Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Artık anladım bu millet motor düşmanı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı Dartmaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru koyduğum yerden iki metre uzaklıkta yarı bordum bir dairenin penceresi var.
    aslında yorum yapmadan once daha dikkatli okumamız lazım ben hala primat konusunda ısrarlıyım
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben de bu yeni nesil çocuklardan şikayetçiyim. Başımdan geçeni sizlerle paylaşmak istedim. 1 hafta önce saat 21:30 gibi motorla çıkım biraz gezinim dedim. Bizim motorda sitenin kapalı garajında duruyor. Kapalı garaj şu çok büyük olanlardan herkesin arabası için kendi yeri var. Motorlar içinde ayrı bir yer var zaten 3 tane motor var sitede motorlar orda duruyor.Asansörden indim garaja doğru yürüyorum. Üzerimde korumalar full. Garajdan bi gürültü bi patırtı. Bisiklete binenler mi, kay kaya binenler mi dersiniz bi bağırış çığırış gidiyor parkta. Motorların olduğu yere bi geldim 3 adet lise 1 veya lise 2 öğrencisi orda durmuşlar, bi taneside benim herşeyden sakındığım motorun üzerine binmiş, yan ayağıda kaldırmış motorla oynuyor.Yanlarına kadar gittim, çocuğun umru değil, bi utanma bi sıkılma yok. Elimde kask "in motorun üzerinden" dedim. Çocuk bana yan yan bakarak "motor senin mi" demez mi.Çocuktan en az 10-11 yaş büyüğüm ve hala motorun üztünde oturuyor.Tabi bunun üzerine üslubumu değiştirirek "in lan aşağı" dememle çocuk indi motordan. Bi daha üzerine binipte oynamayın dedim motorla. Çocuğun cevabı "benim de aynısından vardı zaten ama kaza yaptım" Arkadaş daha 17-18 yaşında ve zx-6r la kaza geçirmiş Ben de çocuk oldum, bizim mahallede zzr 1100 vardı, inanın kadranına falan bakarken ellerimi arkada birleştirirdim sahibi yanlış düşünmesin diye. Bu zamanda ana babalar çocuklarını nasıl yetiştiriyo anlayamıyorum. Yani biraz daha sertleşse orda ortam çocukların 4 ü bana giricekti, sırf motorumdan inmelerini istedim diye, bakışlarından onu sezinledim. Siz olsanız naparsınız dövseniz dövülmez sonra adımız çocuk dövdüye çıkar sitede, sövseniz terbiyesiz siz olursunuz. Şmdi her seferinde motorumun üzerini kapıyorum brandayla bu bana iyi bir ders oldu.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

DKLG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bal gibi dövülür...

hem saygısızlık, hem terbiyesizlik hem de ukalalık yapan adama müstehak!...
    [B]sadece kazanmaya oynayanlar kazanır...[/B]

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    hayırlısı olsun ne diyim :S
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    yahu arkadaşlar iki teker makınanız var diye dünyayı istiyorsunuz beee...
    o kadar para ver motor al ee bi zahmet onuda koy kapalı garaja..
    verecegin 30 -40 para güne vur ne keder eder adamların agız kokusunu çekmeye değermi..hem coluk cocukda kurcalamaz..
    pasajı yeni sildim sen motoru getir koy neymiş çamur yokmuş yok yaaa nerden biliyon..
    adamlar ayaklarıyla girdi diye kızdım demincek..
    ev zati zor ışık görüyo pasajdan kovduk evin penceresine park ettin..
    ne bu yaaa al onu oradan kardeşim ..coluk cocuk görüyo benden motor istiyo paramı var alıcaz..
    hadi oradan dükkanın pardon evin önünü kapatma...

imza: kapıcılar dernegi üyesi muhittin parketmez..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı Arthas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de bu yeni nesil çocuklardan şikayetçiyim. Başımdan geçeni sizlerle paylaşmak istedim. 1 hafta önce saat 21:30 gibi motorla çıkım biraz gezinim dedim. Bizim motorda sitenin kapalı garajında duruyor. Kapalı garaj şu çok büyük olanlardan herkesin arabası için kendi yeri var. Motorlar içinde ayrı bir yer var zaten 3 tane motor var sitede motorlar orda duruyor.Asansörden indim garaja doğru yürüyorum. Üzerimde korumalar full. Garajdan bi gürültü bi patırtı. Bisiklete binenler mi, kay kaya binenler mi dersiniz bi bağırış çığırış gidiyor parkta. Motorların olduğu yere bi geldim 3 adet lise 1 veya lise 2 öğrencisi orda durmuşlar, bi taneside benim herşeyden sakındığım motorun üzerine binmiş, yan ayağıda kaldırmış motorla oynuyor.Yanlarına kadar gittim, çocuğun umru değil, bi utanma bi sıkılma yok. Elimde kask "in motorun üzerinden" dedim. Çocuk bana yan yan bakarak "motor senin mi" demez mi.Çocuktan en az 10-11 yaş büyüğüm ve hala motorun üztünde oturuyor.Tabi bunun üzerine üslubumu değiştirirek "in lan aşağı" dememle çocuk indi motordan. Bi daha üzerine binipte oynamayın dedim motorla. Çocuğun cevabı "benim de aynısından vardı zaten ama kaza yaptım" Arkadaş daha 17-18 yaşında ve zx-6r la kaza geçirmiş Ben de çocuk oldum, bizim mahallede zzr 1100 vardı, inanın kadranına falan bakarken ellerimi arkada birleştirirdim sahibi yanlış düşünmesin diye. Bu zamanda ana babalar çocuklarını nasıl yetiştiriyo anlayamıyorum. Yani biraz daha sertleşse orda ortam çocukların 4 ü bana giricekti, sırf motorumdan inmelerini istedim diye, bakışlarından onu sezinledim. Siz olsanız naparsınız dövseniz dövülmez sonra adımız çocuk dövdüye çıkar sitede, sövseniz terbiyesiz siz olursunuz. Şmdi her seferinde motorumun üzerini kapıyorum brandayla bu bana iyi bir ders oldu.
    Aynı durum arabalarımız için de oluyor.daha taksidi bitmemiş arabamın kaputunun üzerinde kot pantalonunun zımbaları ile kaputu çiziyordu inin deyince yedikmi diyorlar.

İNSAN Yetiştirmek zor zanaat,İYİ bir USTANIN yanın da yetişmek gerekiyor ki USTA olunsun
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    [MEDIA]EĞİTİM ŞART!!![/MEDIA]

EĞİTİM ŞART!!!

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı durum arabalarımız için de oluyor.daha taksidi bitmemiş arabamın kaputunun üzerinde kot pantalonunun zımbaları ile kaputu çiziyordu inin deyince yedikmi diyorlar.

İNSAN Yetiştirmek zor zanaat,İYİ bir USTANIN yanın da yetişmek gerekiyor ki USTA olunsun
    Aynen katılıyorum arkadaşım sana. Zaten böyle çocukları görünce annemin babamın kıymetini bir kez daha anlayıp şükrediyorum kendi kendime.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Hepimiz birer primatız. Aha burda öyle yazıyor..

http://www.1001kitap.com/Bilim/Metin...mat_nedir.html

Motosiklet düşmanlarının park halindeki motora tepkileri trafiktekine göre daha az zarar verici. Allah bizleri asıl seyir halindeki ilkel yaratıklardan korusun.
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    nereye çeksen şimdi araba gelecek. ne bu yaaa öcümü bukadar korkunç bi aletmi bu?
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı ScooTer_DeLiSi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benım babamın da motoru var 2 katlı bir ewimiz var uste kiraci alttada biz oturuoruz yan komsumuz şikayetci babam sabah çıkarken motor u çok ses çıkarıomus sankı babam motora sus dese susacak motor babam bunu anlatınca gulmekten olmustum

bide babam dan şikayetciyim motoru bana vermıo 17 yaşındayım ve normal olarak ehlıyetim yok dio ehlıyetını al vericem dio ben sabredemıomm
    Babana soyle o motoru calıstırmadan cıkarsın. Kimsayı rahatsız etmeye hakkı yok. Komsunuzun yerınde ben olsam ya babana ''sus'' demeyı ogretırım yada motorunuza ''susturucu'' takARIM bir şekılde.
    Bence babanın sana motor vermemesı cok normal cunku önemlı olan zeka yasıdır araç olayında. Bunu boşuna 18 belırlememısler o bıle az hatta ınsanın trafige cıkabılmesı ıcın 21 22 demelı yası bence şahsi fıkrımdır.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    olay mahalini detaylarıyla bildirirsen bir bilirkişi raporu düzenleyelım kım haklı bakalım ..
    bence böyle..
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler