Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Pantolonu Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-07 Tracer - Arora Verano 50/125
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vecton'dan Tech90 kevlar, korumalı motosiklet kotlarından alabilirsiniz. Şu an indirimde.

https://www.vecton.com.tr/kategori/pantolon-1
    VECTON iyi midir diyorsun Tommygun reis ben fuarda indirimde gördüm aldım paçaları uzundu terziye bıraktım bugün alıcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Alıntı ofonazi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VECTON iyi midir diyorsun Tommygun reis ben fuarda indirimde gördüm aldım paçaları uzundu terziye bıraktım bugün alıcam.
    ayrıca ben de çinden motosiklet pantolonu almıştım o dedikleriniz gibi kevlar olmadığı için yazın da giyebiliyordum aynı pantolon hepsiburada yurtdışı kısmında yeşil rengi gözüküyor almak isterseniz bakabilirsiniz 1500tlye geliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar D400
    Atlanılan 1 nokta var gördüğüm; Vecton(tech 90) DuPont™'un tescilli markası olan Kevlar® kumaş kullanıyor, kumaşın Kevlar® olabilmesi için testlerden geçiriliyor. Araştırınca Bikerjeans de koruma bölgelerinde DuPont™ Kevlar® kullandığını gördüm.
    Riderdenim ise Kevlar®'ın ana malzemesi aramid kullanıyor. Kevlar® gibi testlerden geçmiyor. Aramid de sürtünmeye dayanıklı ama ne kadar dayanıklı, dikiş yerleri uygun dikilmiş mi vs vs tam olarak bilemiyoruz.
    Korumalı pantalon seçimlerinizde bunları da göz önünde bulundurun.
    espresso ve mertowski bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Vecton bildiğim kadarıyla Tech90'ı ve diğer ürünlerini satan firma. Ben bu Tech90'nın yurtdışına sattığı Overlap markasının kotunu almıştım. 2-3 defa kaza yaptığımda pantolona zarar gelmedi. Gerçi son kazamda dizimi dış yandan kaldırım köşesine vurduğumda dizim hasar aldı ama kırık, çıkık olmadı.
    espresso, ofonazi ve ersinylmzi bunu beğendiler.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Dün fuardan aldığım John Doe pantolonu değiştirmeye gittim. Başka rengiyle değişim yaptılar sağolsunlar.
    FC-Moto.de fiyatı 259 Euro ki fiyatlar genelde bu sitede oldukça uygundur. Bana bu durumda 2.500 TL ye maloldu. Sanırım fiyatı 3.600 olarak güncellenecek, çalışıyorlardı.

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...eans-2021-0076

CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    tech 90 kevlarları coks aglam- kullandım ama yazın kullanmaya uygun degil bence . Rider denım efil kullandım biraz kullanıma baglı solma harıcı üründen çok menmunum gerçektende efil efil.

Birde bulursan tavsiye ederim tucano urbano zipster 2g kesinlikle favorim.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Kış mevsimi hariç Tech 90 City kevlar kullanıyorum 8 yıldır, düşüp kalkma yaşamadım. Yazın biraz bunaltsa da giyiyorum. Helal olsun üreticisine vallahi taş gibi pantolonmuş.

BayMaellard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG (2023)
    Prosev titanyum korumalı diz+kalça korumalı pantolonu kullanıyorum. Günlük kullanmayacaksanız tavsiye ederim.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Vecton'dan Tech90 kevlar, korumalı motosiklet kotlarından alabilirsiniz. Şu an indirimde.

https://www.vecton.com.tr/kategori/pantolon-1
    atılmıyor böyle entry ler artık be, emeğine sağlık bende uğrayayım bu hafta bir
    tommygun bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar merhaba. Bilenler hatırlayanlar olacaktır, bir dönem kask ve motosiklet pantolon ithalatı ve üretim işi yapmıştım. Üşengeçlik, zamansızlık vb sebeplerden ötürü elimizde olan hala 200-300 civarı pantolon mevcut. Onları bir şekilde internet üzerinde listeleyip baya uygun fiyatlara vereceğim. Listelendikten sonra forum için sorun teşkil etmez ise buradan paylaşırım. Belirtmek isterim ki foruma özel İstanbul içerisinde elden teslim olarak çok cazip fiyatlar sunacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Vecton'a uğrayayım ben bir bayramda.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Bilenler hatırlayanlar olacaktır, bir dönem kask ve motosiklet pantolon ithalatı ve üretim işi yapmıştım. Üşengeçlik, zamansızlık vb sebeplerden ötürü elimizde olan hala 200-300 civarı pantolon mevcut. Onları bir şekilde internet üzerinde listeleyip baya uygun fiyatlara vereceğim. Listelendikten sonra forum için sorun teşkil etmez ise buradan paylaşırım. Belirtmek isterim ki foruma özel İstanbul içerisinde elden teslim olarak çok cazip fiyatlar sunacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.
    beklemekteyiz dm de atın mutlaka
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

srdrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 X DCT
    Vecton marka pantolon aldım. İçi tamamen kevlar kaplı. Kumaşı güzel, rahat.
    Motosiklete başlayalı birkaç ay oldu. İlk defa motosiklet pantolonu kullanıyorum. Bu pantolonda beğenmediğim, beni rahatsız eden tek şey özellikle diz korumalarının rahatsız etmesi. İçerden takılıyorlar, ürün açıklamasında ceplerin ayarlanabildiği yazıyor; ancak beceremedim. Satın almadan önce bu açıklamayı görünce iç kısmında iki farklı cep olduğunu düşünüyordum. Sanırım öyle değilmiş. Diz korumaları aşağı doğru kayıyor ve rahatsızlık veriyor. Belki de içerden takılan tüm markaların modellerinde bu durum vardır. Kumaşı rahat, esnek; ama bu şekilde bana göre günlük kullanım için pek ideal değil. Bir de içi tamamen kevlar kaplı. Sıcaklarda rahatsız edebilir. Diz korumaları seviye 1 düzeyinde, yani ince ürünler. Bir sonraki pantolonum sanırım dışardan cepli bir model olacak.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı srdrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vecton marka pantolon aldım. İçi tamamen kevlar kaplı. Kumaşı güzel, rahat.
    Motosiklete başlayalı birkaç ay oldu. İlk defa motosiklet pantolonu kullanıyorum. Bu pantolonda beğenmediğim, beni rahatsız eden tek şey özellikle diz korumalarının rahatsız etmesi. İçerden takılıyorlar, ürün açıklamasında ceplerin ayarlanabildiği yazıyor; ancak beceremedim. Satın almadan önce bu açıklamayı görünce iç kısmında iki farklı cep olduğunu düşünüyordum. Sanırım öyle değilmiş. Diz korumaları aşağı doğru kayıyor ve rahatsızlık veriyor. Belki de içerden takılan tüm markaların modellerinde bu durum vardır. Kumaşı rahat, esnek; ama bu şekilde bana göre günlük kullanım için pek ideal değil. Bir de içi tamamen kevlar kaplı. Sıcaklarda rahatsız edebilir. Diz korumaları seviye 1 düzeyinde, yani ince ürünler. Bir sonraki pantolonum sanırım dışardan cepli bir model olacak.
    İçeride cırt cırt vardır, o cırt cırtı kapadığınızda korumalar 1-2 cm daha yukarıda durur.
    srdrrr ve CRF bunu beğendiler.

srdrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 X DCT
    Farklı markaların ürünleri de benzer şekilde mi oluyor? Yani iç kısımda cırt değil de cep şeklinde olan korumaların aşağı doğru kaymasını önleyen bir pantolon markası veya modeli var mı? Teşekkür ederim.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Vecton bildiğim kadarıyla Tech90'ı ve diğer ürünlerini satan firma. Ben bu Tech90'nın yurtdışına sattığı Overlap markasının kotunu almıştım. 2-3 defa kaza yaptığımda pantolona zarar gelmedi. Gerçi son kazamda dizimi dış yandan kaldırım köşesine vurduğumda dizim hasar aldı ama kırık, çıkık olmadı.
    İmkanı olan tech90 alsın ben de şuan 2 tane riderdenim var kuryelik yaparken ucuz diye almıştım ağları gitti . riderdenimde normal makine dikemez dedikleri pantalonu bizim terzi dikti fiyatları da neredeyse aynı oldu. impatech korumalar düşünüldüğü gibi kötü değil trendyol kurye montlarında da kullanılıyor .Bir kazada çocuğa çarpmamak için ani fren yapıp 50-60 km de motordan düşüp metrelerce yuvarlandım ona rağmen bir hasar almadım.

4riders pantalon aldım en son onda da impatech koruma var ama pantalon çok kaba duruyor.

Dört senedir Tech90 Madra kullanıyorum, hala ilk günkü gibi. Ben duruşunu ve rengini çok beğeniyorum. Düştüğümde de korumaları gerekeni yaptı. Sadece iki dezavantajı var, birincisi yazın biraz terletiyor (ki bildiğim kadarıyla bu en ince modelleri), diğeri de paçaların biraz uzun olması, ben de onu kestirmek yerine botun içine sokmayı tercih ediyorum.

Vecton almaya karar verdim, hangi modelini almalıyım?

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Esunshine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vecton almaya karar verdim, hangi modelini almalıyım?
    üzerinize uyanı, rahat hissettiğinizi alın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)