Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet botu : Moto-Bot duyan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar az once sahininden.com sitesinde dolanırken şu korumalı motosiklet botunu gördüm. Bilen kullanan varsa kalitesini ve rahat mı değil mi söyleyebilir mi acaba? Dün necdet abinin kazasından sonra bot almaya karar verdim. Türk malı hemde çok pahalı değil.
    sitesi www.moto-bot.com
    Not:Lütfen reklam olarak algılanmasın. Nolan Shoei gibi markaların adı geçebiliyor diye böyle bir şey yaptım. Sadece bilgi amaçlı.

==============================

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    120 ytl diyor fiyatı da uygun acaba dedikleri gibi görev yapabiliyor mu. ya paraya kıyıp alıp test edicez yada bayilikler verilecektir diyor. onları beklicez.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

valla dun sahıl kenarında 1 tane translapcıda gordum adama sormadım ama rahata benzıyodu

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    sirkeci'de biraz daha dusuk fıyata bulunabiliyor bundan; gordum diye hatırlıyorum

Motosikleti
    @gabe
    peki korumalı mı yoksa sadece görüntü mü?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

koruması var yazıyor sitesinde ama kullanan var mı bilmiyorum. çünkü motordan indikten sonrada kullanılırlığını merak ediyorum.

Motosikleti
    benim merak ettiğim de bu koruma ne kadar koruma 120 ytl demiş adam ama bazı markaların etiketinde 500 ytl falan yazıyor. onda da korumalı yazıyor ama far kı ne ? normalde fiyattan dolayı koruma listeme botu almamıştım ancak bu fiyata üzerine düşeni yapıyorsa almak isterim. görünüşü sade ce güzel.

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    şimdi arkadaşlarla görüştüm bana çok yakın bi yer bu gün içersinde gidip bakacağım gerçekten dediği türde bir ürün ise buraya yazarım hatta benım botum avar ama yinede 1 tane alacağım...
    sırf denemek test etmek için dedikleri kalitedense eğer niye 100 lerce avro verelım aynı kalitede bir ürüne...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

teşekürler savaş abi. denedikten sonra yorumu bekliyorum. dediğin gibi aynı işlevi görüyorsa paramız içeride kalsın bari.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dikkat edilmesi gereken husus bilek civarı tam bileğin arkasında olması gereken kalın koruma tabakası birde güçlendirilimis parmak bölgesi avrupadan tatile gelen bazı uyanıklar yanlarında koruma malzemeleri getiriyorlar aslında fiyatlarıda hesaplı almadığıma pişmanım şu an

Hatta çalıştığım yere stand bile açmışdı adam mesela ülkemizde herhangibi bir yere motosiklet malzemesi satan bir stand açsa vatandaşın biri herkes bakar ne olduğuna anlam vermeye çalışır.

Adamlar başına toplanıp malzemeler hakkında konuşuyorlardı motosiklet kültürü oturmuş onlarda

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    korumalıydı gordugum kadarıyla ama ne derece guven verebilir size bilmiyorum. yurtdışına gidip gelen bir tanıdık bulup getirtmek en guzeli. tabi onda da numara problemi olabiliyormuş.

bu konuda bir gelişme olmadı mı yaw?

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    korumalı olan mont . bot. diğer malzemelerin hepsi fahiş fiyatlarda satılıyor maliyetinin 15-20 katı ancak fiyatlar birbirine yakın olduğu için bizlere fazla alternatif kalmıyor, bu bot hem yerli malı hemde ucuz bence denemeye değer
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

moto botun mantığı herhangi bir durumda ayak bileklerinin zorlanmasını önlemek zaten(artı korumalarıda var onlara bişey demiyorum ) ben ayak bileğimi kapatan normal kışın kullandığım botla sürüyorum gerçektende hoşumada gidiyor yani
    Kask tak!

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Önümüzdeki ay bot almayı düşünüyorum, bu bot da fiyat açısından cazip ama işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum. Bu botu kullananlar var mı? varsa yorumlarını alabilir miyiz?

**emr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er6-n

bot!!!

bugün yaşadığım sağ bacağımın motorun altında kalması tecrübesinden sonra, en kaliteli botu almaya karar verdim... tam korumalı olmama rağmen (omurilik koruması dahil), ihmal ettiğim bot mevzusu yüzünden yaralandım :(

*Soner hoca; korumalı botun üzerinde neden önemle durduğunu şu an anlıyorum

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    evet arkadaşlar bu botlar cok işe yarıyo diye duyuyorum.. Full koruma olsak bile bot da lazım bize. Hem ıslanması hemde güvenlik açısından. Bende ileriki zamanlarda bunlardan almayı düşünüyorum...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçenlerde Hein-Gericke'den bot almıştım 90€ 6 taksit.Hem botum yoktu hemde çok ucuz diye aldım,ayağımı vites pedalının altına sokamadım,robocop gibi yürümeye başladım,pekte huzurlu değildim ayağım vites pedalının altına girebilcek olsa bile...Ama 90€ 6 taksit bedavaydı resmen ve fiyatına göre iyi bir üründü.

Ancak bgn Dainese - Torque denedim Kanuni'den inip Kawasaki'ye binmiş gibi oldum şimdi para biriktiriyorum... Fİyatı 255€... Hein-Gericke'leride kardeşime hediye ederim artık.. Böylece Dainese Botlar bana 345€ patlamış olur,Hindistan'da gökyüzünün mavi olduğunu anlamak için gitmiş olduk ama bir kez daha öğrendikki ucuz etin yahnisi olayı daima geçerli...

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    bu botu kullanan yok galiba. kullanan kimse yorum yazmamış.

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    aynı konuyu ben daha önce açmıştım burdan takip edebilirsiniz

http://www.motosiklet.net/forum/moto...klet-botu.html
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler