Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Birine Hastalık Bulaştırdım Gitti 150ZC Aldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    Lise yıllarımda Honda Titan'ı olan bir arkadaşın artçısı olarak, geze geze kapmıştım motosiklet hastalığını.Bana egzos sesinden ala şarkı yoktu.

2007 de maddi imkanım ona elverdiği için Kanuni Rokko aldım ve forumda uzun süre saatlerimi günlerimi geçirdim, sizlerden çok şey öğrendim.22 bin km yol yaptım.Çokca bir kilometresini beraber yaptığım arkadaşada bu hastalığı bulaştırdım.Çok uğraştı çok hesaplar yaptı kendi 2 tekerine kavuşmak için.3 senelik çin malı motor kullanıcısı olarak 2.el bir yamaha almasını tavsiye ediyordum ancak onunda durumu Mondial 150zc'ye elverdi.

Bugün öğleden sonra bayiden turuncusunu aldık.Sitesinde 1840 tl yazıyordu.1690 tl ye, 1000 tl nakit + 3 taksit anlaştık.Aküsü takılı değildi.Depo boştu.İte ite servise gittik.Adam demezmi pazartesi getir.Onca zaman hayal kur, sonunda al servis desinki bugün bakamam pazartesi getir,işi olduğundan değil muhabbet ediyordu biriyle Yani elde sıfır motor var ve 2 gün yatacak, olurmu.Aldığımız yeri aradı arkadaş, durumu anlattı telefon ettiler.Servisin gönlünü ettik, arkadaş nöbetçi olduğu için (eczane) işine döndü. 1.5 saat sonra ben teslim alıp marşa bastım.3 sene rokko kullanmış biri olarak motorun çift disk olması işini sevdim.Göstergeler daha iyi ve kullanışlı.Oturunca Ayaklar rokkoya göre yerden daha yüksekte , sanki daha rahat.Farlar dikkatimi çekti daha uzun mesafeyi aydınlatıyor ve daha çok aydınlatıyor.

Arkadaş artık kendisi yazar meecerolarını.Bugün kesin üye olacaktır.Motor 3 kmde ve arkadaş şu saate kadar hala binebilmiş değil.Nöbeti gece 12de bitecek Eczanenin karşısında motor bekliyor, ben olsam duramazdım heralde.
    Motosiklet Aşkı Ölmez,Biz Ölürüz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah neşenizi bozmasın.

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Allah kaza bela Göstermesin. Hayırlı olsun =))
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı kayazaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lise yıllarımda Honda Titan'ı olan bir arkadaşın artçısı olarak, geze geze kapmıştım motosiklet hastalığını.Bana egzos sesinden ala şarkı yoktu.

2007 de maddi imkanım ona elverdiği için Kanuni Rokko aldım ve forumda uzun süre saatlerimi günlerimi geçirdim, sizlerden çok şey öğrendim.22 bin km yol yaptım.Çokca bir kilometresini beraber yaptığım arkadaşada bu hastalığı bulaştırdım.Çok uğraştı çok hesaplar yaptı kendi 2 tekerine kavuşmak için.3 senelik çin malı motor kullanıcısı olarak 2.el bir yamaha almasını tavsiye ediyordum ancak onunda durumu Mondial 150zc'ye elverdi.

Bugün öğleden sonra bayiden turuncusunu aldık.Sitesinde 1840 tl yazıyordu.1690 tl ye, 1000 tl nakit + 3 taksit anlaştık.Aküsü takılı değildi.Depo boştu.İte ite servise gittik.Adam demezmi pazartesi getir.Onca zaman hayal kur, sonunda al servis desinki bugün bakamam pazartesi getir,işi olduğundan değil muhabbet ediyordu biriyle Yani elde sıfır motor var ve 2 gün yatacak, olurmu.Aldığımız yeri aradı arkadaş, durumu anlattı telefon ettiler.Servisin gönlünü ettik, arkadaş nöbetçi olduğu için (eczane) işine döndü. 1.5 saat sonra ben teslim alıp marşa bastım.3 sene rokko kullanmış biri olarak motorun çift disk olması işini sevdim.Göstergeler daha iyi ve kullanışlı.Oturunca Ayaklar rokkoya göre yerden daha yüksekte , sanki daha rahat.Farlar dikkatimi çekti daha uzun mesafeyi aydınlatıyor ve daha çok aydınlatıyor.

Arkadaş artık kendisi yazar meecerolarını.Bugün kesin üye olacaktır.Motor 3 kmde ve arkadaş şu saate kadar hala binebilmiş değil.Nöbeti gece 12de bitecek Eczanenin karşısında motor bekliyor, ben olsam duramazdım heralde.
    titanın egzos sesinin şarkı gibi gelmesi normaldir
    arkadaşına hayırlı olsun kazasız belasız kullanması dileğimle....

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    eminim cok güzel bi duygu ve sabırsızlıktır... bende kıs aylarında almıstım soguk dılemeden bındım gezdm valla sogugu bıle hssetmedım cok sıcak karsıladı beni

hayırlı ugurlu kazasız belasız bır omrü olsun...

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    Arkadaşlar ben bişey daha farkettim bu motorun far lambası beyaz ışık veriyor.Daha iyi aydınlattığından bahsetmiştim, bu lamba rokko 150ye olurmu acaba.Olursa mondial servisinden alıp bende takayım diyorum.Arada çok fark var.
    Motosiklet Aşkı Ölmez,Biz Ölürüz

txxxr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???????
    hayırlı olsun yeni motorunuz bendede zc var egsozu tittreşimden dolayı ileriki km'lerde ses yapmaya başlıcak aman soğumasın arkadasın motordan
    öyle 3 aşşağı 5 yukarı değil...1 aşşağı 2,3,4,5,6 yukarı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)