Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Jawa Tutkunları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr
    ewt hiç gereği yok. ztn modası geceli cok oldu. artık önümüze ve yeni nesile bakıcaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    Benim Başlama Motorumdu Hemde Kirmizi Beyaz Renle Boyatmiştim Bende Laf Söletmem Kara Cavamaaaaaaaa Ama Sattik Kaza Yapinca
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    bi soru kara jawa = ördek jawa mıdır yoksa bunlar farklı model yılınımı ifade eder ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Valla hiç duymadım...Sen nerden duydun bunu???
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    CRF 250 L
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya millet ben benim scooteri satıp bi jawa alim diyorum da yakıt durumu nedir bunun? benim dayıdaki 1 lt benzinle 10 km gidiyor ama o motorda oynama yapmıştı hızı da 140 ı görüyor
    @oceans sanırım sahibinden.com'da gördüğüm senin motordu satıyomusun?
    Nasıl derler 350 çift silindirliler köpek gibi yakıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    be gawa cavama söz söyletmem.keske şu gs500 ü alıcama gaw-*aracavama bi 300 ytl ahrcasaydım canavar olurdu zaten kendısı canavar.benıdme ılk motorum 350 ts ogar...ımkanım olsun gene 350 lık bıtane jsawa alıcam...siz benım gawacavamı bi görseydınız öyle modası gecmıs falan dıyemezdınızyaaa hadı neyse.ben 280 km yı 2,5 saatte gıttım..motorda tık yok.canavar gıbı motor.masrafıda fazla olmuyor...4.5 ayda bır 2 tane platın alıp takacaksın okadar..oda 20 ytl...280 km de son gaz gıttım.50 ytl benzın yaktım....hıc bısey yanııı...valal jawama söz söyletmem...alıcam bı tane jawa sağıyla soluyla ıyıce oynayacam...hızlı bı motor yapmaya calıscam alklah nasıp ederseee...neyse öptum jawamııı

Motosikleti
    jawa250ceylan

jawa

Alıntı cgl125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende var arkadaşım 250 cc tek silindir jw laser
    bendede var kardeşim 1982 model yanlız modası gecti abi
    satamıyozda hayırlısı olsun cbf 150 alacaz inş kara jawalar daha güzel benimki, biraz yüksek koltuklu güzel ama gürültülü hasta olunacak motor varsa eski bmw ler hayırlı günler dilerim

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 600 K7-CBF 150
    bizde 1971 model vardı.Şu an hani şu nostalji diye çıkardılarya Indian Jawa ondan var bir tane.Baya masraf yaptık.Sisleme makinası Ama benim Srad ve CBF'den inip ona binmeye pek vaktim olmuyor.
    [SIZE="3"][/SIZE][SIZE="3"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][I]with [COLOR="Blue"]Suzuki[/COLOR],own the racetrack![/I][/FONT]:cat:

22somer22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Benimde var bi jawa. Ömrümü yedi ama ne yapalım zevk işte. Tank gibi yakıyo mubarek. Bide rektefe yaptık ki sormayın 60 piston var. Motor canavar ama cebe zarar açıkçası.Ayrıca satılıktır hoşuma giden her türlü motorla takas olur.Resim ekledim niye görünmüyor anlamadım.
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=3011107
    Başladığı Yerde Biter Tüm Yolculuklar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    valla ne yakarsa yaksın cok serı bır motor..ben cok sevıyom jawamı ama 350 lik.benım ogarla still i gectım ...uzun yolada cok ıyı gıdıo..bakımı güzel yaparsan hiç bı zararı yok..cok yakıo dıyonuz ama yaktınız hakkını fazlasıyla verıooo ..sizin 125likler,250 likler az yakıoo tamam ama 350 lik kadarda gıdemıooo......dogruya dogru yanıııı....ben vazgecmem jawamdannn arkadas hastası olduk bıkereee .2 tane motorum olursa birisi mutlaka 350 ts jawa olurrr....

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN

İlk motorum

Selam arkadaşlar, benim de ilk motorum Jawa idi. Jawa Still çok temiz bir motordu aldığımda. En çok da o motorla gezmişimdir. 1997 yazıydı sadece haftasonu gezileri ile 10 000 km yapmıştım. Sürüşü çok keyifli idi gerçekten. Mahallede o zamanlar 7-8 kişide Jawa 350 vardı. Bir o kadar da Jawa ceylan bunurdu mahallemizde.

lazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba 165-25

efsane jawa

bendede jawa lazer var birfiil kullanıyorum ne arıza ne yolda kalma yolların kralı efsane jawam.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    benim jawam yok yakınlarda jawası olanda yok bineyim. 16 yaşındayım ama sanki eskiden beri jawam varmış gibi her gördügümde bir ahh çekiyorum 350 lik jawa he vay be.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    jawada ayrı bı hastalık yahu...ben bıdefa artcı olarak bındım ve hastalıga bulastım cokta güzel oldu beee....suanda jawamı sattıma pişmanım keske satmayıp güzelce bakımını yaptırıp bınseydım.... gara cavam benım

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    eee cawacılar nirdesiniz yawww benim cawada sorun var 3.vitesten sonra gitmiyo kendi kendini frenliyo sonra acayip ısınıyo 1ve 2 de de gitmiyo busefer bugün rektefe yaptırdım bakalım ne olacak inş ondandır.bide yağı az koyuncamıdır nedendir yolda giderken takur tukur ses geliyo motor duruveriyo başına gelen var mı??

alllllllloooooooooooowww cawacılar sesim geliyomu bu 350 cawanın platin iyi ayarlı olazsa silindirler ve egzostlar çok ısınırmı??
    MoToCroSS RuLeZZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cavacılar gelın buraya.....

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    tertıp bıseymı dedın bana mı ole geldı kolaysa gelde benım style mı gec hodrı meydan style ın surucusu basmamıstır jawa dan baska motor tanımam ozellıklede o sesi yokmu ooooooffffffff bıtırıyor benı
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı crazyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tertıp bıseymı dedın bana mı ole geldı kolaysa gelde benım style mı gec hodrı meydan style ın surucusu basmamıstır jawa dan baska motor tanımam ozellıklede o sesi yokmu ooooooffffffff bıtırıyor benı

tertip ne dıon heri....
    ne style ı ne basmamısı....
    nerde demısım o lafı....mz topıgındekını dıosan....o cava değil mz....

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    tertıp yukarda 15-53 te attıgın mesaja bak ne demek ole benım ogarla stylı gectımdıyosun bak kızarım bende style var hatırlatayım hemıde km de15 kurus yakıyor
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    haaa .....adam basmayı bılmezse....gecılır dımı....
    bıde benım ılk cavam ( ogar olan.9 baya deli gıdıodu.....
    artık o ogar yok...styl var....

ya arkadaslar benım cavaya 14 amperlık aku taktım....bıde 2 tane 50 w lık sis lambası taktım....14 amperın bı zararı olmaz sanırım....
    bıde gecen senekı ılk cavama ( ogar olan) 14 amper takmıstım....aradan 6 ay gecınce sarj dınamosu yanmıstı....sanırım 14 amper akuyle bı alakası yoktur herhalde.....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler