FAZER al

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Z750 yi bende gerçekten beğeniyorum.Sahibinden.com daki o ilanı daha önceden bende görmüştüm(sahibinden de ana sayfada da vardı zaten).Mete abi sitede 600 f ve fazer kullanan kullanıcı bir hayli var,bunların çoğu da İstanbul da oturuyor.Bence bu kadar net mesajlar yollama Bu arada z750 zx6r,honda cbr 600 rr veya r6 yı tokatlayabilir mi ki Ben sanmıyorum...

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    z750 ye binmedim ama 600f ss türü. dolayısıyle z750 nin 600f tokatlaması biraz zor gibi ama.
    kawasaki dünyanın en iyi motorudur . 1000rr ı bile tokatlarsa yeridir. şaşırmam
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

scorpionayt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Z750 yi bende gerçekten beğeniyorum.Sahibinden.com daki o ilanı daha önceden bende görmüştüm(sahibinden de ana sayfada da vardı zaten).Mete abi sitede 600 f ve fazer kullanan kullanıcı bir hayli var,bunların çoğu da İstanbul da oturuyor.Bence bu kadar net mesajlar yollama Bu arada z750 zx6r,honda cbr 600 rr veya r6 yı tokatlayabilir mi ki Ben sanmıyorum...

bu bahsettiğin makinalar Racing tabiiki Z750 nin bunları tokatlamasını beklemek yalnış olur.bi kere farklı kulvarlarda makinalar.naked modeller içinde değerlendirmek lazım.ben Z750 kullanıcısı olarak çok memnunum ama CB 900Hornet aklımın bi köşesinde her zaman olacak sanırım

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX

arkadaşlar ben izmirden katılıyorum bu işlerde yeniyim

motorcuyum ama net in acemisiyim bana yardımcı olun gt 650 hakkında bilgi istiyorum hyosung comet için teknik anlamda değil test veya sahib olandan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    trenox sana katılmıyorum kawasakı dunyanın en iyi motoru değil inanmıcaksın ama bi tanıdığımın gözümünm önünde zx10 la gazlarken motorunun dağıldığını biliyorum bu olayı suzukı-yamaha-hondada göremezsin

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geç abim bunları gereksiz ayrıntılar tokat mokat aslolan karizmadır baksana amcama Katana matana demişsin ama olay karizmaysa işte sana Suzuki GSX 750 F...Sanki BOİNG 747 mübarek

Tipi 4-zamanlı, DOHC, karbüratörlü, 4-silindir
    Sübaplar 4, silindir başına
    Soğutma sistemi SACS, hava/yağ soğutmalı
    Silindir hacmi 750 cm3
    Çap 70,0 mm
    Strok 48,7 mm
    Sıkıştırma oranı 10,7 : 1
    Maksimum güç 93 hp / 10500 dd
    Maksimum tork 66,7 Nm / 9500 dd
    ŞASİ
    Ön süspansiyon Sekme ayarlı teleskopik çatal, helezon yay, yağ sıkıştırmalı
    Arka süspansiyon Eklem tip, sıkıştırma, sekme ve yay ön yükleme ayarlı, mono amortisör, helezon yay, yağ/gaz sıkıştırmalı
    Ön fren Çift disk
    Arka fren Disk
    Ön lastik ölçüsü 120/70ZR17 M/C (58W) Tubeless
    Arka lastik ölçüsü 150/70ZR17 M/C (69W) Tubeless

İşte 750 F evrimi...
    http://www.suzukicycles.org/GSX-series/GSX750F.shtml

Motosikleti
    var işte...
    Alıntı motoboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trenox sana katılmıyorum kawasakı dunyanın en iyi motoru değil inanmıcaksın ama bi tanıdığımın gözümünm önünde zx10 la gazlarken motorunun dağıldığını biliyorum bu olayı suzukı-yamaha-hondada göremezsin
    arkadaşım iddia edecek değilim gereksiz tartışmalara girecek de değilim.
    kendi kullanmadığın motor hakkında nasıl konuşuyorsun anlayamadım.kawa kullandın mı ya da o motoru sen mi kullanıyordun? o zaman yorum yapmaya gerek yok.sen motoruna bakma,bakımlarını aksat,hatta yapma, en olmadık sınırlarda kullan ondan sonra aaa motor bitti. kawasaki buymuş. bırakın bunlara inanmayı yahu. bizim de bildiğimiz,duyduğumuz,tanıdığımız ,tamirciler,servisler var.aynı tür olayları ben de duydum yok 10binde 600f motor dağalmış yok, suzukinin şuysu köyüymüş,r6 da şu varmış vs.
    inanmayın arkadaşlar hurafelere inanmayın. adam yağını değiştirmez,motoruna bakmazsa motor naaapsın.
    her zaman derim:
    kawa gerisi hava.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scorpionayt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bahsettiğin makinalar Racing tabiiki Z750 nin bunları tokatlamasını beklemek yalnış olur.bi kere farklı kulvarlarda makinalar.naked modeller içinde değerlendirmek lazım.ben Z750 kullanıcısı olarak çok memnunum ama CB 900Hornet aklımın bi köşesinde her zaman olacak sanırım
    Birinin naked birinin süper sport olduğunu bende biliyorum.Ben mete abinin,
    600 lük motoru olan bir arkadaşınız varsa ve onu TEM de geçemiyorsanız bunu öneririm...
    cümlesine karşılık olarak yazdım özellikle onu Mete abi direk 600 lük cihazı olan arkadaşınızı yazmış,oysa ki zx6r,cbr 600 rr,yamahar6 vs. de 600 lük,ben onu kastederek yazdım

Süper sport ve naked ayrı iki katagoridir.Süper sportlar gerek duruş gerekse teknik özellikler olarak hıza daha yatkındırlar.Buna kimsenin bir itirazı yok zaten...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    25 yıllık motorcu birde sanayide dukkanı var.O adam kendi motoruna bakımlarını yapmıcak diğmi mantıklımı kawasakı kötü bir marka demiyorum ama en iyi markada değil yanlış...madem en iyi motor neden 20 motor arasından birtane bile kawasakı çıkmıyor...

Motosikleti
    var işte...
    motoboy ; nedir bu kawasaki düşmanlığı anlamıyorum.hiç kawa sahibi oldunuz mu?neyse boşverin.V. Rossi nin bile yarışlarda motoru bozuluyor yahu arkadaşınızın 50 yıllık tamirci olması neyi değiştirir.
    en iyi motor kawasaki değildir hadi senin istediğin olsun
    saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yok abi kawasakı duşmanlığı fln yok snde kendince haklısı nama bn sadece bana göre en iyi motor kawasakı değil dmk istedim okadar tabiki her marka arıza yapabilir yapamaz die birşey yok...

Motosikleti
    var işte...
    problem yok her motor arıza yapabilir tabiki.herkes kendince haklı.
    dostuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eyw abi haklısın

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konyalım Yılmazım yanlış anlama ama Konyada Z750 ne arasın...Rüyandamı gördün yoksa...Darı ambarı misali...Konyaya lafımız yok ama oralarda motora 15.000 ytl bağlayacak adamı zenginde olsa döverler...Anadoluda zor işler bunlar...

abi zaten izmirde kullandım. fakat konyadaki sıfır R6 ları sıfır zx10r ları hayabusaları görsen böyle konuşmazdın
    Konyaya taktın sen de en son ne zaman geldin gördün ki? 750 bin nüfus var yanii
    z750 yok fakat sıfır r1 ler var daha pahalı sonuçta.

bu arada en fazla 270 yapmış motorun asıl sahibi daha fazlasına cesaret edememiş. cbr600f de 286 km/h gören konyalı bir arkadaş var

Konyadaki bir hayabusa

Konyadaki bir zx10r modifiyeli ve sahibi kawasaki bayisi hem de drag yarıçcısı mehmet çal

al mete abi sana bi de R1. hepsi konyada ve sahipleri konyalı. şiştin yine

bu da bahsi geçen cbr600f

cbr600f hepsini tokatlar bence. z750 sport turing bir makine sonuçta.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabii 600 F i kullanan metehan değilse
    hehe bu iidi

böle bir başlığı görünce aklıma ilk gelen şey metehan ın kawasakiden para aldığı !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    puhahaha yok daha neler

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada en fazla 270 yapmış motorun asıl sahibi daha fazlasına cesaret edememiş. cbr600f de 286 km/h gören konyalı bir arkadaş var

Vedat abi ne zaman gittin konya ya

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Biraz zor tokatlar..hatta ve hatta rüyalarda tokatlar...Havada karada denizde CEBERE...Mal gidiyor abe ..ben çok memnunum ayada çıkmayı düşünmüyorum...

vampir112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY cup100
    abi birkere motorda görünüş yok,motoru büyük olabilir ama yinede hondanın yeri farklı
    [COLOR="Red"]UMUT DENEN ŞEY UMUTSUZLUK KORKUSU İNANÇ DENEN ŞEY YOKLUĞUN DUYGUSU[/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler