Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: En güvendiğiniz Çinli Motosiklet Markası?

Katılımcı sayısı
41. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Regal Raptor

10 24.39%
  • Jinlun

2 4.88%
  • Kinroad

2 4.88%
  • Çelik

4 9.76%
  • Salcano

1 2.44%
  • Masai

1 2.44%
  • Zhongshen

6 14.63%
  • Dorado

1 2.44%
  • Bisan

8 19.51%
  • Diğer

6 14.63%
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çin Motosikletler - Testler & İzlenimler & Resimler (Sürekli Güncellenecek) by Exodia

Motovento
    REKLAM ALANI
    piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de jl 150 cc var 1 ay dır yatıyor(araba aldım ) herhangi bir sorunu yok dün akşam bir çalıştırayım dedim jikle açık halde 3 . marş ta aldı valla ha ben bile şasırdım ...
    75oo km de motorsiklet 3 defa mekanik arızadan dolayı yolda kaldım ama 3 sefer de servis beni mağdur etmedi sorumluluk ölçüsünde davrandılar ben de periyodik bakımlar jincir bakımı gibi olaylarıda eksik etmedim 1 aydır yat tan sonra bile 3. marş ta çalışan motor a bir şey diyemiyorum arkadaş,orta karar bir motosiklet sonuçta.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de jl 150 cc var 1 ay dır yatıyor(araba aldım ) herhangi bir sorunu yok dün akşam bir çalıştırayım dedim jikle açık halde 3 . marş ta aldı valla ha ben bile şasırdım ...
    diyorsunki bu hareketten dolayı jinlun çok sağlam bir makinaymış ben bile yeni anladım diyorsun..
    öylemi?
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaşım en azından akü nün su yapacagından şüphem vardı , bu akşam dan itibaren eve gidince üç beş gün 8 - 10 km yol yapar yine yatırırım motosikleti .
    selamlar.....

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım öncelikle paylaşım için teşekkür ederim

kinroad motosiklet konusuna gelince 20 gün önce aldığım motorumda 1000km. geldim bu marka hakkında bahsettiğin şeyler tamamiyle doğru

1. darbe emici crank balansör sistemi gibi bir sistem var (zealsundakine benzer bir sistem) 100km gibi hızlar haricinde vibrasyon yok denecek kadar az ayrıca bozuk yollarda bu sistem tüm darbeleri emiyor

2. olarak vites geçişlerinde proglem hat safhada vitese sert basmak gerekiyor hatta 300 bakımına giderken 1 ve 2. vitesler geçmemişti ufak bir ayarla düzelttiler

3. 150cc lik diğer çinli kardeşlerine göre oldukça kuvvetli

4.yakıt harcaması 100km. 3,0-3,5 civarında buda oldukça az yakıyor anlamına gelir

bence kinroad için yaptığın tüm yorumlar bu motoru sürerek test etmiş birisine ait

Ben de size teşekkür ederim, bir Kinroad sahibi olarak kendi izlenimlerinizi de paylaştığınız için...

Not: İzlenimlerinizi de benimkilerin altına ekledim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler