Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sıfır hyosung lar icin...

Motovento
    REKLAM ALANI
    trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    istanbul motor 12 taksiti vade farkı koyarak yapıyo yani aşaa yukarı 700-800 ytl koyuyo ayrıyeten indirim söz konusu diil gt250 veya gtr250 modellerinde anca 8250ytl herşey dahil ve bikaç hediye ile işin içinden çıkabiliyosunuz ama kışın düşebilir die düşünüyorum zaten 2007 lerde geliyo farkı olup olmadıgını bilmiyorum ama bayii için istinye motor
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    git cbr 125 al işte. uğraştırma bizi, 3000 e bulursun bak hem daha ucuz hem de belki bunu kullanabilirsin...
    ::acaba yapabilirmi; bunu da mı almasa, pejoynan idare etse diye bir yandan da düşünen adam smileysi:: :D
    bu iş güç kuvvet değil konsantrasyon ve dikkat meselesidir, ayrıca uzak doğu sporlarıyla hiç alakası yoktur.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    tigermbz, ya gercekten dusunerek mi yazdin? onu merak ediyorum simdi..

gt250 nin agır oldugunu soylediniz,kilosundan bahsettiniz. ima kuvvetime degil miydi? ben mi yanlis anladim? hem bir motoru kullanmak icin elbette ki agirligi onemlidir. sana bunu ben mi anlatim simdi?
    orn: 300kg civarı, kocaman bir harley e oturdum, motoru dogrulturken obur tarafa dusuyodum. elbette motorun kilosu ve benim kuvvetim onemli, SACMALAMA.

ayrıca o uzakdogu sporu safsatası mete_han ın uydurması. okudugunu anlamaz misin sen hic?

yahu... kabalasmiim diyorum..
    ne beni bilirsiiin, ne de neler yapabilecegimi ya da yapabildigimi...
    ffffffffffffff

netten konusmak kolay.. ben de atip tutarim. istersen basliim, bak cok sıkabilirim canını ama.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ekleme.

Ne hacimde alırsan al, "nake" bir motor al ve hemen motor koruma takozlarını taktır.

Bayan olduğun için kendi hatandan olmasa da, trafikte zor durumlarla erkeklere nazaran daha çok kalacaksın. Ve muhtemelen ufak tefek kazaların olacak.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    tamam tesk.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HYOSUNG GT250

MOTOR TİPİ DOHC, 8 Sübap
    Yağ Soğutmalı
    MARŞ Elektrikli
    HACİM 249cc

BEYGİR GÜCÜ 29 hp

SİLİNDİR ADEDİ 2 Adet

UZUN. x GEN. x YÜK

2080x760x1120mm

TEKERLEK MESAFESİ 1445mm

SELE YÜKSEKLİĞİ 795mm

AĞIRLIK 150 kg

VİTES YAPISI 5 VİTES

FRENLER Ön disk

Arka disk LASTİKLER
    110/70-17 54H ön

150/70-17 69H arka

YAKIT TANKI 17 Litre

HONDA CBR125R

Motor Sıvı soğutmalı 4-zamanlı 2 sübaplı SOHC tek silindirli
    Motor hacmi (cc) 124.7
    Silindir çapı & strok (mm) 58 x 47.2
    Sıkıştırma oranı 11 : 1
    Yakıt sistemi 28 mm´lik VK tipi karbüratör
    Max güç (ps @ dev/dak) 13.2 / 10000
    Max tork (Nm @ dev/dak) 10.1 / 8000
    Ateşleme Kapasitör deşarjlı (CDI)
    Çalıştırma Elektrikli
    Şanzıman 6 vites
    Güç Aktarımı O-Ringli zincirli
    Boyutlar (UxGxY)(mm) 1920x675x1070
    Tekerlekler arası mesafe (mm) 1294
    Sele yüksekliği (mm) 776
    Yerden açıklık (mm) 172
    Yakıt kapasitesi (litre) 10
    Tekerlekler
    Ön/Arka U-profilli 6 kollu alüminyum döküm
    Lastikler Ön 80/90 17M/C 44P
    Arka 100/80 17M/C 52P
    Süspansiyon Ön 31 mm´lik teleskobik çatal, 109 mm esneme aralıklı
    Arka Monoshock amortisör, 120 mm esneme aralıklı
    Frenler Ön Çift piston kaliperli 276x4mm´lik hidrolik disk,
    cüruflu metal balatalı
    Arka Tek piston kaliperli 220x4mm´lik hidrolik disk,
    cüruflu metal balatalı
    Ağırlık 115 kg
    Renk seçenekleri Siyah, Kırmızı, Turuncu, Repsol

Bana kalsa 7.920 ytl lik fiyatıyla Honda cbf250 derim ama sen Hyosung alırım parça lazım olduğunda 1 ay beklerim diyorsan öyle cbr ile 3 cm yükseklik farkı var kuvvetliyim diyorsun 115 kg tutan 150 kg da tutar, bence kullanırsın zaten kendine güveniyorsun al eğitimini, kimseyi takma derim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ok, sagol egitim de ok.

hersey yolunda. buyutmeyin.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tercümedir:
    ben aslında motor almalımıyım almamalımıyım biraz daha polemik yapim bakim...
    ::bırak gitsin ne yaparsa yapsın kullanamayacağı motoru alsın da görsün sen de bakar bakar gülersin diyen elinde 3 çatallı mızrağı ile kırmızı renkli bir sol taraf meleği smileysi::

sen niye motor süremezsin biliyormusun biz burda senle kafa yapıyoruz hala onları takıyorsun. alacak adam alır, uğraşmaz ki onla bunla, laf ta yetiştirmez.
    hala kararsızsın aslında motosiklet konusunda ve şunu unutma daha önce pek ciddi değildim şimdi ciddileşiyorum:
    yeri geldi tehlike anında saniyenin yarısından daha kısa sürede karar vermem icap etti ve ben normalde bir kadının bu kadar kararlı ve soğukkanlı olamayacağını biliyorum. iddia ediyorum ki müthiş reflekslerim vardır ama bazen resmen Allah korudu diyorum çünkü bir insan bu kadar çabuk karar veremez.
    kadınlar için honda beat ler var minik minik. inat etme al bitane işte 40-50 kmh gidersin.
    ::acaba böyle yaparak inat ettiriyorum da bu gazla gider hyoyu alır diye kara kara düşünen adam smileysi::
    gene sert bir yazı oldu sanırım kızma ama kızsan da önemli değil.

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    sakız cıgnemek kadar gerekli olabilir evet burda "sana" cevap vermek.

ya vallaa da sacmalıyorsun billa da... ben dun hyosungunu elden cikarmak isteyen biriyle gorustum bile kararsızlık bunun neresinde? az daha el sıkışıyorduk, cocuga telefon geldi, onceden kapora vermem diyen alıcı adayı "kaporayı yatırdım" demek icin aramıs. o da ozur diledi, gitti. artik kimseye, "onu mu alim bunu mu?" diye sormuyorum ki.

benim dedigim [ bak gene "ANLAMAMIŞSIN" ; bu anlamamalarının bir nedeni olmalı ::zihinsel problemleri mi var acaba diye dusunen insan yavrusu smileysi:: ] su ki... : "ben karar verdim, şu fiyata buldum, uygun mu sizce? ya da uygun odeme kosullarını kim sunuyor?"

ACIK oldu mu? bak, tabloyla da anlatabilirim:D:D

ça buk ka rar ve ri rim pa ra met re li du su nu rum a zi cik a kil li yim. senin icin heceledim. fakat noktalama isareti yok. cozebilecen?

Motosikleti
    Ducati 797
    hyosung ağır motor sürüşü daha fazla dikkat ve kuvvet ister cbr 125 e göre. sen cbr 125 al iyiliğin için söylüyorum.
    benim dedigim [ bak gene "ANLAMAMIŞSIN" ; bu anlamamalarının bir nedeni olmalı ::zihinsel problemleri mi var acaba diye dusunen insan yavrusu smileysi:: ] su ki... : "ben karar verdim, şu fiyata buldum, uygun mu sizce? ya da uygun odeme kosullarını kim sunuyor?"
    en iyi orayı anladım zaten baktın ki motor sürebilirmiyim diye açtığın başlıklarda istediğin desteği alamadın konuyu değiştirip şöyle bir motor buldum diye başlık açtın bizim dikkatsiz arkadaşlar da hemen al veya alma şeklinde cevap yazdı ama benim dikkatimden kaçmadı
    istediğin motoru alabilirsin izin veriyorum, değilmi ertuğrul hep izleme biraz da sen bişeyler yaz ne dersin alsınmı hyosung ... konuyu 5 kişi okuyor...dağılın ülen palyaço mu oynuyor burda :p
    bak hala bana laf yetiştiriyorsun kendine güvenin yok mu senin takma beni git al motoru.bu son ikazımdır başına iş alırsın.

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ben "motor surebilir miyim" diye baslik acmadim ki hicbir zaman..
    BU SEFER DE YAZDIKLARININ FARKINDA DEGİLSİN :D

iznini al, tatile kullan. senin guzel bi tatile ihtiyacın var anlasılan:D

hunterock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni seyhan 250 cc
    al işte yine başlamış muhabbet.. ya bayanlar niye ağır motor süremesin hem ağır dediğininz 150 kg değilmi? hem niye sürmek için sizden destek arasın ki? bence o da sürebileceğini gayet iyi biliyor..yani kimse size aman bana destek çıkın şunu sürmem için falan demiyor..kimsenin sizn desteğinize ihtiyacı da yok...
    boşver GÜLÜP geçmeli HAYAT bin KERE başlamaz Kİ....

Motosikleti
    Ducati 797
    150 kg 29 bg değil bir kadının, güçlü kuvvetli bir erkeğin bile uslubuyla kullanmasını bilmeden başa çıkabileceği bir güç değildir.
    gt250 hem ağır hem biraz güçlü. daha önce yeterince motor tecrübesi edinmemiş ve trafik deneyimi yoksa biz erkeklere bile önermiyoruz bu motoru. sürdüğüm için söylüyorum. kaldı ki kadınlar bu trafikte motor sürmek konusunda çok daha fazla zorlanırlar hem fiziksel(kuvvet, refleks) ve zihinsel(dikkat, kararlılık) hem de sosyokültürel manada(trafik magandaları).......
    neyse bu konu polemiğe dönüşüyor mahsun ibo özcan alişan metehan yetişin.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    dayanamadım ben de daldım konuya. altıyol da bir ablanınpark halindeki harleyi üstünde iterek yola çıkarıp başka bir artçı ablayı da arkasına alıp sahil tarafına doğru giderek gözden kayboluşunu izlemiştim bir kaç ay önce.

ama olsun yine de sohbetiniz hoşuma gidiyor.

mete_han abi ile yüzyüze tanışmadık ama çok komik biri olduğu belli.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 kg 29 bg değil bir kadının, güçlü kuvvetli bir erkeğin bile uslubuyla kullanmasını bilmeden başa çıkabileceği bir güç değildir.
    gt250 hem ağır hem biraz güçlü. daha önce yeterince motor tecrübesi edinmemiş ve trafik deneyimi yoksa biz erkeklere bile önermiyoruz bu motoru. sürdüğüm için söylüyorum. kaldı ki kadınlar bu trafikte motor sürmek konusunda çok daha fazla zorlanırlar hem fiziksel(kuvvet, refleks) ve zihinsel(dikkat, kararlılık) hem de sosyokültürel manada(trafik magandaları).......
    neyse bu konu polemiğe dönüşüyor mahsun ibo özcan alişan metehan yetişin.
    ben 153 kg lık motor kullanıyorum, 50 kilo ve 166 cm de boyum var gayette rahat bi şekilde kullandığıma inanıyorum, tamam henüz çok iyi sayılmam motor konusunda ama yinede kendime güvenerek trafiğe çıkıyorum

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu makineyi hafif yokuşta elimle yukarıya itemiyorum haberiniz olsun ilk aldığımdada alışana dek zorlandım ağır gerçekten ben 186 cm boy 88 kg biriyim aktif beden olarakta çalışıyorum yan açıya yatırırsan düşürmen çok kolay bizim topic te bir çok örnek var malesef kazalar buralarda VN 800 kullanan hanımlarda var Meliss te anlatmış zaten iyi bir eğitim ve pratikle kullanabileceksindir zamanla insan alışıyor hevesin kırılmasın ama zor günler seni bekliyor olabilir alışana dek... İstemek her şeyin yarısıdır önemli olan ne kadar cesur ve istiyor oluşun hayırlısı olsun aramıza hoşgeldiniz arkadaşım...

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    crusier kullanımı bakımından ayaklarının yere çok sağlam bastığı bir motordur, bahsedilen motor bir miktar daha farklı.

bahsi geçen dolmabahçe buluşmasına bayi gelmemişti, distribütör firmanın kendisi ricamızı kırmayarak davetimize iştirak etmişti. indirimle sıfır alabileceğin bayiler var göztepede (NBC) ve kızıltoprakta(istanbul)

eğer ikinci el almayı düşünüyorsan tanıdıktan almaya özen göster. hatta jacobien bir ara satmayı düşünüyordu, onunla bir konuş derim.

arkadaşların söylediği gibi ağırlıkla ilgili sorun yaşayabilirsin, hatta yaşayacaksın. umarım zamanla bu sorunları aşman kolay olur.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler