Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Siz Olsaniz Ne Alirdiniz??

Motovento
    REKLAM ALANI

ARKADASLAR YAKLASIK 2 AYDIR KENDIME GORE BI MOTOR ARIYORUM ILK ZAMANLAR MONDIAL 150 ZAT VE DIGER MARKALARIN AYNI TURDEKI MOTORLARINA BAKTIM ANCAK MONDIALDEKI TEKNIK SORUNLARIN FAZLALIGINDAN VAZGECTIM SONRA HONDA CBR 125 I DUSUNMEYE BASLADIM BU ARADA HYOSUNG GT 250R A BAKIYORUM BUNLAR BENIM SU ANKI KESEME GORE OLAN MOTORLAR IKINCI EL PEK TAVSIYE ETMIOLAR DAHA YENI OLDUGUM ICINDE 150-250 CC USTUNE CIKMAK ISTEMIORUM SIZ BANA HANGISINI TAVSIYE EDERSINIZ YADA BASKA MODEL BU FIYATA OFF YAA ONUMUZDE KIS NASIL MOTOR KULLANCAKSAM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

dylan sayfamıza bi bak bakalım belki hoşuna gider..link imzamda..

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    Alıntı ozgurfeyiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADASLAR YAKLASIK 2 AYDIR KENDIME GORE BI MOTOR ARIYORUM ILK ZAMANLAR MONDIAL 150 ZAT VE DIGER MARKALARIN AYNI TURDEKI MOTORLARINA BAKTIM ANCAK MONDIALDEKI TEKNIK SORUNLARIN FAZLALIGINDAN VAZGECTIM SONRA HONDA CBR 125 I DUSUNMEYE BASLADIM BU ARADA HYOSUNG GT 250R A BAKIYORUM BUNLAR BENIM SU ANKI KESEME GORE OLAN MOTORLAR IKINCI EL PEK TAVSIYE ETMIOLAR DAHA YENI OLDUGUM ICINDE 150-250 CC USTUNE CIKMAK ISTEMIORUM SIZ BANA HANGISINI TAVSIYE EDERSINIZ YADA BASKA MODEL BU FIYATA OFF YAA ONUMUZDE KIS NASIL MOTOR KULLANCAKSAM
    sym joyride dan şaşma! 2. el piyasası 2900 le 3500 ytl arası değişiyo
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Bana Aldiktan Sonra Da Sorun Fazla Cikarmicak Bi Motor Lazim Bunlar Sorun Cikarirmi Devamli Servislerle Ugrasicaksam Belediye Otobusu Tercihimdir

20000km'de dylan var sitemizde..ayrıca sitedeki bütün dylan kullananlar 0 aldılar ve hepsi şu anda ortalama 8000km'ye dayandı geçende var tabi..bende alalı 6,5 ay oldu ve 6700km'de servise sadece 1000km'de bi yağ değişimi için uğruyorum.yani daha problem çıkaran dylan olmadı..ama bence sen tarzını belirle ona göre yazalım..çünkü gt250'de çok dehşet bi makina ne de olsa..

armpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alabilitrrrrrr

ya dedigim gibi kararsizim ama ucuza 250cc falan guzel ses cikaran bi race de fena olmazdi... hyosung 250 gt hakkinda ne gibi bi yorum yapabilirsiniz su sira o daha aklima yatiyo..

alperarif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 2000 model
    Dostum bence 250 bile baslangiç için fazla. Hele race? Önce bi kendini tani. 125 cc ile de düsüp gayet güzel sakat kalabilirsin. En az 1 sene honda titan veya ybr cinsi motor daha ideal. (Bu öneri bisiklet veya mobiletten geçiyorsan geçerli. Daha önce tecrüben varsa hyosung 250 gt veya honda twister benimde hosuma giden makineler)

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E

ya dedigim gibi kararsizim ama ucuza 250cc falan guzel ses cikaran bi race de fena olmazdi... hyosung 250 gt hakkinda ne gibi bi yorum yapabilirsiniz su sira o daha aklima yatiyo..
    Sevgili arkadaşım!.
    Öncelikle nasıl bir motor istiyorsunuz,kullanım amacınız nedir?
    Genel amaçlı bir modelmi?
    Yoksa havalı bir modelmi?
    Yoksa hava atmalık bir modelmi?
    Eşiniz veya partnerinizi taşımayı düşünüyormusunuz?
    Yaz kış 4 mevsimlik mi?
    Çanta bagaj vb takmayı düşünüyormusunuz.

Vs vs vs bu bilgileri kafanızda netleştirip bizlere bildiriseniz boşa kürek çekmemiş oluruz.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

valla benim motor almamdaki amaç; bana 10km uzaklıktaki işime rahat ve birazda havalı bi motorla gidebilmek.... beni 2 gunde bir servis servis dolandırmayacak tecrubesizliğimi giderecek.... keseme uygun.... bi motorsiklet almak..

ben ole hız meraklısı bi insanda deilim bugune kadar otomobille bile 130 un ustune cıkmamışımdır yani kontrollu bi insanım.. kısacası 150 lik bi zat alıp 3500 ytl yi kuma gomup yok kayışı koptu yok şuyu titreşiyo yok frenajı kotu deyip deyip motordaan illallah demek istemiyorum..
    o yuzden 250cc bana ideal diye dusunuyorum zaten arabamda var karda kışta yağmurda binmeyecem...

daha da kısacası

benimki bir nevi sevgi hep bi motorum olsun istemişimdir....

DKLG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadar usta arasında benim gibi acemilere söz düşmez ama bu fiyatlara keeway 250 supershadow çok iyi olabilir
    ama öncelikle eğitim almanı öneriyorum, naçizane fikrim olarak.
    hayırlı olsun
    [B]sadece kazanmaya oynayanlar kazanır...[/B]

scooterman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 hs
    istediğin özelliklerde ve bulabileceğin en iyi ve en ucuz motor keeway supershadowdan başkası değil.bende motoru satıyorum keeway çekecem
    inşallah.
    UNUTMA OYUN BİTİNCE VEZİR VE PİYON AYNI KUTUYA KONUR:bounce:

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Honda'nın ucuz modellerinden en çok hoşuna gideni al bence, sağlam, servisi bol, parçası pahalı değil...cbr125, dylan, beat, cbf150 v.s.
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence senin için şu an ideal olan motosiklet ybr 125 dir sorunsuz bir müddet kullanırsın daha sonrasında satarkende kaybın olmaz unutmaki alacağın motosiklet ilk etapda seni tatmin etsede sonrasında yükseltmek isteyeceksin

hangi çinliyi alırsan al muhtemelen büyükj maddi kaybın olacaktır ayrıca kim ne derse desin motosikleti öğrenmen için çinli önermiyorum insanı yoruyor imkanın varsa ki var anladığım kadarı ile ybr almalısın bence

saygılar..

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Yamaha'nın YBR 125 modelini tercih ederseniz,rahat edersiniz.
    Onbinlerce kilometre sorunsuz seyahatler,oturma pozisyonu rahatlığı,Çoook yaygın servis ağı,Koç holding grubunun arkasında ki yılların desteği,Genel maksatlı kullanımı,düşük yakıt tüketimi vs.

http://www.beldeyama.com.tr/www/urun...k_id=8&u_id=29
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

lakerda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakın zaman önce aynı muallakta kalmış ve araştırma yapmış biri olarak keeway supershadow u tavsiye etti herkez bana. sahipleriylede konuştum bu tip motorların allah için hiç birinden şikayet duymadım supershadow kullanıcılarının. haa ben bildiğimi okudum gene bütçemi arttırıp 2. el bi japon aldım, o da ayrı bi risk tabi ama şimdilik iyi gidiyo memnunum.

fırtına42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gılardion
    honda cbr 125

vale_rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 kawasaki 636
    servislerde uğraşmayı sevmiyorsan markadan şaşma! konforlu ve havalı olsun istiyosan 250lik bi scooter al.
    yamaha xmax 250
    aprilia atlantic 250
    honda fes250 foresight
    bide kanuni bobcat 250 var ama ona sağlamlığı konusunda bi şey diyemem ama güzel görünüyor.
    sadece hava istiyosan honda cbr 125 tavsiye edebilirim senin bütçene göre. hyosung250 gtr nin sağlamlığı hakkında yine bi fikrim yok ama oda güzel görünüyor.
    ben de aslında honda veya yamaha gibi markalardan 250lik bir race motor bekliyorum yaparlarsa alıcam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler